• -14%
Filtr paliwa E12--E36. :: Referencja: 13321268231 :: Producent: OE BMW
  • Filtr paliwa E12--E36. :: Referencja: 13321268231 :: Producent: OE BMW

Filtr paliwa E12--E36.

208,66 zł
179,45 zł 
Oszczędzasz 14% !
Filtr paliwa
Ilość
Dostępny info

Opis

Filtr paliwa

Szczegóły produktu

OE BMW
13321268231
Brak danych

Lista parametrów:

Wysokożć [mm]164,5
Średnica wewnętrzna [mm]9
Średnica zewnętrzna [mm]77
Rodzaj filtraFiltr przewodowy

Lista zamienników:

ALFA ROMEO119113206100
ALFA ROMEO119113206101
ALFA ROMEO119113206104
ALFAROME/FIAT/LANCI443 5104
ALFAROME/FIAT/LANCI4442554
ALFAROME/FIAT/LANCI4442559
ALFAROME/FIAT/LANCI60523432
ALFAROME/FIAT/LANCI60800097
ALFAROME/FIAT/LANCI6126291
ALFAROME/FIAT/LANCI9153580780
BMW12 68 2 313
BMW12 69 5 483
BMW13 32 1 268 231
BMW13 32 1 269 548
BMW13 32 1 270 038
BMW13 32 9 063 165
CITROEN (DF-PSA)1567 78
CITROEN (DF-PSA)91535 807
FORD5018 035
JAGUAREAC 3112
NISSAN16400-70J00
PEUGEOT1567 13
RENAULT40 55 20 5
RENAULT77 0 680 162
RENAULT77 0 680 167
RENAULT77 0 741 993
RENAULT77 0 742 386
RENAULT77 11 130 26
ROVERNTC 5958
ZASTAVA466 26801-1
ALCO FILTERSP2003
BOSCH0450905030
BOSCH450905030
CLEAN FILTERSMB957
COOPERSFIG7002
COOPERSFIG7003
COOPERSZ970
CROSLAND6689
FILTRONPP836
FRAMG3829
HENGST FILTERH 80 WK 01
HENGST FILTERH 80 WK 02
KNECHTKL 10
KNECHTKL 2
KNECHTKL 9
LAUTRETTEELE3567
LUCAS ELECTRICALFDB101
MAHLE FILTERKL 10
MAHLE FILTERKL 2
MAHLE FILTERKL9
MANN-FILTERWK830
MECAFILTERELE3567
MOTORCRAFTEFG107
PBRAG-6004
PBRAG-6012
PURFLUXEP100
PURFLUXEP90C
PUROLATORF 60146
SOFIMA1500B
SOFIMAS1500B
SogefiProFT 5141
TECNOCARB 88
TJ FILTERSFF5354
TJ FILTERSFF5355
UFI31.500.00
UNIPARTGFE7017
VALEO587004
WIX FILTERSWF8040
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E21) 318 i 1979-11 1982-08 sedan 105 1766 Benzyna M10 B18 (184VA)
BMW 3 (E21) 320 i 1975-06 1982-08 sedan 125 1990 Benzyna M10 B20
BMW 3 (E21) 323 i 1978-01 1982-08 sedan 143 2316 Benzyna M20 B23 (236EA)
BMW 3 (E30) 318 i 1982-09 1987-08 sedan 105 1766 Benzyna M10 B18 (184EA)
BMW 3 (E30) 318 i 1987-09 1991-06 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1991-06 sedan 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 (E30) 320 i 1982-09 1985-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EB)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1986-07 1991-06 sedan 195 2303 Benzyna S14 B23 (234S2),S14 B23 (234S1),S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1987-02 1989-05 sedan 200 2303 Benzyna S14 B23 (234S2)
BMW 3 (E30) 323 i 1982-09 1983-08 sedan 139 2316 Benzyna M20 B23 (236EC)
BMW 3 (E30) 323 i 1983-09 1986-08 sedan 150 2316 Benzyna M20 B23 (236EC)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1989-06 1991-06 sedan 215 2303 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-12 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256E1),M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 (E30) 325 i X 1986-03 1987-12 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E30) 325 i 1983-09 1989-11 sedan 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1983-10 1988-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KB),M20 B27 (276KA)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 1985-01 1987-08 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 3 Touring (E30) 318 i 1989-04 1994-06 kombi 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i 1988-01 1991-12 kombi 129 1991 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 325 i 1987-07 1993-03 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X 1988-06 1993-10 kombi 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E12) 528 i 1977-04 1981-05 sedan 177 2788 Benzyna M30 B28
BMW 5 (E12) 528 i 1977-04 1981-05 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 5 (E28) 518 i 1983-09 1987-12 sedan 105 1766 Benzyna M10 B18 (184EB)
BMW 5 (E28) 520 i 1981-06 1987-12 sedan 125 1990 Benzyna M20 B20 (206EA)
BMW 5 (E28) 520 i 1985-08 1987-12 sedan 129 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E28) 525 i 1981-06 1987-12 sedan 150 2495 Benzyna M30 B25 (256EA)
BMW 5 (E28) 525 e 1981-09 1987-12 sedan 122 2693 Benzyna M20 B27 (276KA),M20 B27 (276EB),M20 B27 (276KB)
BMW 5 (E28) 525 e 1983-05 1987-12 sedan 125 2693 Benzyna M20 B27 (276EA)
