• -41%
drążek kierowniczy poprzeczny :: Referencja: 46286 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • drążek kierowniczy poprzeczny :: Referencja: 46286 :: Producent: FEBI BILSTEIN

drążek kierowniczy poprzeczny

165,25 zł
97,50 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: drążek
Grupa produktów: drążek kierowniczy poprzeczny
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: drążek kierowniczy poprzeczny
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: drążek
Grupa produktów: drążek kierowniczy poprzeczny
Docelowa lokalizacja elementu: układ kierowniczy
Dodatkowe informacje: drążek kierowniczy poprzeczny

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
46286
Brak danych

Lista parametrów:

Parzyste numery artykułów46287
Długość [mm]352
Strona zabudowyOś przednia, z lewej
Ciężar [kg]1,588
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW32 11 1 091 767
BMW32 11 1 091 767 S1
BMW32 11 1 093 769
BMW32 11 1 093 769 S1
BMW32 11 1 094 673
BMW32 11 1 094 673 S1
A.B.S.250043
ACEMARK204504
ACEMARK204526
ALANKO343959
ASMETAL17BM0300
ASMETAL17BM0301
ASMETAL20BM0300
AUTLOGFT2211
AYD9500232
AYD9901562
AYWIPARTSAW1330055L
AYWIPARTSAW1370386LR
BENDIX040193B
BENDIX041107B
BORG & BECKBDL6276
BORG & BECKBTR4580
COMLINECTR1046
COMLINECTR3100
CTECSR09004L
DELPHITL475
DENCKERMANND120160
DIEDERICHS1122307
DITASA2-5626
EUROBRAKE59065031515
FAI AutoPartsSS2420
FARE SARD340
FIRST LINEFDL6276
FIRST LINEFTR4580
FLENNORFL435-A
FLENNORFL562-C
FORMPART1207011
FORMPART1277013
FORTUNE LINEFZ2673
FRAPT/522
G.U.DGSP121016
JP GROUP1444400270
JP GROUP1444400279
JP GROUP1444601179
JP GROUP1444601189
KAGER41-0088
KAGER43-0097
KAMOKA9921220
KAWEFL435-A
KAWEFL562-C
KRAFT AUTOMOTIVE4302730
LEMFÖRDER13137 01
LEMFÖRDER13341 01
LYNXautoC2113LR
LYNXautoC3004L
MAPCO49721
MASTER-SPORT13287-PCS-MS
MASTER-SPORT36800-SET-MS
MAXGEAR69-0092
MAXGEAR69-0194
METZGER51006618
METZGER54009901
METZGER56008801
MEYLE316 020 0002
MEYLE316 030 0000
MEYLE316 030 4355
MONROEL11202
MONROEL11308
MOOGBM-DS-4355
NK5001517
NK5031515
OCAP0291022
OCAP0591021
OCAP0601021
OPTIMALG0-546
OPTIMALG2-673
PATRONPS2218
PROFIT2303-0231
QUINTON HAZELLQDL2962S
QUINTON HAZELLQR2995S
QUINTON HAZELLQR5212S
RIWBW20103822
RIWBW3822
RTS90-09504-2
RTS91-09575-2
RTS92-09504
RUVILLE915042
RUVILLE915044
SASIC9006423
SASIC9006818
sbs19015001517
sbs19065031515
sbs59065031515
SIDEM21210
SIDEM21220
SPIDAN44938
SPIDAN46966
STELLOX59-01562-SX
SWAG20 94 6286
TALOSA41-02328
TALOSA42-02330
TOPRAN500 643
TRISCAN8500 11202
TRISCAN8500 11308
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.37.029
TRWJAR982
TRWJRA137
VAICOV20-7082-1
VAICOV20-7143
VEMA22711
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)