• -57%
Filtr oleju :: Referencja: ADF122102 :: Producent: BLUE PRINT
  • Filtr oleju :: Referencja: ADF122102 :: Producent: BLUE PRINT

Filtr oleju

36,81 zł
15,83 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

BLUE PRINT
ADF122102
Brak danych

Lista parametrów:

Grubosć [mm]69,5
Średnica zewnętrzna [mm]65,5
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Z pierścieniem uszczelniającym
Ciężar [kg]0,05
Rodzaj filtraWkład filtra
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

ALFA ROMEO9467521180
BMW11 42 7 557 012
BMW11 42 7 622 446
CITROËN1109.AH
CITROËN1109.AJ
CITROËN1109.CK
CITROËN1109.CL
CITROËN1109.Z1
CITROËN1109.Z2
CITROËN9823.24
CITROËNE149109
CITROËNE149234
DS1109.AH
FIAT9467521180
FIAT9662282580
FORD1 303 476
FORD1 373 069
FORD1 427 824
FORD1 717 510
FORD3M5Q6744-AA
JAGUARC2S 43999
JAGUARC2S 52524
LAND ROVERLR001247
LAND ROVERLR004459
LAND ROVERLR030778
MINI11 42 7 557 012
MITSUBISHIMN982159
MITSUBISHIMN982419
PEUGEOT1109.AH
PEUGEOT1109.AJ
PEUGEOT1109.CK
PEUGEOT1109.CL
PEUGEOT1109.Z1
PEUGEOTE149109
PEUGEOTE149234
TOYOTASU001-A0178
VOLVO31372700
1A FIRST AUTOMOTIVEE50247
ALCO FILTERMD-525
AMC FilterMO-447
ASAM30548
ASHIKA10-ECO060
ASHUKI0393-0305
ASHUKIC021-02
ASHUKIC022-15
ASHUKIC022-15PURFLUX
AUTOMEGA1011090AJ
AUTOMEGA30103730069
AUTOMEGA30107170510
AUTOMEGA3011090AH
AUTOMEGA3011090AJ
AUTOMEGA3011090CK
BORG & BECKBFO4000
BOSCH1 457 429 249
BOSCHF 00E 369 852
BSGBSG 30-140-006
BSGBSG 70-140-001
CHAMPIONCOF100530E
CHAMPIONXE530/606
CLEAN FILTERSML1724
CLEAN FILTERSML1733
COMLINEEOF195
COOPERSFIAAM FILTERSFA5747AECO
COOPERSFIAAM FILTERSFA5970AECO
DENCKERMANNA210188
Dr!ve+DP1110.11.0076
FI.BAF-658
FIL FILTERMLE 1476
FIL FILTERMLE 1476 A
FILTRONOE673
FRAMCH10717AECO
FRAMCH9973AECO
FRAMCH9973ECO
GOODWILLOG 236 ECO
HENGST FILTERE44H D110
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1315030
HOFFER14084
IPS PartsIFL-3592
JAPANPARTSFO-ECO060
JAPKO1ECO060
JC PREMIUMB10504PR
JC PREMIUMB1G025PR
JP GROUP1518503500
JP GROUP1518503509
KAGER10-0191
KAGER10-0248
KAISHINO984
KAMOKAF103401
KLAXCAR FRANCEFH022z
KNECHTOX 339/2D
KOLBENSCHMIDT50013695
KRAFT AUTOMOTIVE1702101
KSH-KOSHIMO1801.0081058
LUCAS FILTERSLFOE206
LYNXautoLO-1301
MAGNETI MARELLI150270024700
MAGNETI MARELLI150270025100
MAGNETI MARELLI150270026600
MAGNETI MARELLI152071758833
MAGNETI MARELLI152071760872
MAGNETI MARELLI154068324060
MAGNETI MARELLI600000029000
MAHLE FILTEROX 339/2D
MAHLE FILTEROX 405D
MAHLE FILTEROX 985D
MANN-FILTERHU 71 151 X
MANN-FILTERHU 711/51 x
MAPCO64307
MASTER-SPORT711/51X-OF-PCS-MS
MAXGEAR26-0193
MDRMOF-3E60
MEAT & DORIA14084
MECAFILTERELH4335
MECAFILTERELH4357
MECAFILTERI06
METAL LEVEKL 583
METAL LEVEOX 339/2D
MEYLE7143220011
MFILTERTE 639
MGAFH1006
MISFATL108
MOTAQUIPVFL509
MOTAQUIPVFL521
MOTAQUIPVFL543
MULLER FILTERFOP247
NIPPARTSN1315030
NPSM131I09
OPEN PARTSEOF4008.10
OPTIMALFO-00072
PARTS-MALLPBX-006L
PATRONPF4168
PROFIT1541-0181
PURFLUXL358A
PURFLUXL398A
QH TalbrosWL7412
QH TalbrosWL7413
QUINTON HAZELLQFL0035
QUINTON HAZELLQFL0107
SAKURA AutomotiveEO-24070
SCT GermanySH 4035 P
SOFIMAS 5060 PE
SogefiProFA4577ECO
STARLINESF OF0858
STELLOX20-50339-SX
TECNOCAROP251A
TECNOCAROP408A
TOPRAN302 318
UFI25.060.00
UNICO FILTEREL 669/51 x
UNIFLUX FILTERSXOE116
VAICOV24-0021
VALEO586500
VALEO586503
VALEO586525
WILMINK GROUPWG1018594
WILMINK GROUPWG1104816
WILMINK GROUPWG1217353
WIX FILTERSWL7413
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI Roadster (R59) John Cooper Works 2012-02 - kabriolet 211 1598 Benzyna N14 B16 C,N18 B16 C
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2007-10 2013-12 kombi 120 1598 Benzyna N12 B16 A,N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2010-03 2013-11 hatchback 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S 2012-02 - hatchback 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) John Cooper Works 2011-09 - coupe 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI (R56) Cooper S 2012-01 2013-11 hatchback 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper 2012-02 - kabriolet 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 116 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2010-03 2015-06 kombi 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper 2012-02 - kabriolet 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2006-10 2011-01 hatchback 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 163 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI (R56) One 2009-03 2010-03 hatchback 75 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2009-03 - kabriolet 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI (R56) John Cooper Works 2008-03 2013-11 hatchback 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI kabriolet (R57) John Cooper Works 2008-03 - kabriolet 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works 2008-03 2012-08 kombi 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI (R56) One 2010-03 2013-11 hatchback 75 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) One 2010-03 2013-11 hatchback 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper 2009-09 2013-11 hatchback 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2010-03 2013-11 hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) One 2010-03 2015-06 kombi 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2010-03 2015-06 kombi 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) One 2010-03 - kabriolet 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2010-03 - kabriolet 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2010-03 - kabriolet 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) One 2010-06 - hatchback 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper 2010-06 - hatchback 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S 2010-06 - hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 2010-06 - hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) One 2009-03 2010-02 kombi 95 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S JCW 2012-09 - hatchback 218 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper 2012-04 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper S 2012-04 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 2012-04 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works 2012-09 - coupe 218 1598 Benzyna N18 B16 C
MINI PACEMAN (R61) Cooper 2013-05 - coupe 120 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 2014-07 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper 2010-03 2013-11 hatchback 115 1598 Benzyna N16 B16 A,N12 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2010-03 2015-06 kombi 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI (R56) John Cooper Works GP 2012-09 2013-11 hatchback 218 1598 Benzyna N18 B16 C