• -41%
Alternator :: Referencja: 28-4512 :: Producent: ELSTOCK
  • Alternator :: Referencja: 28-4512 :: Producent: ELSTOCK
  • Alternator :: Referencja: 28-4512 :: Producent: ELSTOCK

Alternator

1 174,14 zł
692,74 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: alternator
Grupa produktów: alternator
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: alternator
Grupa produktów: alternator
Docelowa lokalizacja elementu: alternator
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

ELSTOCK
28-4512
Brak danych

Lista parametrów:

Wykonanie sieci pokładowejDla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Napięcie [V]12
Prąd ładowania alternatora [A]150
Ilożć żeber5
Śr. koła pasowego [mm]53
ZaciskM8
Długość 2 [mm]61
Długość 1 [mm]61
Otwór - śr. 1 [mm]10
Długość 3 [mm]76
Grubość 1 [mm]28

Lista zamienników:

BMW12311248296
BMW12317792093
BMW7792092
OPEL24451624YC
OPEL6204117
OPEL6204161
OPEL6204210
OPEL93171935
OPEL93175820
OPEL93184873
ROVERYLE500180
BOSCH0986045031
DELCO REMYDRA4065
DRI2151381502
EUROTEC12045030EU
FRIESEN9045031
HELLA8EL737866-001
HOLGER CRISTIANSENCA1584IR
LUCAS ELECTRICALLRA02076
VALEO2542264
VALEO2542662
VALEO2542662B
VALEO2542686B
VALEO2542812A
VALEO2542824A
VALEO2542826A
VALEO437160
VALEO437406
VALEO437421
VALEO746116
VALEOA14S054
VALEOA14S055
VALEOA14VI29
VALEOA14VI52
VALEOA14VI53
VALEOSG15S030
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW Z3 coupe (E36) M 1998-02 2001-06 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)