• -41%
Alternator :: Referencja: 0 986 045 031 :: Producent: BOSCH
  • Alternator :: Referencja: 0 986 045 031 :: Producent: BOSCH

Alternator

1 309,16 zł
772,41 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: alternator
Grupa produktów: alternator
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: alternator
Grupa produktów: alternator
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

BOSCH
0 986 045 031
Brak danych

Lista parametrów:

Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Prąd ładowania alternatora [A]150
Napięcie [V]14
Zalecane rozszerzenie naprawyPasek klinowy / pasek klinowy wielorowkowy
Rodzaj alternatoraDla alternatora

Lista zamienników:

BMW12 31 2 248 296
BMW12 31 2 248 297
BMW12 31 7 792 092
LAND ROVERYLE 0000 51
LAND ROVERYLE 5001 80
OPEL24451624
OPEL6204161
OPEL93171935
OPEL93175820
OPEL93175968
OPEL9512805
ROVERYLE 0000 51
ROVERYLE 5001 80
VAUXHALL93171935
VAUXHALLR1530057
DELCO REMYDRA 4065
HC-PARTSCA 1584 IR
HELLA8EL 737 866-001
LUCAS ELECTRICALLRA 2076
LUCAS ELECTRICALLRA02076
VALEO2 542 264
VALEO2 542 662
VALEO2 542 662 B
VALEO2 542 686
VALEO2 542 686 B
VALEO2 542 812
VALEO2 542 812A
VALEO2 542 824
VALEO2 542 826
VALEO2 542 826A
VALEO437 160
VALEO437 406
VALEO437 421
VALEO439 463
VALEOA 14 S 054
VALEOA 14 S 055
VALEOA 14 VI 29
VALEOA 14 VI 52
VALEOA 14 VI 53
VALEOSG 15 S 030
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)