• -57%
Cewka zapłonowa :: Referencja: ADB111401C :: Producent: BLUE PRINT
  • Cewka zapłonowa :: Referencja: ADB111401C :: Producent: BLUE PRINT

Cewka zapłonowa

358,16 zł
154,01 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

BLUE PRINT
ADB111401C
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,29
Wymagana ilosć4

Lista zamienników:

BMW12 13 0 148 594
BMW12 13 0 390 064
BMW12 13 0 495 289
BMW12 13 7 523 345
BMW12 13 7 548 553
BMW12 13 7 550 012
BMW12 13 7 551 049
BMW12 13 7 571 643
BMW12 13 7 575 010
BMW12 13 7 592 744
BMW12 13 7 594 936
BMW12 13 7 594 937
BMW12 13 7 594 938
BMW12 13 7 841 558
BMW12 13 8 647 689
MINI12 13 0 148 594
MINI12 13 0 390 064
MINI12 13 0 495 289
MINI12 13 7 523 345
MINI12 13 7 548 553
MINI12 13 7 550 012
MINI12 13 7 551 049
MINI12 13 7 562 744
MINI12 13 7 571 643
MINI12 13 7 575 010
MINI12 13 7 594 936
MINI12 13 7 594 937
MINI12 13 7 594 938
MINI12 13 7 841 558
MINI12 13 8 647 689
ACI - AVESAABE-041
ACI - AVESAABE-116
ANGLI15204
BBTIC09108
BBTIC09108-026
BBTIC09111
BERUZSE143
BOSCH0 221 504 464
BOSCH0 221 504 465
BOSCH0 221 504 467
BOSCH0 221 504 470
BOSCH0 221 504 800
BOUGICORD155049
BOUGICORD155136
BOUGICORD155190
BRECAV104.004
BRECAV104.007
BREMI20360
BREMI20438
BREMI20526
DELPHIGN10475-12B1
DELPHIGN10572-12B1
DELPHIGN10586
ERA880107
ERA880200
ERA880413
ERA880424
ESEN SKV03SKV043
ESEN SKV03SKV142
ESEN SKV03SKV206
EUROCABLEDC-1231
FACET9.6375
FAE80247
FENOXIC16046
FENOXIC16047
FISPA85.30154
FISPA85.30249
FISPA85.30251
HELLA5DA 193 175-491
HELLA5DA 358 000-441
HELLA5DA 358 000-471
HELLA5DA 749 475-851
HERTH+BUSS ELPARTS19050027
HERTH+BUSS ELPARTS19050060
HITACHI133825
HITACHI133875
HITACHI134046
HITACHI134047
HITACHI2503825
HOFFER8010351
HOFFER8010530
HOFFER8010564
JANMORJM5230
JP GROUP1491600200
JP GROUP1491600209
LUCAS ELECTRICALDMB1029
LUCAS ELECTRICALDMB2105
LUCAS ELECTRICALDMB877
MAGNETI MARELLI060717114012
MAGNETI MARELLI060717115012
MAGNETI MARELLI060717116012
MAGNETI MARELLI060810176010
MAGNETI MARELLI060810210010
MAGNETI MARELLI060810212010
MAGNETI MARELLI359000601390
MAPCO80602
MAPCO80603
MEAT & DORIA10351
MEAT & DORIA10530
MEAT & DORIA10564
METZGER0880014
METZGER0880161
METZGER0880250
METZGER0880436
MEYLE314 885 0001
MEYLE314 885 0004
MEYLE314 885 0005
MEYLE314 885 0008
MOBILETRONCE-155
MOBILETRONCE-171
MOBILETRONCE-182
NGK48033
NGK48206
NGK48216
OSSCA05504
PATRONPCI1129
PROFIT1810-9013
QH TalbrosXIC8356
QUINTON HAZELLXIC8214
QUINTON HAZELLXIC8356
QUINTON HAZELLXIC8372
SIDAT85.30154
SIDAT85.30249
SIDAT85.30251
SPECTRA PREMIUMC-694
STANDARD12758
STANDARD12833
STANDARD12846
STANDARDCP014
STANDARDCP039
STANDARDCP329
STANDARDCU1171
STANDARDCU1254
STANDARDCU1256
STANDARDIIS063
STANDARDIIS218
STANDARDIIS237
STELLOX61-00005-SX
STELLOX61-00059-SX
TESLACL603
TESLACL623
TOPRAN500 959
TOPRAN501 426
TRISCAN8860 11011
TRISCAN8860 11012
TRISCAN8860 11013
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.17.006
VALEO245180
VALEO245319
VEMOV20-70-0013
VEMOV20-70-0014
VEMOV20-70-0017
VEMOV20-70-0020
WAIglobalCUF055
WAIglobalCUF064
WAIglobalCUF2846
WILMINK GROUPWG1012182
WILMINK GROUPWG1012350
WILMINK GROUPWG1012381
WILMINK GROUPWG1054396
WILMINK GROUPWG1054397
WILMINK GROUPWG1088702
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R56) Cooper 2006-10 2012-02 hatchback 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI (R56) One 2006-11 2010-03 hatchback 95 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI (R56) One 2009-03 2010-03 hatchback 75 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) One 2009-03 2010-02 kombi 95 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2007-10 2013-12 kombi 120 1598 Benzyna N12 B16 A,N16 B16 A