• -41%
Zestaw wirników, turbosprężarka :: Referencja: 100-00136-500 :: Producent: TURBORAIL
  • Zestaw wirników, turbosprężarka :: Referencja: 100-00136-500 :: Producent: TURBORAIL

Zestaw wirników, turbosprężarka

859,30 zł
506,99 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zestaw wirników
Grupa produktów: zestaw wirników, turbosprężarka
Docelowa lokalizacja elementu: zasilanie powietrzem
Dodatkowe informacje: turbosprężarka
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zestaw wirników
Grupa produktów: zestaw wirników, turbosprężarka
Docelowa lokalizacja elementu: zasilanie powietrzem
Dodatkowe informacje: turbosprężarka

Szczegóły produktu

TURBORAIL
100-00136-500
Brak danych

Lista parametrów:

Rodzaj urządzenia ładującegoTurbosprężarka
Masa [g]1710

Lista zamienników:

AUDI06A145703CX
AUDI06A145704LX
AUDI11657781434
AUDI11657781435
AUDI710415-0003
AUDI710415-0007
BMW7780199C
BMW77814359
MINI77814359
SEAT06A145704LX
SEAT11657780199
SEAT116577814359
SEAT710415-0002
SKODA06A145704LX
SKODA11657780199C
SKODA1165860049
SKODA710415-0001
VOLVO3802145
VOLVO3847392
VOLVO5860006
VOLVO7780199C
VOLVO7780199D
VOLVO7781434
VOLVO7781435
VOLVO860049
VOLVO8603296
VOLVO8627752
VOLVO8653122
VOLVO8653146
VOLVO8689592
VOLVO9317646
VW06A145704LX
VW11657780199C
VW11657780199D
VW93171646
ALANKO922069
BERTOLOTTI394023
GARRETT710415
GARRETT710415-1
GARRETT710415-2
GARRETT710415-3
GARRETT710415-5001S
GARRETT710415-5002S
GARRETT710415-5003S
GARRETT710415-5007S
GARRETT710415-7
GARRETT723167
GARRETT723167-0001
GARRETT723167-0002
GARRETT723167-0003
GARRETT723167-0004
GARRETT723167-1
GARRETT723167-2
GARRETT723167-3
GARRETT723167-4
GARRETT723167-5001S
GARRETT723167-5002S
GARRETT723167-5003S
GARRETT723167-5004S
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)