• -41%
Akumulator Akumulator :: Referencja: _EA1000 :: Producent: EXIDE
  • Akumulator Akumulator :: Referencja: _EA1000 :: Producent: EXIDE
  • Akumulator Akumulator :: Referencja: _EA1000 :: Producent: EXIDE

Akumulator

737,43 zł
435,08 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: akumulator
Grupa produktów: akumulator
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: akumulator
Grupa produktów: akumulator
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

EXIDE
_EA1000
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]12
Pojemnożć akumulatora [Ah]100
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]900
Długość [mm]353
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Położenie biegunów0
Rodzaj bieguna1
Wykonanie strefy podłogowejB13
Napięcie [V]12
Pojemnożć akumulatora [Ah]100
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]900
Długość [mm]353
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Położenie biegunów0
Wykonanie strefy podłogowejB_13

Lista zamienników:

ALFA ROMEO60672125
ALFAROME/FIAT/LANCI1334385080
ALFAROME/FIAT/LANCI1740848
ALFAROME/FIAT/LANCI46810026
ALFAROME/FIAT/LANCI71751147
BMW61 21 6 946 334
BMW61 21 8 385 398
BMW61 21 8 386 952
CITROEN/PEUGEOT5600LV
CITROEN/PEUGEOT5600QC
CITROEN/PEUGEOT5600TS
FIAT1740848
IVECO2994680
IVECO4848099
IVECO504184319
IVECO93162328
IVECO93162455
IVECO93162740
JAGUARCPLA-10655-DA
LAND ROVERCPLA-10655-DA
RENAULT TRUCKS5001865216
SAAB400129995
SANTANAPS-610677-R
SCANIA73325165
SCANIA85826205
SEAT8E0 915 105 K
VAG000 915 105 DK
VAG000915105AH
VAG5K0 915 105 K
BANNERP10044
BOSCH0 092 S50 130
BOSCH600 402 083
BOSCHS5 013
ENERGIZEREM100-L5
VARTA600402083
VARTA6004020833162
VARTAHKB H3
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 Touring (E30) 324 td 1988-01 1993-06 kombi 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E34) M5 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 CAT 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 1992-03 1995-09 sedan 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 5 Touring (E34) M5 1994-09 1997-01 kombi 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 5 (E28) M5 1985-08 1987-12 sedan 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 4.8 is 2004-04 2006-09 samochód terenowy zamknięty 360 4799 Benzyna N62 B48 A
BMW 3 (E90) 330 d 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 i 2005-07 2010-03 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i 2005-07 2010-12 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 523 i 2005-07 2010-03 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 525 i 2005-07 2010-03 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2005-07 2010-12 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 520 d 2005-07 2010-03 sedan 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,M47 D20 (204D4),N47 D20 C
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 xi 2005-07 2010-03 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 530 xi 2005-07 2010-03 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi 2005-07 2010-12 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xi 2005-07 2010-12 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xd 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-07 2010-12 kombi 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C,M47 D20 (204D4)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 coupe (E92) 335 d 2006-09 2013-12 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 Touring (E91) 335 d 2006-09 2012-06 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 (E90) 335 d 2006-09 2011-12 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E60) 520 d 2005-09 2010-03 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2005-09 2010-12 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 325 d 2006-09 2011-12 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 5 (E60) 525 xi 2007-01 2010-03 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 523 i 2007-01 2010-03 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A,N52 B25 BE
BMW 5 (E60) 530 xi 2007-01 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xi 2007-01 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi 2007-01 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 355 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 i 2005-03 2010-03 sedan 254 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 540 i 2005-08 2010-03 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 5 (E60) 525 xd 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 520 d 2007-09 2010-12 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW X5 (E70) 3.0 sd 2007-09 2009-02 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 (E60) 520 i 2006-12 2010-03 sedan 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 (E34) M5 1987-12 1988-12 sedan 286 3535 Benzyna S38 B36
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2009-01 2013-12 kabriolet 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 330 d 2009-01 2011-12 sedan 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2009-01 2013-12 coupe 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive 2009-01 2012-06 kombi 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (F11) 523 i 2010-04 2011-12 kombi 204 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW 8 (E31) 850 CSi 1993-04 1995-12 coupe 378 5576 Benzyna S70 B56 (56121)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)