• -41%
Częsć zaciskowa, układ wydechowy :: Referencja: 250-254 :: Producent: BOSAL
  • Częsć zaciskowa, układ wydechowy :: Referencja: 250-254 :: Producent: BOSAL

Częsć zaciskowa, układ wydechowy

51,02 zł
30,10 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: czężć zaciskowa
Grupa produktów: częsć zaciskowa, układ wydechowy
Docelowa lokalizacja elementu: układ wydechowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: czężć zaciskowa
Grupa produktów: częsć zaciskowa, układ wydechowy
Docelowa lokalizacja elementu: układ wydechowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

BOSAL
250-254
Brak danych

Lista parametrów:

Łącznik rurZacisk U
Wymiar gwintuM8
Średnica [mm]54

Lista zamienników:

DAEWOO96350173
FIAT60 808 010
FIAT7 545 221
FIAT7 594 362
FIAT7 628 468
FORD1613141
FORD1613142
FORD6151636
FORD7196516
FORD7196816
FORD7196817
ISUZU94249-412
LANCIA07 538 567
LANCIA7 628 468
LANCIA82 349 947
MERCEDES-BENZ124 490 00 41
MITSUBISHIMN 135281
NISSAN20630-J2000
NISSAN20632-J2000
NISSAN20680-06F00
NISSAN20685-F5900
OPEL16 08 227
PEUGEOT1713.24
RENAULT77.01.402.186
RENAULT77.03.083.382
ROVERGEX-7692
ROVERNTC1309
SEAT191.253.139G
VOLVO1378457
VOLVO3923345
VOLVO968149
VOLVO968354
VOLVO968355
VOLVO975259
VOLVO975260
VW191 253 139 G
EBERSPÄCHER07372911
ESTEEU92054
HAVAMU92054
HJS83008654
IMASAF018054
ROMAXBW 008-04
ROMAXBW 008-06
ROMAXPK 5
ROSI78755
TIMAXSYA10
TIMAXSYC10
USN1054
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001-06 2005-02 hatchback 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 (E30) 320 i 1982-09 1985-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EB)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1991-06 sedan 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988-01 1991-12 kombi 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988-01 1991-12 kombi 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 (E30) 320 i 1982-09 1985-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EB)
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001-09 2007-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
MINI (R56) Cooper D 2006-11 2010-09 hatchback 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4),W16 D16
MINI (R56) One D 2009-06 2010-07 hatchback 90 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1991-06 sedan 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 (E30) 320 i 1982-09 1985-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EB)
BMW 3 (E30) 320 i 1982-09 1985-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EB)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988-01 1991-12 kombi 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988-01 1991-12 kombi 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)