• -16%
Akumulator 70Ah 570A. :: Referencja: 61218381730 :: Producent: OE BMW
  • Akumulator 70Ah 570A. :: Referencja: 61218381730 :: Producent: OE BMW

Akumulator 70Ah 570A.

801,31 zł
673,10 zł 
Oszczędzasz 16% !
Akumulator
Ilość
Dostępny info

Opis

Akumulator

Szczegóły produktu

OE BMW
61218381730
Brak danych

Lista parametrów:

Wykonanie strefy podłogowejB13
Napięcie [V]12
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]680
Pojemnożć akumulatora [Ah]74
Położenie biegunów0
Długość [mm]278
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Rodzaj bieguna1

Lista zamienników:

ALFA ROMEO46227869
ALFA ROMEO46227873
AUDI4F0 915 105 A
AUDI8E0 915 105 B
AUDI8E0 915 105 H
AUDI8E0 915 105 L
AUDI8K0 915 105 C
BMW61 21 6 927 454
BMW61 21 7 570 682
BMW61 21 8 361 193
BMW61 21 8 381 726
BMW61 21 8 381 727
BMW61 21 8 381 730
BMW61 21 8 381 731
BMW61 21 8 381 734
BMW61 21 8 381 735
CHRYSLERCID 1000 83 E
CITROËN5600 HR
CITROËN5600 JX
CITROËN5600 QR
CITROËN5600 SX
CITROËNZC 98 654 82
CLAAS177 763 0
CLAAS177 764 0
FIAT46214087
FIAT51763097
FORD1139437
FORD1U2J 10655 E4A
FORDYU2J 10655 E4A
IVECO2994558
IVECO93162326
JAGUAR1X43 10655 CA
JAGUARLNA 1250BB
JAGUARLNC 1250AA
MERCEDES-BENZ000 982 31 08
MERCEDES-BENZ000 982 37 08
MERCEDES-BENZ001 541 36 01
MERCEDES-BENZ002 541 68 01
MERCEDES-BENZ002 541 70 01
MERCEDES-BENZ002 541 72 01
MERCEDES-BENZ003 541 73 01
MERCEDES-BENZ004 541 23 01
MERCEDES-BENZ005 541 20 01
MERCEDES-BENZ005 541 24 01
MERCEDES-BENZ454 541 04 02
MERCEDES-BENZHAA 193 54 1P 000
MERCEDES-BENZQ4540021
NISSAN24410 2X101
NISSAN24410 3X10A
OPEL1201212
OPEL1201252
OPEL1201256
OPEL1201261
OPEL1201274
OPEL13165238
OPEL1777871
OPEL90542072
OPEL90564961
PEUGEOT5600 CX
PEUGEOT5600 GR
PEUGEOT7905 525 567
PINGUELY244 020 6240
PORSCHE999 611 070 00
PORSCHE999 611 075 00
RENAULT24 41 000 04R
RENAULT77 00 758 380
RENAULT77 01 376 965
RENAULT77 01 381 063
RENAULT77 01 381 064
RENAULT77 11 222 781
RENAULT79 05 525 567
RENAULT82 00 377 287
RENAULT82 00 377 288
ROVERYGD 0001 20
SCANIA12760020
SCANIA5241732
SCANIA5355763
SUZUKI33610-79J00
TOYOTA28800 56638 83
TOYOTA28800 57412 83
TOYOTA28800-0G020
TOYOTA28800-0N060
TOYOTA28800-130LS
TOYOTA28800-YZZAP
TOYOTA28800-YZZBA
TOYOTA28800-YZZBC
TOYOTA28800-YZZBD
VOLVO30658162
VOLVO30745775
VOLVO9139292
VOLVO9139348
VOLVO9139589
VOLVO9472330
VOLVO95038087
VOLVO95039348
VW000 915 105 AE
VW000 915 105 AF
VW1J0 915 105 AE
VW1J0 915 105 AF
VW1J0 915 105 C
VW1J0 915 105 M
VW1J0 915 105 N
VW3B0 915 105 B
VW4D0 915 105 A
ACDelco2066
ACDelco2072
ACDelcoM66H3
ACDelcoM72H3
BOSCH0 093 S57 40C
BOSCH0 180 657 40C
DELPHIBE06620
DELPHIBE07220
DELPHIS68AT
DUCELLIERXG 11
DUCELLIERXL3D65
DUCELLIERXL3S75
DUCELLIERXT12D
EXIDE476 00
EXIDE574 12
EXIDE877 00
FULMEN070430A-A
FULMEN074616-A
FULMEN760 430
FULMENEQUIPA J
FULMENFORMULA J
FULMENJK
LUCAS ELECTRICAL570 33
LUCAS ELECTRICAL570 58
LUCAS ELECTRICAL570 64
LUCAS ELECTRICAL570 69
LUCAS ELECTRICAL572 17
LUCAS ELECTRICAL572 20
LUCAS ELECTRICAL572 21
LUCAS ELECTRICAL572 22
LUCAS ELECTRICAL572 23
LUCAS ELECTRICAL572 24
LUCAS ELECTRICAL572 29
LUCAS ELECTRICAL575 31
LUCAS ELECTRICAL575 33
LUCAS ELECTRICAL575 40
LUCAS ELECTRICAL576 11
LUCAS ELECTRICAL812 44
LUCAS ELECTRICAL812 45
LUCAS ELECTRICAL812 59
MAGNETI MARELLI46 62 55
MAGNETI MARELLI47 64 20 ES
MAGNETI MARELLIETS 70 D
MAGNETI MARELLIR 80 D
MOTORCRAFT1 112 616
SogefiPro400 L3 C
SogefiPro440 L3 C
SogefiPro450 L3 C
SogefiPro500 660 051
SogefiPro500 700 057
SogefiPro540 L 3
SogefiPro6 ME 6
SogefiPro6 ME 6 PG
SogefiPro6 ME 6G
SogefiPro6 ML 6 PGRM
TUDOR56618S70
TUDOR57217S75
TUDORA700
TUDORTST700
VARTA0 566 38 310
VARTA0 570 64 310
VARTA0 574 12 310
VARTA0 575 31 310
VARTA1 566 38 310
VARTA1 570 64 310
VARTA1 574 12 310
VARTA1 575 31 310
VARTA2 566 041 051 302
VARTA2 566 101 064 301
VARTA2 566 38 300
VARTA2 566 41 302
VARTA2 574 012 068 302
VARTA2 574 12 300
VARTA2 880 74 310
VARTA566 041 051 3022
VARTA566 101 064 3012
VARTA570 064 051 3100
VARTA574 012 068 3022
VARTA574 012 068 3100
VARTA574 012 068 3132
VARTA574 012 068 3172
VARTA575 031 057 3100
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-12 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256E1),M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 (E30) 325 i 1986-12 1991-06 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-03 1987-12 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 i 1983-09 1989-11 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1983-10 1988-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KB),M20 B27 (276KA)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1985-01 1987-08 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 3 Touring (E30) 325 i 1987-07 1993-03 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X 1988-06 1993-10 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E12) 525 1973-08 1976-10 sedan 146 2494 Benzyna M30 B25
