• -41%
drążek kierowniczy poprzeczny :: Referencja: 11818 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • drążek kierowniczy poprzeczny :: Referencja: 11818 :: Producent: FEBI BILSTEIN

drążek kierowniczy poprzeczny

148,67 zł
87,71 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: drążek
Grupa produktów: drążek kierowniczy poprzeczny
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: drążek kierowniczy poprzeczny
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: drążek
Grupa produktów: drążek kierowniczy poprzeczny
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: drążek kierowniczy poprzeczny

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
11818
Brak danych

Lista parametrów:

Parzyste numery artykułów11817
Długość [mm]352
Strona zabudowyOs przednia, z prawej
Ciężar [kg]1,295
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW32 11 1 091 768
BMW32 11 1 093 770
BMW32 11 1 094 674
A.B.S.250042
ACEMARK204526
ALANKO343959
ASMETAL17BM0301
ASMETAL20BM0300
AUTLOGFT2212
AYD9500232
AYD9901561
AYWIPARTSAW1330056R
AYWIPARTSAW1370386LR
BENDIX040194B
BENDIX041107B
BIRTHAX1021
BORG & BECKBDL6275
BORG & BECKBTR4579
CASALS50069
CTECSR09004R
DELPHITL476
DENCKERMANND180140
DIEDERICHS1122306
DITASA2-5626
EUROBRAKE59015001518
EUROBRAKE59065031515
FARE SARD339
FIRST LINEFDL6275
FIRST LINEFTR4579
FLENNORFL436-A
FLENNORFL562-C
FORMPART1207011
FORMPART1277014
FORTUNE LINEFZ2673
FRAPT/521
G.U.DGSP121017
JP GROUP1444400280
JP GROUP1444400289
JP GROUP1444601189
KAGER41-0246
KAGER43-0517
KAMOKA9921221
KAWEFL436-A
KAWEFL562-C
KRAFT AUTOMOTIVE4302740
LEMFÖRDER13138 01
LYNXautoC2113LR
LYNXautoC3004R
MAPCO49722
MASTER-SPORT13287-PCS-MS
MASTER-SPORT13342-PCS-MS
MASTER-SPORT36800-SET-MS
MAXGEAR69-0093
MAXGEAR69-0195
METZGER51006618
METZGER54009802
METZGER56008702
MEYLE316 020 0003
MEYLE316 030 0000
MEYLE316 030 4354
MONROEL11202
MONROEL11307
MOOGBM-AX-1843
MOOGBM-DS-4354
NK5001518
NK5031515
OCAP0281022
OCAP0581021
OCAP0601021
OCAP581 021
OPTIMALG0-547
OPTIMALG2-673
PATRONPS2218
PROFIT2303-0232
QH TalbrosQDL2963S
QH TalbrosQR2996S
QH TalbrosQR5212S
QUINTON HAZELLQDL2963S
RIWBW20093822
RIWBW3822
RTS90-09504-1
RTS91-09575-1
RTS92-09504
RUVILLE915043
RUVILLE915044
SASIC9006422
SASIC9006818
sbs19015001518
sbs19065031515
sbs59065031515
SIDEM21221
SPIDAN44939
SPIDAN46966
STELLOX59-01561-SX
SWAG20 72 0034
TALOSA41-02327
TALOSA42-02329
TOPRAN500 644
TRISCAN8500 11202
TRISCAN8500 11307
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.37.030
TRWJAR982
TRWJRA138
VAICOV20-7083-1
VAICOV20-7143
VEMA22710
VEMA22712
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)