• -41%
Chłodnica, układ chłodzenia silnika :: Referencja: 60754A :: Producent: NISSENS
  • Chłodnica, układ chłodzenia silnika :: Referencja: 60754A :: Producent: NISSENS

Chłodnica, układ chłodzenia silnika

804,99 zł
474,95 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: wymiennik ciepłą
Grupa produktów: chłodnica, układ chłodzenia silnika
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: chłodzenie silnika
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: wymiennik ciepłą
Grupa produktów: chłodnica, układ chłodzenia silnika
Docelowa lokalizacja elementu: układ chłodzenia
Dodatkowe informacje: chłodzenie silnika

Szczegóły produktu

NISSENS
60754A
Brak danych

Lista parametrów:

Wymiary radiatora650 X 438 X 40 mm
MateriałAluminium
MateriałTworzywo sztuczne
Rodzaj skrzyni biegówPrzekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna

Lista zamienników:

ALPINA1.436.055
ALPINA1.436.062
ALPINA1.436.063
ALPINA1.463.063
ALPINA1711.1.436.055
ALPINA1711.1.436.062
ALPINA1711.1.436.063
ALPINA1711.1.463.063
ALPINA1711.1436062
BMW1.436.055
BMW1.436.062
BMW1.436.063
BMW1.463.063
BMW1711.1.436.055
BMW1711.1.436.062
BMW1711.1.436.063
BMW1711.1.463.063
BMW1711.1436062
4SEASONS104070
AKS DASIS050030N
AKS DASIS051630N
AKS DASIS1416301
ARD310145
ARD310147
AVA QUALITY COOLINGBW2235
AVA QUALITY COOLINGBW2301
AVA QUALITY COOLINGBWA2235
BEHR HELLA SERVICE040711
BEHR HELLA SERVICE376712511
BEHR HELLA SERVICE8MK376712501
BEHR HELLA SERVICE8MK376712504
BEHR HELLA SERVICE8MK376712511
FRIGAIR01023083
GERI18773
GERI18774
GERI18775
JDEUSRA0050630
JDEUSRA0050631
NRF55322
SCHLIECKMANN60062233
SCHLIECKMANN60062235
SCHLIECKMANN60062301
VALEO735223
VAN WEZEL06002233
VAN WEZEL06002235
VAN WEZEL06002301
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)