• -41%
Akumulator Akumulator :: Referencja: CA770 :: Producent: CENTRA
  • Akumulator Akumulator :: Referencja: CA770 :: Producent: CENTRA
  • Akumulator Akumulator :: Referencja: CA770 :: Producent: CENTRA

Akumulator

614,84 zł
362,75 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: akumulator
Grupa produktów: akumulator
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: akumulator
Grupa produktów: akumulator
Docelowa lokalizacja elementu: układ rozruchowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

CENTRA
CA770
Brak danych

Lista parametrów:

Napięcie [V]12
Pojemnożć akumulatora [Ah]77
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]760
Długość [mm]278
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Położenie biegunów0
Rodzaj biegunaEN
Wykonanie strefy podłogowejB13
Napięcie [V]12
Pojemnożć akumulatora [Ah]77
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]760
Długość [mm]278
Szerokość [mm]175
Wysokożć [mm]190
Położenie biegunów0
Rodzaj biegunaEN
Wykonanie strefy podłogowejB13

Lista zamienników:

ALFA ROMEO01307572
ALFA ROMEO50503182
ALFA ROMEO606777080
ALFAROME/FIAT/LANCI01515832
ALFAROME/FIAT/LANCI46810025
ALFAROME/FIAT/LANCI51778213
ALFAROME/FIAT/LANCI71751143
ALFAROME/FIAT/LANCI71751146
BMW61 21 6 946 332
BMW61 21 7 604 813
BMW61 21 7 604 818
BMW61 21 8 385 395
BMW61 21 8 386 951
BMW61217553952
BMW61218381730
CITROEN/PEUGEOT5600GR
CITROEN/PEUGEOT5600GX
CITROEN/PEUGEOT5600LT
CITROEN/PEUGEOT5600TC
CITROEN/PEUGEOT5600TR
GENERAL MOTORS12799752
GENERAL MOTORS93189440
HYUNDAI01579A108K
HYUNDAIE3710074C0
IVECO2994678
IVECO4848097
IVECO93162326
IVECO99958579
JCB70810000
KIA01579A108K
NISSAN24410-2X101
NISSANKE24170D00NY
NISSANKE24175E00NY
RENAULT7 711 355 486
RENAULT TRUCKS5001873245
SAAB12799128
SCANIA73325167
SEAT8E0 915 105 L
SUZUKI33610-79J10
VAG000 915 105 DG
VAG5K0 915 105 G
BANNER50500
BOSCH0 092 S50 080
BOSCH577 400 078
BOSCHS5 008
ENERGIZEREM77-L3
VARTA577400078
VARTA5774000783162
VARTAHKB E44
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E30) M3 2.3 1986-07 1991-06 sedan 195 2303 Benzyna S14 B23 (234S2),S14 B23 (234S1),S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1987-02 1989-05 sedan 200 2303 Benzyna S14 B23 (234S2)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1989-06 1991-06 sedan 215 2303 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-12 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256E1),M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 (E30) 325 i 1986-12 1991-06 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-03 1987-12 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 i 1983-09 1989-11 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1983-10 1988-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KB),M20 B27 (276KA)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1985-01 1987-08 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 3 Touring (E30) 325 i 1987-07 1993-03 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X 1988-06 1993-10 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1987-09 1993-10 kabriolet 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1985-12 1987-12 kabriolet 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1992-10 1995-01 coupe 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994-01 1995-10 kabriolet 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1995-01 1995-10 coupe 295 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 1.9 1995-10 1999-03 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 (E36) M3 3.2 1995-09 1998-02 sedan 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 (E30) M3 EVO II 2.5 1990-01 1992-01 sedan 238 2467 Benzyna S14 B25 (254S1)
BMW 3 (E30) M3 EVO I 2.3 1988-10 1990-10 sedan 220 2302 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 (E36) M 3.2 1997-03 2001-06 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E30) M3 2.3 1988-06 1991-06 kabriolet 195 2303 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 1998-02 2001-06 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW Z3 (E36) 1.9 1998-07 2003-01 kabriolet 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.0 1999-04 2003-01 kabriolet 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW Z3 (E36) 1.9 1999-01 2003-01 kabriolet 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E36) M3 3.0 1994-08 1995-09 sedan 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 3.0 2000-06 2003-01 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 coupe (E36) 3.0 2000-06 2003-06 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z3 (E36) 2.2 2000-08 2003-01 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z3 (E36) M 3.2 2001-06 2003-01 kabriolet 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z3 coupe (E36) M 2001-06 2003-06 coupe 325 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E90) 325 i 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2005-09 2009-02 kabriolet 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 2.5 si 2005-09 2009-02 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2006-01 2008-12 kabriolet 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i 2006-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2010-02 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 AF,N52 B30 BF
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z3 coupe (E36) M 2000-08 2003-06 coupe 343 3201 Benzyna S50 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-03 2013-12 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 335 i 2007-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 B,N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 1 coupe (E82) 135 i 2007-10 2013-10 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 328 i 2005-07 2007-11 sedan 254 2996 Benzyna N52N B30 A
BMW 1 coupe (E82) 125 i 2007-10 2013-10 coupe 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 318 i 2007-09 2011-12 sedan 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 320 i 2007-09 2011-12 sedan 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 335 xi 2007-03 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 xi 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 323 i 2006-06 2013-12 coupe 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 323 i 2007-03 2013-12 kabriolet 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 258 2996 Benzyna N52N B30 B,N52 B30 A
BMW 3 (E90) 323 i 2006-04 2011-12 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52N B25 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-04 2007-06 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2006-11 2007-06 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 3 (E90) 335 i 2011-01 2011-12 sedan 305 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-10 2011-12 sedan 299 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 328 i 2006-08 2007-11 coupe 254 2996 Benzyna N52N B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2007-08 kabriolet 149 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E91) 316 i 2008-05 2012-05 kombi 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW X1 (E84) sDrive 18 d 2009-10 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 18 d 2009-10 2015-06 kombi 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) xDrive 20 d 2009-10 2015-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X1 (E84) sDrive 20 d 2009-10 2015-06 kombi 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 1 kabriolet (E88) 128 i 2008-03 2013-12 kabriolet 233 2996 Benzyna N51 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-06 2010-12 coupe 211 2497 Benzyna -
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2006-10 2013-12 kabriolet 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-07 2013-12 coupe 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2006-01 2011-12 sedan 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 323 i 2008-03 2011-12 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2008-12 sedan 305 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-09 2008-07 kombi 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-01 2013-12 coupe 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 130 i 2005-03 2012-09 hatchback 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 AF,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 1 (E87) 130 i 2005-03 2012-09 hatchback 265 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 AF,N52 B30 B,N52 B30 BF