BMW 5 (E12) 525 1976-08 1981-05 sedan 150 2494 Benzyna M30 B25 (256VA)
BMW 5 (E12) 528 1975-01 1977-08 sedan 165 2788 Benzyna M30 B28
BMW 5 (E12) 528 1975-01 1977-08 sedan 170 2788 Benzyna M30 B28
BMW 5 (E12) 528 i 1977-04 1981-05 sedan 177 2788 Benzyna M30 B28
BMW 5 (E12) 528 i 1977-04 1981-05 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 5 (E28) 525 i 1981-06 1987-12 sedan 150 2495 Benzyna M30 B25 (256EA)
BMW 5 (E28) 525 e 1981-09 1987-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KA),M20 B27 (276EB),M20 B27 (276KB)
BMW 5 (E28) 525 e 1983-05 1987-12 sedan 125 2693 Benzyna M20 B27 (276EA)
BMW 5 (E28) 525 e 1984-12 1987-12 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 5 (E28) 528 i 1981-06 1987-12 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28 (286EA)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 5 (E34) 525 i 1988-01 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 530 i 1988-01 1991-08 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 535 i 1988-01 1995-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 5 (E34) M5 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 CAT 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 1992-03 1995-09 sedan 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 6 (E24) 628 CSi 1979-09 1987-08 coupe 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 6 (E24) 630 CS 1976-04 1979-08 coupe 185 2986 Benzyna M30 B30
BMW 6 (E24) 633 CSi 1976-04 1978-09 coupe 200 3205 Benzyna -
BMW 6 (E24) 635 CSi 1978-06 1988-08 coupe 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (L-Jetronic,10:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1984-03 1989-05 coupe 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1987-08 1989-05 coupe 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E23) 728 1977-05 1979-08 sedan 170 2788 Benzyna M30 B28
BMW 7 (E23) 728 i 1978-07 1986-08 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 7 (E23) 730 1977-05 1979-08 sedan 184 2986 Benzyna M30 B30
BMW 7 (E23) 733 i 1977-05 1986-08 sedan 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 7 (E23) 745 i 1980-04 1983-04 sedan 252 3210 Benzyna M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 735 i 1985-01 1986-08 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E23) 735 i 1979-09 1986-08 sedan 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 7 (E23) 745 i 1983-05 1986-08 sedan 252 3430 Benzyna M30 B35
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1987-12 sedan 220 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V12 1987-09 1994-09 sedan 300 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1987-09 1993-10 kabriolet 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1985-12 1987-12 kabriolet 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1992-10 1995-01 coupe 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994-01 1995-10 kabriolet 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 Touring (E34) M5 1994-09 1997-01 kombi 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1995-01 1995-10 coupe 295 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 6 (E24) 633 CSi 1978-09 1984-08 coupe 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 6 (E24) 630 CS 1976-04 1979-08 coupe 184 2986 Benzyna M30 B30
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-01 1989-05 coupe 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW Z3 (E36) 1.8 1995-10 1998-10 kabriolet 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) M3 3.2 1995-09 1998-02 sedan 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-04 1990-09 coupe 192 3430 Benzyna M30 B35
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1986-10 1988-10 coupe 260 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 5 (E28) M5 1985-08 1987-12 sedan 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 5 (E12) M535 i 1980-06 1981-08 sedan 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 735 i 1985-04 1986-08 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 (E36) M 3.2 1997-03 2001-06 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 1998-02 2001-06 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) John Cooper Works 2011-09 - coupe 211 1598 Benzyna N14 B16 C
