• -41%
Zawór EGR :: Referencja: 717720002 :: Producent: DRI
  • Zawór EGR :: Referencja: 717720002 :: Producent: DRI

Zawór EGR

840,89 zł
496,12 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

DRI
717720002
Brak danych

Lista parametrów:

Tryb pracyElektryczny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZ uszczelnieniami
Ilożć połączeń5

Lista zamienników:

BMW11717804950
CITROEN/PEUGEOT1618.59
CITROEN/PEUGEOT1618.NR
CITROEN/PEUGEOT161859
CITROEN/PEUGEOT1618NR
CITROEN/PEUGEOT9649358780
CITROEN/PEUGEOT9660276280
CITROEN/PEUGEOT9672880080
CITROEN/PEUGEOT9685640480
FORD1338675
FORD1439414
FORD1479057
FORD1526689
FORD1682737
FORD5S6Q-9D475-AA
FORD5S6Q-9D475-AB
FORD5S6Q-9D475-AC
FORD5S6Q-9D475-AD
FORD5S6Q-9D475-AE
VOLVO36001412
ELSTOCK72-0002
ERA555006
ERA555187
FEBI BILSTEIN38500
HELLA6NU010171-091
HELLA6NU010171-101
LUCAS ELECTRICALFDR174
SIDAT83.613
STANDARD14974
STANDARDEGR108
STANDARDERV047
VALEO700414
VALEO700444
VEMOV42-63-0002
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R56) Cooper D 2006-11 2010-09 hatchback 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4),W16 D16
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007-10 2010-02 kombi 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
MINI (R56) One D 2009-06 2010-07 hatchback 90 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)