• -41%
Zestaw wirników, turbosprężarka :: Referencja: 200-00239-500 :: Producent: TURBORAIL
  • Zestaw wirników, turbosprężarka :: Referencja: 200-00239-500 :: Producent: TURBORAIL

Zestaw wirników, turbosprężarka

901,92 zł
532,13 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

TURBORAIL
200-00239-500
Brak danych

Lista parametrów:

Rodzaj urządzenia ładującegoTurbosprężarka
Masa [g]1720

Lista zamienników:

BMW11657565912
BMW75556978004
BMW756542401
MINI11657595351
MINI11657595678
MINI11657600881
MINI11657600890
MINI11657647003
MINIV75556978004
PEUGEOT755569880-04
PEUGEOT75654201
PEUGEOT756542402
PEUGEOT756542403
PEUGEOT7565912
PEUGEOT7595351
PEUGEOT7595678
PEUGEOT7600881
PEUGEOT7600890
PEUGEOT7647003
BorgWarner53039700117
BorgWarner53039700118
BorgWarner53039710117
BorgWarner53039710118
BorgWarner53039880117
BorgWarner53039880118
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S 2014-07 - hatchback 190 1598 Benzyna N18 B16 A