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E36) M3 3.0 1994-08 1995-09 sedan 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001-06 2005-02 hatchback 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z3 (E36) M 3.2 2001-06 2003-01 kabriolet 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 2001-06 2003-06 coupe 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 115 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 1 (E81) 120 d 2007-03 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 325 i 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW Z4 (E85) 2.0 i 2005-03 2009-02 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW X3 (E83) 2.0 i 2005-07 2008-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 (E90) 325 xi 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2005-09 2009-02 kabriolet 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 2.5 si 2005-09 2009-02 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2006-01 2008-12 kabriolet 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006-03 2009-01 coupe 265 2996 Benzyna N52 B30 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV
BMW 3 coupe (E92) 335 i 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW X3 (E83) 3.0 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) 2.5 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i 2006-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2010-02 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 AF,N52 B30 BF
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2005-03 2006-07 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-03 2013-12 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 335 i 2007-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 B,N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 5 (E28) 535 i 1985-01 1987-12 sedan 286 3535 Benzyna -
BMW 3 coupe (E92) M 2007-03 2013-12 coupe 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 1 (E81) 120 d 2006-09 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X5 (E70) 3.0 si 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 355 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 xi 2007-03 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2007-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 xi 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 323 i 2006-06 2013-12 coupe 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 323 i 2007-03 2013-12 kabriolet 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 258 2996 Benzyna N52N B30 B,N52 B30 A
BMW 3 (E90) M3 2007-03 2011-12 sedan 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 3 kabriolet (E93) M3 2007-03 2013-12 kabriolet 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1983-03 1989-10 coupe 260 3535 Benzyna -
BMW 7 (E23) 735 i 1982-06 1986-06 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 3 (E90) 323 i 2006-04 2011-12 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52N B25 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-04 2007-06 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2006-11 2007-06 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 3 (E90) 335 i 2011-01 2011-12 sedan 305 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-10 2011-12 sedan 299 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) xDrive 20 i 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E81) 130 i 2006-09 2012-09 hatchback 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW X1 (E84) xDrive 28 i 2009-10 2015-06 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X1 (E84) xDrive 23 d 2009-10 2015-06 kombi 204 1995 Olej napędowy N47S D20 D,N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2007-10 2013-10 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 7 (E23) 732 i 1979-09 1986-08 sedan 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 3 (E90) 316 d 2009-07 2011-12 sedan 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-01 2013-12 coupe 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-06 2010-12 coupe 211 2497 Benzyna -
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2006-10 2013-12 kabriolet 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-07 2013-12 coupe 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2006-01 2011-12 sedan 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X3 (E83) 2.5 si xDrive 2006-07 2008-12 samochód terenowy zamknięty 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z3 (E36) 2.8 1996-01 2000-07 kabriolet 194 2793 Benzyna M52 B28 (286S2),M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E90) 323 i 2008-03 2011-12 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-06 2013-12 coupe 156 1995 Benzyna N46 B20 B