BMW 5 (E28) 528 i 1981-06 1987-12 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28 (286EA)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1985-01 1987-12 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 5 (E34) 520 i 1988-01 1991-08 sedan 129 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 i 1988-01 1991-08 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 530 i 1988-01 1991-08 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 5 (E34) 535 i 1988-01 1995-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 5 (E34) M5 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 CAT 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 5 (E34) M5 1992-03 1995-09 sedan 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 6 (E24) 628 CSi 1979-09 1987-08 coupe 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 6 (E24) 635 CSi 1978-06 1988-08 coupe 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (L-Jetronic,10:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1984-03 1989-05 coupe 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 6 (E24) 635 CSi 1987-08 1989-05 coupe 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E23) 728 i 1978-07 1986-08 sedan 184 2788 Benzyna M30 B28
BMW 7 (E23) 733 i 1977-05 1986-08 sedan 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 7 (E23) 745 i 1980-04 1983-04 sedan 252 3210 Benzyna M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 735 i 1985-01 1986-08 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E23) 735 i 1979-09 1986-08 sedan 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1),M30 B35 (Motronic,10:1)
BMW 7 (E23) 745 i 1983-05 1986-08 sedan 252 3430 Benzyna M30 B35
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1987-12 sedan 220 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW Z1 2.5 1988-06 1991-06 kabriolet 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1)
BMW 3 kabriolet (E30) 318 i 1990-09 1993-10 kabriolet 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1986-04 1993-10 kabriolet 129 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1987-09 1993-10 kabriolet 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256EX)
BMW 3 kabriolet (E30) 325 i 1985-12 1987-12 kabriolet 171 2494 Benzyna M20 B25 (256E2)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 518 g 1995-11 1996-06 kombi 115 1796 Dwupaliwowy M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) M5 1994-09 1997-01 kombi 340 3795 Benzyna S38 B38 (386S1)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E34) 518 i 1989-08 1995-09 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1993-03 1994-09 kombi 113 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E30) 316 i 1988-07 1991-06 sedan 102 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 6 (E24) 633 CSi 1978-09 1984-08 coupe 197 3210 Benzyna M30 B32
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-01 1989-05 coupe 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KA)
BMW 3 (E30) 316 i 1987-08 1988-08 sedan 102 1766 Benzyna M10 B18 (184KA)
BMW 3 (E30) M3 EVO II 2.5 1990-01 1992-01 sedan 238 2467 Benzyna S14 B25 (254S1)
BMW 5 (E12) 520 i 1972-08 1975-10 sedan 131 1990 Benzyna M10 B20
BMW 5 (E12) 520 i 1975-10 1977-05 sedan 125 1990 Benzyna M10 B20
BMW 6 (E24) 635 CSi 1985-04 1990-09 coupe 192 3430 Benzyna M30 B35
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1986-10 1988-10 coupe 260 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 3 (E30) M3 EVO I 2.3 1988-10 1990-10 sedan 220 2302 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 5 (E28) M5 1985-08 1987-12 sedan 286 3453 Benzyna S38 B35 (356ED)
BMW 5 (E12) M535 i 1980-06 1981-08 sedan 218 3453 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 735 i 1985-04 1986-08 sedan 192 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic)
BMW 3 (E30) 320 i 1985-12 1990-06 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E28) 520 i 1986-12 1987-12 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 3 kabriolet (E30) M3 2.3 1988-06 1991-06 kabriolet 195 2303 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1994-09 1997-01 kombi 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 5 (E28) 518 i 1981-09 1984-08 sedan 102 1776 Benzyna -
BMW 3 (E30) 320 is 1988-05 1990-12 sedan 192 1990 Benzyna S14 B20 (204EA)
BMW 3 kabriolet (E30) 318 i 1988-06 1992-02 kabriolet 140 1796 Benzyna M40 B18 C
BMW 5 (E34) M5 1987-12 1988-12 sedan 286 3535 Benzyna S38 B36
BMW 6 (E24) M 635 CSi 1983-03 1989-10 coupe 260 3535 Benzyna -
BMW 7 (E23) 735 i 1982-06 1986-06 sedan 218 3430 Benzyna M30 B34 (346EC)
BMW 3 kabriolet (E30) 320 i 1986-04 1993-10 kabriolet 126 1990 Benzyna M20 B20
BMW 3 (E30) 318 i 1984-12 1988-08 sedan 102 1766 Benzyna M10 B18 (184KA)
BMW 3 (E30) 325 i 1986-12 1991-06 sedan 170 2494 Benzyna M20 B25 (256K1),M20 B25 (256EX),M20 B25 (256E2),M20 B25 (256E1)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E28) 525 e 1984-12 1987-12 sedan 129 2693 Benzyna M20 B27 (276KB)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 6 (E24) 633 CSi 1976-04 1978-09 coupe 200 3205 Benzyna -
BMW 3 Touring (E30) 318 i 1987-09 1991-06 kombi 115 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)