• -41%
Przetwornik ciżnienia, turbosprężarka :: Referencja: 7.21903.73.0 :: Producent: PIERBURG
  • Przetwornik ciżnienia, turbosprężarka :: Referencja: 7.21903.73.0 :: Producent: PIERBURG

Przetwornik ciżnienia, turbosprężarka

320,31 zł
188,98 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: konwerter ciśnienia
Grupa produktów: przetwornik ciśnienia, turbosprężarka
Docelowa lokalizacja elementu: zasilanie powietrzem
Dodatkowe informacje: turbosprężarka
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: konwerter ciśnienia
Grupa produktów: przetwornik ciśnienia, turbosprężarka
Docelowa lokalizacja elementu: zasilanie powietrzem
Dodatkowe informacje: turbosprężarka

Szczegóły produktu

PIERBURG
7.21903.73.0
Brak danych

Lista parametrów:

Tryb pracyElektryczno-pneumatyczny
Napięcie [V]12
Urządzenie sterująceZ regulatorem cisnienia
Techniczny numer informacyjnySI 0065
Techniczny numer informacyjnySI 0076
Techniczny numer informacyjnySI 0087
Techniczny numer informacyjnySI 0089
Techniczny numer informacyjnySI 0096

Lista zamienników:

BMW11 74 2 246 175
BMW2 246 175
BMW MOTORCYCLES11 74 2 246 175
BMW MOTORCYCLES2 246 175
LAND ROVERSTC4198
PIERBURG7.21903.04
PIERBURG7.21903.23
PIERBURG7.21903.73
PIERBURG72190304
PIERBURG721903040
PIERBURG72190323
PIERBURG721903230
PIERBURG72190373
PIERBURG721903730
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)