• -41%
Alternator :: Referencja: 439252 :: Producent: VALEO
  • Alternator :: Referencja: 439252 :: Producent: VALEO
  • Alternator :: Referencja: 439252 :: Producent: VALEO

Alternator

2 690,97 zł
1 587,67 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: alternator
Grupa produktów: alternator
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: alternator
Grupa produktów: alternator
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

VALEO
439252
Brak danych

Lista parametrów:

Czężć nowa
Napięcie [V]14
Prąd ładowania alternatora [A]150
Rodzaj mocowaniaPodwójna dYwignia obrotowa
Pozycja / stopieńL 48
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara
Ilożć żeber5
Śr. koła pasowego [mm]54,8
Złącze / klemaBez przyłącza do czujnika prędkosci obrotowej
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZe zintegrowanym regulatorem

Lista zamienników:

BMW12 31 2 248 296
BMW12 31 2 248 297
BMW12 31 7 792 092
BMW12 31 7 792 093
BMW12312248296
BMW12312248297
BMW12317792092
BMW12317792093
GENERAL MOTORS6204117
GENERAL MOTORS6204161
GENERAL MOTORS93171935
GENERAL MOTORS93175820
GENERAL MOTORSR1530057
OPEL6204117
VAUXHALL93171935
3K455507150
BOSCH986045031
BOSCH986045033
CEVAM4179
DRI2151381502
DRI284512
EDRDRA4065
ELSTOCK28-4512
EUROTEC12045030
FARCOM111113
FARCOM111648
FRIESEN9045031
HELLA8EL737866001
HOLGER CRISTIANSENCA1584IR
LUCAS ELECTRICALLRA02076
MAGNETI MARELLI944390450310
VALEOA14S054
VALEOA14VI29
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)