• -41%
Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny :: Referencja: JAR982 :: Producent: TRW
  • Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny :: Referencja: JAR982 :: Producent: TRW

Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

100,25 zł
59,14 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: połączenie
Grupa produktów: połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: połączenie osiowe
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: połączenie
Grupa produktów: połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: połączenie osiowe

Szczegóły produktu

TRW
JAR982
Brak danych

Lista parametrów:

Długość całkowita [mm]197
Rozmiar gwintu 1M18x1,5
Rozmiar gwintu 2M16x1
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZ dodatkami
Dla numeru OE32 11 1 091 768
Dla numeru OE32 11 1 091 767
Dla numeru OE32 11 1 093 770
Dla numeru OE32 11 1 093 769
Dla numeru OE32 11 1 094 674
Dla numeru OE32 11 1 094 673
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronieDla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony
Przestrzegaj danych technicznych

Lista zamienników:

BMW32111091767
BMW32111091768
BMW32111093769
BMW32111093770
BMW32111094673
BMW32111094674
DELPHITA1647
LEMFÖRDER13287
LEMFÖRDER1328701
MAPCO49746
METZGER51006618
METZGER7300
MEYLE3160300000
NK5031515
RTS91095751
RTS91095752
SIDEM21210
SWAG20720034
SWAG20720035
TALOSA4102327
TALOSA4102328
TALOSA4202329
TALOSA4202330
TRISCAN850011202
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)