• -57%
Filtr oleju :: Referencja: ADT32108 :: Producent: BLUE PRINT
  • Filtr oleju :: Referencja: ADT32108 :: Producent: BLUE PRINT

Filtr oleju

22,57 zł
9,71 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

BLUE PRINT
ADT32108
Brak danych

Lista parametrów:

Grubosć [mm]85
Średnica zewnętrzna [mm]78
Ciężar [kg]0,3
Rodzaj filtraFiltr przykręcany
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

CHRYSLER04105409
CHRYSLER04105409AB
CHRYSLER04105409AC
CHRYSLER04105409BB
CHRYSLER4105409
CHRYSLER4105409AB
CHRYSLER4105409AC
CHRYSLERK04105409
CHRYSLERK04105409AB
CHRYSLERK04105409BB
CHRYSLERMD108063
JEEP04105409
JEEP04105409AB
JEEP04105409AC
JEEP4105409
JEEP4105409AB
JEEP4105409AC
JEEPK04105409
JEEPK04105409AB
JEEPK04105409BB
JEEPMD108063
LEXUS15601-34100
LEXUS15601-44010
LEXUS15601-44011
LEXUS90915-03002
LEXUS90915-20001
LEXUS90915-20003
LEXUS90915-40001
LEXUS90915-TB001
LEXUS90915-TD001
LEXUS90915-YZZJ3
MINI11 42 0 306 483
MINI11 42 7 791 059
TOYOTA156002501001
TOYOTA15601-34100
TOYOTA15601-44010
TOYOTA15601-44011
TOYOTA156014401101
TOYOTA156014401102
TOYOTA90915-03002
TOYOTA90915-20001
TOYOTA90915-20003
TOYOTA90915-40001
TOYOTA90915-TB001
TOYOTA90915-TD001
TOYOTA90915-YZZJ3
1A FIRST AUTOMOTIVEL40065
1A FIRST AUTOMOTIVEL40458
ACEMARK132724
ALCO FILTERSP-845
ALCO FILTERSP920
ALCO FILTERSP994
AMC FilterTO-138
ASAM30569
ASHIKA10-00-097
ASHIKA10-02-204
ASHIKA10-02-279
ASHUKI0393-1202
ASHUKI0393-1202I
ASHUKI0393-1202O
ASHUKI0393-7102
BORG & BECKBFO4056
BORG & BECKBFO4164
BORG & BECKBFO4174
BOSCH0 451 103 141
BOSCH0 451 103 271
BOSCH0 451 103 322
BOSCH0 986 452 035
BOSCH0 986 452 044
BOSCH0 986 452 068
BOSCH0 986 452 601
BOSCH0 986 AF1 013
BOSCH0 986 AF1 024
BOSCH0 986 AF1 026
BOSCH0 986 AF1 041
BOSCH0 986 AF1 042
BOSCH0 986 AF1 046
BOSCH0 986 AF1 076
BOSCH0 986 AF1 077
BOSCH0 986 AF1 087
BOSCH0 986 AF1 094
BOSCH0 986 AF1 124
BOSCH0 986 AF1 125
BOSCH0 986 AF1 134
BOSCH0 986 AF1 157
BOSCH0 986 AF1 169
BOSCH0 986 B00 028
BOSCH0 986 B01 034
BOSCHF 00E 160 065
BOSCHF 00E 160 374
BOSCHF 00E 160 382
BOSCHF 00E 369 832
BOSCHF 026 407 005
BOSS FILTERSBS01-006
BOSS FILTERSBS03-135
CHAMPIONC111/606
CHAMPIONC150/606
CHAMPIONCOF100150S
CLEAN FILTERSDO 217
CLEAN FILTERSDO225
CLEAN FILTERSDO339
CLEAN FILTERSDO911
COMLINECTY11110
COMLINECTY11111
COMLINECTY11140
COMLINECTY11171
COMLINEEOF041
COMLINEEOF233
COOPERSFIAAM FILTERSFT4809
