• -41%
Akumulator Akumulator :: Referencja: 0 092 S40 080 :: Producent: BOSCH
  • Akumulator Akumulator :: Referencja: 0 092 S40 080 :: Producent: BOSCH
  • Akumulator Akumulator :: Referencja: 0 092 S40 080 :: Producent: BOSCH

Akumulator

520,76 zł
307,25 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: akumulator
Grupa produktów: akumulator
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: akumulator
Grupa produktów: akumulator
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

BOSCH
0 092 S40 080
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]12
Pojemnożć akumulatora [Ah]74
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]680
Długość [mm]278
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Położenie biegunów0
Wykonanie strefy podłogowejB13
Rodzaj bieguna1
Napięcie [V]12
Pojemnożć akumulatora [Ah]74
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]680
Długość [mm]278
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Położenie biegunów0
Wykonanie strefy podłogowejB13
Rodzaj bieguna1

Lista zamienników:

ALFA ROMEO46227869
ALFA ROMEO46227873
AUDI000 915 105 AE
AUDI000 915 105 AF
AUDI4D0 915 105 A
AUDI4F0 915 105 A
AUDI8E0 915 105 B
AUDI8E0 915 105 H
AUDI8E0 915 105 L
AUDI8K0 915 105 C
BMW61 21 6 927 454
BMW61 21 7 570 682
BMW61 21 8 361 193
BMW61 21 8 381 726
BMW61 21 8 381 727
BMW61 21 8 381 730
BMW61 21 8 381 731
BMW61 21 8 381 734
BMW61 21 8 381 735
CHRYSLERCID 1000 83 E
CITROËN5600 HR
CITROËN5600 JX
CITROËN5600 QR
CITROËN5600 SX
CITROËNZC 98 654 82
CLAAS177 763 0
CLAAS177 764 0
DAF1650068
FIAT46214087
FIAT46227869
FIAT46227873
FIAT51763097
FORD1139437
FORD1U2J 10655 E4A
FORDYU2J 10655 E4A
IVECO2994558
IVECO93162326
JAGUAR1X43 10655 CA
JAGUARLNA 1250BB
JAGUARLNC 1250AA
LANCIA46227869
LEXUS28800 YZZBA
LEXUS28800 YZZBC
MERCEDES-BENZ000 982 31 08
MERCEDES-BENZ000 982 37 08
MERCEDES-BENZ001 541 36 01
MERCEDES-BENZ002 541 68 01
MERCEDES-BENZ002 541 70 01
MERCEDES-BENZ002 541 72 01
MERCEDES-BENZ003 541 73 01
MERCEDES-BENZ004 541 23 01
MERCEDES-BENZ005 541 20 01
MERCEDES-BENZ005 541 24 01
MERCEDES-BENZ454 541 04 02
MERCEDES-BENZA 000 982 31 08
MERCEDES-BENZA 000 982 37 08
MERCEDES-BENZA 001 541 36 01
MERCEDES-BENZA 002 541 68 01
MERCEDES-BENZA 002 541 70 01
MERCEDES-BENZA 002 541 72 01
MERCEDES-BENZA 003 541 73 01
MERCEDES-BENZA 004 541 23 01
MERCEDES-BENZA 005 541 20 01
MERCEDES-BENZA 005 541 24 01
MERCEDES-BENZA 454 541 04 02
MERCEDES-BENZHAA 193 54 1P 000
MGYGD 0001 20
MINI61 21 7 570 682
MINI61 21 8 381 730
NISSAN24410 2X101
NISSAN24410 3X10A
OPEL1201212
OPEL1201252
OPEL1201256
OPEL1201261
OPEL1201274
OPEL13165238
OPEL1777871
OPEL90542072
OPEL90564961
PEUGEOT5600 CX
PEUGEOT5600 GR
PEUGEOT5600 HR
PEUGEOT5600 JX
PEUGEOT5600 QR
PEUGEOT7905 525 567
PEUGEOTZC 98 654 82
PINGUELY244 020 6240
PORSCHE999 611 070 00
PORSCHE999 611 075 00
RENAULT24 41 000 04R
RENAULT77 00 758 380
RENAULT77 01 376 965
RENAULT77 01 381 063
RENAULT77 01 381 064
RENAULT77 11 222 781
RENAULT79 05 525 567
RENAULT82 00 377 287
RENAULT82 00 377 288
ROVERYGD 0001 20
SCANIA12760020
SCANIA5241732
SCANIA5355763
SEAT000 915 105 AE
SEAT000 915 105 AF
SEAT1J0 915 105 AF
SEAT1J0 915 105 C
SEAT1J0 915 105 N
SEAT4F0 915 105 A
SEAT8E0 915 105 B
SEAT8E0 915 105 H
SEAT8E0 915 105 L
SEAT8K0 915 105 C
SKODA000 915 105 AE
SKODA000 915 105 AF
SKODA4F0 915 105 A
SKODA8E0 915 105 B
SKODA8E0 915 105 H
SKODA8E0 915 105 L
SKODA8K0 915 105 C
SMARTQ45400 21
SUZUKI33610 79J00 000
SUZUKI33610-79J00
TOYOTA28800 56638 83
TOYOTA28800 57412 83
TOYOTA28800-0G020
TOYOTA28800-0N060
TOYOTA28800-130LS
TOYOTA28800-YZZAP
TOYOTA28800-YZZBA
TOYOTA28800-YZZBC
TOYOTA28800-YZZBD
TOYOTABCI-096
VW000 915 105 AE
VW000 915 105 AF
VW1J0 915 105 AE
VW1J0 915 105 AF
VW1J0 915 105 C
VW1J0 915 105 M
VW1J0 915 105 N
VW3B0 915 105 B
VW4D0 915 105 A
VW4F0 915 105 A
VW8E0 915 105 B
VW8E0 915 105 H
VW8E0 915 105 L
VW8K0 915 105 C
ACDelco2066
ACDelco2072
ACDelcoM66H3
ACDelcoM72H3
APS Germany0 182 757 412
BANNERP72 12
BOSCH0 093 S57 40C
BOSCH0 180 657 40C
BOSCH574 012 068
BOSCH7C
BOSCH7CN
DELPHIBE06620
DELPHIBE07220
DELPHIS68AT
DETADB740
DUCELLIERXG 11
DUCELLIERXL3D65
DUCELLIERXL3S75