COOPERSFIAAM FILTERSFT4960
COOPERSFIAAM FILTERSFT5161A
COOPERSFIAAM FILTERSFT5339
DENCKERMANNA210031
DENCKERMANNA210048
DENCKERMANNA210052
DENCKERMANNA210095
DJ PARTSFL1018
DONALDSONP550335
Dr!ve+DP1110.11.0040
Dr!ve+DP1110.11.0054
FI.BAFC-411
FI.BAFL-101
FI.BAFL-111A
FIL FILTERZP 502 C
FIL FILTERZP 507 D
FIL FILTERZP 557 B
FILTRONOP534
FILTRONOP549
FILTRONOP562
FILTRONOP618
FLEETGUARDLF3313
FLEETGUARDLF3335
FLEETGUARDLF3460
FLEETGUARDLF3874
FLEETGUARDLF551A
FRAMPH16
FRAMPH2833
FRAMPH2964
FRAMPH3614
FRAMPH4990B
FRAMPH5713
FRAMPH8A
FRIGAIRCT15.702
GOODWILLOG 117
GOODWILLOG 117 HQ
GOODWILLOG 201
GOODWILLOG 201 HQ
GOODWILLOG 212
GOODWILLOG 212 HQ
GOODWILLOG 214
GOODWILLOG 214 HQ
GOODWILLOG 218
GOODWILLOG 400
GOODWILLOG 401 HQ
GOODWILLOG 401 LUX
GOODWILLOG 720
GOODWILLOG 720 HQ
HENGST FILTERH14W32
HENGST FILTERH17W02
HENGST FILTERH90W20
HENGST FILTERH90W30
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312001
HOFFER15074
HOFFER15074/4
IPS PartsIFL-3097
IPS PartsIFL-3204
IPS PartsIFL-3211
JAPANPARTSFO-097S
JAPANPARTSFO-204S
JAPANPARTSFO-279S
JAPKO10097
JAPKO10204
JAPKO10279
JP GROUP1118504900
JP GROUP1118504909
JP GROUP4318500509
KAGER10-0033
KAGER10-0143
KAGER10-0291
KAISHINC105
KAISHINC111
KAMOKAF104801
KAMOKAF106401
KLAXCAR FRANCEFH097z
KNECHTOC 275
KNECHTOC 501
KNECHTOC 67
KNECHTOC 988
KOLBENSCHMIDT50013052
KOLBENSCHMIDT50013052/3
KOLBENSCHMIDT50013820
KOLBENSCHMIDT50013820/3
KRAFT AUTOMOTIVE1703080
KSH-KOSHIMO1801.0081062
LUCAS FILTERSLFOS174
LUCAS FILTERSLFOS189
LYNXautoLC-110
LYNXautoLC-1219
LYNXautoLC-171
MAGNETI MARELLI150180006200
MAGNETI MARELLI150180006500
MAGNETI MARELLI150180045800
MAGNETI MARELLI152071758737
MAGNETI MARELLI152071758784
MAGNETI MARELLI152071760788
MAGNETI MARELLI154020037390
MAGNETI MARELLI154020147690
MAGNETI MARELLI154068241710
MAGNETI MARELLI154068324550
MAGNETI MARELLI154070201910
MAGNETI MARELLI154076408400
MAGNETI MARELLI154076413760
MAGNETI MARELLI154076429450
MAGNETI MARELLI154076429600
MAGNETI MARELLI154076432320
MAGNETI MARELLI154078228510
MAGNETI MARELLI154087056340
MAGNETI MARELLI154087231730
MAGNETI MARELLI154705158790
MAGNETI MARELLI154705322670
MAGNETI MARELLI161013110100
MAGNETI MARELLI161013110120
MAGNETI MARELLI161013110350
MAGNETI MARELLI161013120010
MAGNETI MARELLI161013120060
MAGNETI MARELLI161013120150
MAGNETI MARELLI161013120210
MAGNETI MARELLI600000028490