DUCELLIERXT12D
EXIDE476 00
EXIDE574 12
EXIDE877 00
EXIDEEB740
FULMEN070430A-A
FULMEN074616-A
FULMEN760 430
FULMENEQUIPA J
FULMENFB740
FULMENFORMULA J
FULMENJK
LUCAS ELECTRICAL570 33
LUCAS ELECTRICAL570 58
LUCAS ELECTRICAL570 64
LUCAS ELECTRICAL570 69
LUCAS ELECTRICAL572 17
LUCAS ELECTRICAL572 20
LUCAS ELECTRICAL572 21
LUCAS ELECTRICAL572 22
LUCAS ELECTRICAL572 23
LUCAS ELECTRICAL572 24
LUCAS ELECTRICAL572 29
LUCAS ELECTRICAL575 31
LUCAS ELECTRICAL575 33
LUCAS ELECTRICAL575 40
LUCAS ELECTRICAL576 11
LUCAS ELECTRICAL812 44
LUCAS ELECTRICAL812 45
LUCAS ELECTRICAL812 59
MAGNETI MARELLI46 62 55
MAGNETI MARELLI47 64 20 ES
MAGNETI MARELLIETS 70 D
MAGNETI MARELLIR 80 D
MOTORCRAFT1 112 616
SogefiPro400 L3 C
SogefiPro440 L3 C
SogefiPro450 L3 C
SogefiPro500 660 051
SogefiPro500 700 057
SogefiPro540 L 3
SogefiPro6 ME 6
SogefiPro6 ME 6 PG
SogefiPro6 ME 6G
SogefiPro6 ML 6 PGRM
SogefiProL3 70
SogefiProL3 74
SONNAKSB740
TUDOR476 00
TUDOR56618S70
TUDOR57217S75
TUDOR574 12
TUDOR877 00
TUDORA700
TUDORTB740
TUDORTST700
VARTA0 566 38 310
VARTA0 570 64 310
VARTA0 574 12 310
VARTA0 575 31 310
VARTA1 566 38 310
VARTA1 570 64 310
VARTA1 574 12 310
VARTA1 575 31 310
VARTA2 566 041 051 302
VARTA2 566 101 064 301
VARTA2 566 38 300
VARTA2 566 41 302
VARTA2 574 012 068 302
VARTA2 574 12 300
VARTA2 880 74 310
VARTA566 041 051 3022
VARTA566 101 064 3012
VARTA570 064 051 3100
VARTA574 012 068 3022
VARTA574 012 068 3100
VARTA574 012 068 3132
VARTA574 012 068 3172
VARTA575 031 057 3100
VARTAE11
YUASA096T
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2008-12 sedan 305 2979 Benzyna N54 B30 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 115 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW 3 (E90) 325 i 2006-06 2011-12 sedan 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 258 2996 Benzyna N52N B30 B,N52 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-03 2013-12 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-09 2013-12 coupe 204 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 1 (E81) 120 d 2007-03 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 120 d 2006-09 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 (E90) 325 i 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 3 (E90) 325 xi 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i 2006-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i 2006-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2010-02 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 AF,N52 B30 BF
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 335 i 2007-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 B,N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 335 i 2007-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 B,N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 5 (E34) 535 i 1988-01 1995-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 5 (E34) M5 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 xi 2007-03 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 xi 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d 2007-09 2012-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 3 coupe (E92) 323 i 2006-06 2013-12 coupe 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) M3 2007-03 2013-12 kabriolet 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1983-03 1989-10 coupe 260 3535 Benzyna -
BMW 7 (E23) 733 i 1977-05 1986-08 sedan 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2006-11 2007-06 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) M5 CAT 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 1992-03 1995-09 sedan 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 6 (E24) 628 CSi 1979-09 1987-08 coupe 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 6 (E24) 630 CS 1976-04 1979-08 coupe 185 2986 Benzyna M30 B30
BMW 6 (E24) 633 CSi 1976-04 1978-09 coupe 200 3205 Benzyna -
BMW 6 (E24) 635 CSi 1978-06 1988-08 coupe 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (L-Jetronic,10:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 7 (E23) 728 1977-05 1979-08 sedan 170 2788 Benzyna M30 B28
BMW 7 (E23) 730 1977-05 1979-08 sedan 184 2986 Benzyna M30 B30
BMW 7 (E23) 745 i 1980-04 1983-04 sedan 252 3210 Benzyna M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 735 i 1985-01 1986-08 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1987-12 sedan 220 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994-01 1995-10 kabriolet 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 6 (E24) 630 CS 1976-04 1979-08 coupe 184 2986 Benzyna M30 B30
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E28) M5 1985-08 1987-12 sedan 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 7 (E23) 735 i 1985-04 1986-08 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 3 (E36) M3 3.0 1994-08 1995-09 sedan 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV
BMW 5 (E28) 535 i 1985-01 1987-12 sedan 286 3535 Benzyna -
BMW 7 (E23) 735 i 1982-06 1986-06 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 3 (E90) 323 i 2006-04 2011-12 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52N B25 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-04 2007-06 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E46) 330 i 2001-01 2005-04 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E90) 323 i 2008-03 2011-12 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-09 2008-07 kombi 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 325 i 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 7 (E23) 735 i 1979-09 1986-08 sedan 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 3 (E90) 335 i 2011-01 2011-12 sedan 305 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-10 2011-12 sedan 299 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 7 (E23) 728 i 1978-07 1986-08 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 7 (E23) 745 i 1983-05 1986-08 sedan 252 3430 Benzyna M30 B35
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E92) 325 i xDrive 2006-09 2013-12 coupe 204 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X1 (E84) xDrive 28 i 2009-10 2015-06 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X1 (E84) xDrive 23 d 2009-10 2015-06 kombi 204 1995 Olej napędowy N47S D20 D,N47 D20 C
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2007-10 2013-10 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
MINI coupe (R58) John Cooper Works 2011-09 - coupe 211 1598 Benzyna N14 B16 C
BMW 7 (E23) 732 i 1979-09 1986-08 sedan 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 3 (E90) 328 i 2007-03 2011-12 sedan 234 2996 Benzyna N51 B30 A
BMW 3 (E90) M3 2007-03 2011-12 sedan 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 3 (E90) 316 d 2009-07 2011-12 sedan 116 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 3 coupe (E92) M 2007-03 2013-12 coupe 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E46) 323 i 1999-10 2000-12 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.2 1998-09 2000-12 coupe 243 3152 Benzyna S52 B32 (326S2)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) M5 1994-09 1997-01 kombi 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 6 (E24) 633 CSi 1978-09 1984-08 coupe 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1984-03 1989-05 coupe 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1987-08 1989-05 coupe 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-01 1989-05 coupe 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-04 1990-09 coupe 192 3430 Benzyna M30 B35
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-01 2013-12 coupe 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-06 2010-12 coupe 211 2497 Benzyna -
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2006-10 2013-12 kabriolet 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-07 2013-12 coupe 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2007-03 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2006-01 2011-12 sedan 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 BF,N52 B30 B
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-06 2013-12 coupe 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1986-10 1988-10 coupe 260 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)