MAGNETI MARELLI600000028540
MAGNETI MARELLI600000028600
MAHLE FILTEROC 235
MAHLE FILTEROC 501
MAHLE FILTEROC 988
MANN-FILTERW 7035
MANN-FILTERW 712/21
MANN-FILTERW 712/83
MAPCO61603
MASTER-SPORT711/80-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT712/21-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT712/21-OF-PCS-MS
MAXGEAR26-0427
MAXGEAR26-0582
MDRMOF-3097
MDRMOF-3204
MDRMOF-3279
MEAT & DORIA15074
MEAT & DORIA15074/4
MECAFILTERELH4241
MECAFILTERELH4244
MECAFILTERELH4246
MECAFILTERELH4291
MECAFILTERH74
METAL LEVEOC 235
METAL LEVEOC 534
MEYLE30-14 322 0004
MEYLE714 322 0001
MFILTERTF 6511
MGAFH1011
MISFATZ253
MISFATZ285
MOTAQUIPVFL346
MULLER FILTERFO458
MULLER FILTERFO65
NIPPARTSJ1312021
NPSM131A04
NPST131A01
NPST131A11
OPEN PARTSEOF4016.20
OPEN PARTSEOF4089.20
OPEN PARTSEOF4109.20
OPEN PARTSEOF4140.20
OPTIMALFO-00239
PARTS-MALLPBF-011
PARTS-MALLPBF-016
PATRONPF4060
PATRONPF4121
PROFIT1541-0159
PURFLUXLS188B
PURFLUXLS285
PURFLUXLS359
QH TalbrosWL7074
QH TalbrosWL7079
QH TalbrosWL7096
QH TalbrosWL7097
QH TalbrosWL7113
QH TalbrosWL7172
QUINTON HAZELLQFL0093
QUINTON HAZELLQFL0099
QUINTON HAZELLQFL0138
QUINTON HAZELLQFL0165
QUINTON HAZELLQFL0171
QUINTON HAZELLQFL0257
SAKURA1703750
SAKURA AutomotiveC-1106
SAKURA AutomotiveC-1110
SAKURA AutomotiveC-1119
SAKURA AutomotiveC-1123
SAKURA AutomotiveC-1142
SAKURA AutomotiveC-1147
SAKURA AutomotiveC-1148
SAKURA AutomotiveC-1149
SAKURA AutomotiveC-1160
SAKURA AutomotiveC-8011
SCT GermanySM 110
SCT GermanySM 112
SCT GermanySM133
SCT GermanySM143
SCT GermanyST784
SOFIMAS 1600 R
SOFIMAS 3214 R
SOFIMAS 3253 R
SogefiProFT1516A
SogefiProFT9533
STARLINESF OF0105
STELLOX20-50067-SX
STELLOX20-50074-SX
STELLOX20-50235-SX
STELLOX20-50236-SX
STELLOX20-50501-SX
STELLOX20-50646-SX
TECNOCARR458
TECNOCARR590
TECNOCARR84
TOPRAN501 072
UFI23.127.00
UFI23.214.00
UFI23.253.00
UNICO FILTERLI 779/10
UNICO FILTERLI 779/83
UNICO FILTERLI 786/80
UNIFLUX FILTERSXO115
UNIFLUX FILTERSXO294
UNIFLUX FILTERSXO66
VAICOV33-0004
VAICOV70-0016
VALEO586023
VALEO586047
VALEO586059
VALEO586073
VALEO586077
VALEO586087
WILMINK GROUPWG1018198
WILMINK GROUPWG1018707
WILMINK GROUPWG1025508
WILMINK GROUPWG1025524
WILMINK GROUPWG1217098
WILMINK GROUPWG1217175
WILMINK GROUPWG1217221
WILMINK GROUPWG1217254
WIX FILTERSWL7079
WIX FILTERSWL7096
WIX FILTERSWL7113
WIX FILTERSWL7172
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV