• -37%
Filtr paliwa :: Referencja: 16117168284 :: Producent: OE BMW
  • Filtr paliwa :: Referencja: 16117168284 :: Producent: OE BMW

Filtr paliwa

601,30 zł
378,82 zł 
Oszczędzasz 37% !
Filtr paliwa
Ilość
Dostępny info

Opis

Filtr paliwa

Szczegóły produktu

OE BMW
16117168284
Brak danych

Lista zamienników:

BMW11252754870
BMW16112283495
BMW16112755084
BMW16114422731
BMW16117159158
BMW16117163295
BMW16117168284
BMW16117170090
BMW16117195463
BMW16117195464
BMW16117195465
BMW16117195467
BMW16117207599
BMW16117212585
BMW16117212586
BMW16117217259
BMW16117217261
BMW16127233840
BMW16127236941
BMW16127327120
BMW16131183797
BMW16136758027
BMW16137162350
BMW16142283196
BMW16146757196
BMW16146765826
BMW16146766152
BMW16146766158
BMW16147163296
BMW16147174895
BMW16147186454
DAIHATSU2390897201
DAIHATSU2390897201000
DAIHATSU2390897205
DAIHATSU23908B1010
DAIHATSU23908B1020
DAIHATSUC707597201000
FIAT46763405
FIAT51817563
FIAT51817983
FIAT71753999
FIAT71754829
FIAT71771069
FORD1785542
FORDCN159155AB
GENERAL MOTORS22793092
GENERAL MOTORS95513084
GENERAL MOTORS96503420
HONDA16010SAA000
HONDA17048SMGE00
HONDA17048TF0000
HONDA17516S2A930
HYUNDAI310902F000
HYUNDAI3111205000
HYUNDAI3111207000
HYUNDAI311121C100
HYUNDAI311121R000
HYUNDAI311123J500
HYUNDAI311123Q500
HYUNDAI311123R000
HYUNDAI311231C100
HYUNDAI319102H000
HYUNDAI319112D000
HYUNDAI319112F000
HYUNDAI319113L000
HYUNDAI319114D500
HYUNDAIS319102H000
MAZDALF2L13ZE0
MAZDALF5W13ZE0
MERCEDES-BENZ1644700290
MERCEDES-BENZ1724700290
MERCEDES-BENZ1724700390
MERCEDES-BENZ2214700890
MERCEDES-BENZ2214701190
MERCEDES-BENZ221470119028
MERCEDES-BENZ2214701590
MERCEDES-BENZ2514700090
MERCEDES-BENZA1644700290
MERCEDES-BENZA1724700290
MERCEDES-BENZA1724700390
MERCEDES-BENZA2214700890
MERCEDES-BENZA2214701190
MERCEDES-BENZA221470119028
MERCEDES-BENZA2214701590
MERCEDES-BENZA2514700090
MITSUBISHI1770A046
MITSUBISHI1770A078
MITSUBISHI1770A106
MITSUBISHI1770A116
MITSUBISHI1770A118
MITSUBISHI1770A122
MITSUBISHI1785A021
MITSUBISHIMB129895
MITSUBISHIMB248746
MITSUBISHIMBI129895
MITSUBISHIMN158345
MITSUBISHIMR160794
MITSUBISHIMR204495
MITSUBISHIMR514676
MITSUBISHIMR529135
MITSUBISHIMR552781
MITSUBISHIMR556587
PEUGEOT1567C1
PEUGEOT1567C7
PEUGEOT1567C8
PEUGEOT1606288080
PEUGEOTE145061
RENAULT4798301
ROVERLR000894
ROVERLR006155
ROVERWFL000010
ROVERWFL100160
SAAB22682316
SUBARU2321721010
SUBARU42072AG16A
SUZUKI1531078F00
SUZUKI1531081A00
SUZUKI1531081A01
SUZUKI1531081A02
SUZUKI15310M79G00
TOYOTA2330021010
TOYOTA2330028040
TOYOTA2330031150
TOYOTA2330031160
VAG4G0201317A
VAG4H0201511A
VAG5N0919109D
VAG7L0919679
VAG8K0201511A
VAG8K0201511TA
VAG8R0919679A
AMC FilterHF627
AMC FilterHF637
AMC FilterKF1562
AMC FilterMF4456
AMC FilterMF4459
AMC FilterMF4673
AMC FilterMF4679
AMC FilterSF965
AMC FilterSF966
AMC FilterTF1857
BOSCH0580300047
BOSCH058030F006
BOSCH058030F007
BOSCH0580314027
BOSCHF026403020
COOPERSFIAAM FILTERSLFT
FRAMLFT
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1330507
HERTH+BUSS JAKOPARTSN1330521
JAPANPARTSFC234S
JAPANPARTSFC426S
JAPANPARTSFC523S
JAPANPARTSFC824S
JAPANPARTSFC997S
JAPANPARTSFCH22S
JAPANPARTSFCK17S
JAPANPARTSFCK23S
JAPANPARTSFCK28S
PURFLUXLFT
TECNOCARLFT
UFI4600800
VALEO347274
WIX FILTERSWF8434
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW X5 (E70) xDrive 35 i 2010-09 2013-06 samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 211 2996 Benzyna N53 B30 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2010-03 - kabriolet 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 163 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW 6 coupe (F13) M6 2012-01 - coupe 560 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 5 (F10, F18) 520 i 2011-09 - sedan 163 1997 Benzyna N20 B20 A
MINI (R56) Cooper 2010-03 2013-11 hatchback 115 1598 Benzyna N16 B16 A,N12 B16 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 2010-10 2015-12 sedan 465 4395 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N63 B44 A
BMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid 2010-10 2014-06 samochód terenowy zamknięty 485 4395 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N63 B44 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 2010-06 - hatchback 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2010-03 2013-11 hatchback 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S 2012-02 - hatchback 200 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 200 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW 6 kabriolet (F12) 640 i 2011-03 - kabriolet 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i 2011-03 - kabriolet 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 6 coupe (F13) 640 i 2010-11 - coupe 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) 125 i 2011-08 - hatchback 218 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 6 coupe (F13) 650 i 2010-11 - coupe 407 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW X5 (E70) xDrive 50 i 2010-06 2013-06 samochód terenowy zamknięty 408 4395 Benzyna N63 B44 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2010-03 2015-06 kombi 200 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 i, Li 2008-06 2015-12 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 BF
BMW 1 coupe (E82) M 2011-04 2012-06 coupe 340 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW X1 (E84) xDrive 28 i 2011-04 2015-06 kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 1 (F20) 116 i 2010-12 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) 118 i 2010-11 - hatchback 170 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 5 (F10, F18) 535 i xDrive 2011-03 - sedan 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 2010-10 2015-12 sedan 449 4395 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N63 B44 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) John Cooper Works 2011-09 - coupe 211 1598 Benzyna N14 B16 C
BMW 5 (F10, F18) 520 i 2011-09 - sedan 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
BMW 5 (F10, F18) 528 i 2011-09 - sedan 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 5 (F10, F18) 528 i xDrive 2011-09 - sedan 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 5 (F10, F18) 530 i 2011-09 - sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (F10, F18) ActiveHybrid 2011-09 - sedan 340 2979 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 520 i 2011-09 - kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 528 i 2011-09 - kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive 2011-09 - kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 530 i 2011-09 - kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 550 i 2010-09 - kombi 408 4395 Benzyna N63 B44 A
MINI (R56) Cooper S 2012-01 2013-11 hatchback 200 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW Z4 (E89) sDrive 20 i 2011-09 - kabriolet 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW Z4 (E89) sDrive 28 i 2011-09 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X1 (E84) sDrive 20 i 2011-09 2015-06 kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X1 (E84) xDrive 20 i 2011-09 2015-06 kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X3 (F25) xDrive 20 i 2011-09 - samochód terenowy zamknięty 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 328 i 2011-10 - sedan 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i 2011-10 - sedan 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 318 i 2010-03 2013-12 coupe 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 318 i 2010-03 2013-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 6 coupe (F13) 650 i xDrive 2011-06 - coupe 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i xDrive 2011-06 - kabriolet 407 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 5 (F10, F18) M5 2011-06 - sedan 560 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive 2011-09 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 (F10, F18) 523 i 2010-03 - sedan 204 2497 Benzyna N52 B25 A,N52 B25 AF,N52 B25 B,N52 B25 BF
MINI Roadster (R59) Cooper 2012-02 - kabriolet 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S 2012-02 - kabriolet 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI Roadster (R59) John Cooper Works 2012-02 - kabriolet 211 1598 Benzyna N14 B16 C,N18 B16 C
MINI (R50, R53) One 2001-06 2006-09 hatchback 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper 2001-06 2006-09 hatchback 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 116 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper 2010-06 - hatchback 115 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2002-03 2006-09 hatchback 163 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2010-03 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
MINI coupe (R58) Cooper S 2011-09 - coupe 163 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI coupe (R58) Cooper 2011-09 - coupe 115 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
MINI Roadster (R59) Cooper 2012-02 - kabriolet 115 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 545 i 2004-06 2010-12 kombi 333 4398 Benzyna N62 B44 A
MINI (R50, R53) Works 2003-11 2006-09 hatchback 210 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 6 (E63) 645 Ci 2004-01 2005-08 coupe 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci 2004-04 2005-08 kabriolet 333 4398 Benzyna N62 B44 A
MINI kabriolet (R52) One 2004-07 2007-11 kabriolet 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper 2004-07 2007-11 kabriolet 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 170 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 5 (E60) M5 2004-09 2010-03 sedan 507 4999 Benzyna S85 B50 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2004-07 2006-09 hatchback 170 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW 6 (E63) 630 i 2004-09 2010-07 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2004-09 2010-07 kabriolet 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 320 i 2005-01 2007-03 sedan 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 C,N46 B20 B
BMW 3 (E90) 325 i 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 i 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 1 (E81) 130 i 2006-09 2012-09 hatchback 265 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW Z4 (E85) 2.0 i 2005-03 2009-02 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 320 i 2005-09 2012-06 kombi 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 318 i 2005-09 2007-03 sedan 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 6 kabriolet (E64) 650 i 2005-07 2010-07 kabriolet 367 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 6 (E63) 650 i 2005-07 2010-07 coupe 367 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 5 (E60) 530 i 2005-07 2010-03 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i 2005-07 2010-12 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 523 i 2005-07 2010-03 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 523 i 2005-07 2010-12 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52 B25 B,N52 B25 BE
BMW 5 (E60) 525 i 2005-07 2010-03 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2005-07 2010-12 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 540 i 2005-07 2010-03 sedan 306 4000 Benzyna N62 B40 A
BMW 5 (E60) 550 i 2005-07 2010-03 sedan 367 4799 Benzyna N62 B48 B,N62 B48 A
BMW 5 Touring (E61) 550 i 2005-07 2010-12 kombi 367 4799 Benzyna N62 B48 A,N62 B48 B
BMW X3 (E83) 2.0 i 2005-07 2008-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 5 (E60) 525 xi 2005-07 2010-03 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 (E60) 530 xi 2005-07 2010-03 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi 2005-07 2010-12 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xi 2005-07 2010-12 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2005-01 2011-12 sedan 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2005-01 2007-08 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2005-09 2012-06 kombi 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2005-09 2007-08 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 (E63) M 2005-09 2010-07 coupe 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2005-09 2009-02 kabriolet 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 2.5 si 2005-09 2009-02 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2006-01 2008-12 kabriolet 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2006-01 2012-06 kombi 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006-03 2009-01 coupe 265 2996 Benzyna N52 B30 A
MINI kabriolet (R52) John Cooper Works 2004-07 2007-11 kabriolet 210 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW 3 (E90) 320 si 2006-05 2011-12 sedan 173 1997 Benzyna N45 B20 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW X3 (E83) 3.0 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) 2.5 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i 2006-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
MINI (R56) Cooper 2006-10 2012-02 hatchback 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2006-10 2011-01 hatchback 174 1598 Benzyna N14 B16 A
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z4 coupe (E86) M 2006-03 2009-01 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 6 kabriolet (E64) M 2006-07 2010-07 kabriolet 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2010-02 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 AF,N52 B30 BF
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2006-09 2013-12 coupe 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xi 2006-09 2013-12 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i 2013-07 - samochód terenowy zamknięty 449 4395 Benzyna N63 B44 B
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 163 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R56) One 2006-11 2010-03 hatchback 95 1397 Benzyna N12 B14 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-03 2013-12 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 335 i 2007-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 B,N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 5 (E60) 525 i 2007-01 2010-03 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 525 xi 2007-01 2010-03 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 523 i 2007-01 2010-03 sedan 190 2497 Benzyna N52 B25 A,N52 B25 BE
BMW 5 (E60) 530 i 2007-01 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 530 xi 2007-01 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i 2007-01 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xi 2007-01 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2007-01 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi 2007-01 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 523 i 2007-01 2010-12 kombi 190 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) M5 2007-02 2010-12 kombi 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 3 coupe (E92) M 2007-03 2013-12 coupe 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 1 (E81) 118 i 2006-09 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 kabriolet (E93) 325 i 2007-03 2013-12 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X5 (E70) 3.0 si 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 355 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 1 coupe (E82) 135 i 2007-10 2013-10 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 163 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2007-10 2010-02 kombi 174 1598 Benzyna N14 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2007-10 2013-12 kombi 120 1598 Benzyna N12 B16 A,N16 B16 A
BMW i3 (I01) electric 2013-08 - hatchback 102 - - IB1P25B
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 125 i 2008-03 2013-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 530 i 2005-03 2010-03 sedan 254 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 5 (E60) 540 i 2005-08 2010-03 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 3 (E90) 328 i 2005-07 2007-11 sedan 254 2996 Benzyna N52N B30 A
MINI (R50, R53) S Works 2003-11 2005-06 hatchback 200 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW 1 coupe (E82) 125 i 2007-10 2013-10 coupe 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 1 kabriolet (E88) 118 i 2008-03 2013-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 135 i 2008-03 2013-12 kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 318 i 2007-09 2011-12 sedan 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 335 xi 2007-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 xi 2007-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 320 i 2007-09 2011-12 sedan 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 (E90) 330 i 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 xi 2007-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 318 i 2007-09 2012-06 kombi 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 320 i 2007-09 2012-06 kombi 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 335 xi 2007-03 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 xi 2007-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 xi 2006-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 5 (E60) 520 i 2007-09 2010-03 sedan 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 Touring (E61) 520 i 2007-09 2010-12 kombi 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 6 (E63) 630 i 2007-07 2010-07 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2007-07 2010-07 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 323 i 2006-06 2013-12 coupe 177 2497 Benzyna N52N B25 A
BMW 3 kabriolet (E93) 330 i 2007-03 2013-12 kabriolet 258 2996 Benzyna N52N B30 B,N52 B30 A
BMW 3 (E90) M3 2007-03 2011-12 sedan 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW 3 kabriolet (E93) M3 2007-03 2013-12 kabriolet 420 3999 Benzyna S65 B40 A
BMW X6 (E71, E72) 35 i 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW X6 (E71, E72) 50 i 2008-05 2014-06 samochód terenowy zamknięty 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 3 (E90) 316 i 2006-02 2011-12 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i 2012-02 - sedan 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 D
MINI (R50, R53) One 2003-04 2006-09 hatchback 75 1398 Benzyna W10 B14 A
BMW 3 (E90) 323 i 2006-04 2011-12 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A,N52N B25 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i 2006-04 2007-06 kombi 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2006-11 2007-06 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
MINI (R50, R53) John Cooper Works 2006-03 2006-09 hatchback 218 1598 Benzyna W11 B16 A
BMW 3 (E90) 335 i 2006-10 2011-12 sedan 299 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 328 i 2006-08 2007-11 coupe 254 2996 Benzyna N52N B30 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2007-08 kabriolet 149 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 i 2008-10 2015-12 sedan 326 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i 2008-10 2015-12 sedan 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 C
BMW 3 (E90) 316 i 2007-09 2011-12 sedan 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW X5 (E70) xDrive 30 i 2008-09 2010-03 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X5 (E70) xDrive 48 i 2008-09 2013-06 samochód terenowy zamknięty 355 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 3 Touring (E91) 316 i 2008-05 2012-05 kombi 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i 2008-09 2014-06 samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 50 i 2008-09 2014-06 samochód terenowy zamknięty 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW X3 (E83) xDrive 20 i 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X3 (E83) xDrive 25 i 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X3 (E83) xDrive 30 i 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 (E89) sDrive 23 i 2009-05 - kabriolet 204 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E89) sDrive 30 i 2009-05 - kabriolet 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 (E89) sDrive 35 i 2009-05 - kabriolet 306 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 5 (E60) 525 i xDrive 2008-09 2010-03 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (E60) 530 i xDrive 2008-09 2010-03 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive 2008-09 2010-12 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive 2008-09 2010-12 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 325 i xDrive 2008-09 2011-12 sedan 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 330 i xDrive 2008-09 2011-12 sedan 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 (E90) 335 i xDrive 2008-09 2011-12 sedan 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i xDrive 2007-09 2012-06 kombi 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i xDrive 2007-09 2012-06 kombi 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i xDrive 2008-09 2012-06 kombi 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i xDrive 2008-09 2013-12 coupe 218 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 i xDrive 2008-09 2013-12 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 335 i xDrive 2008-09 2013-12 coupe 306 2979 Benzyna N54 B30 A,N55 B30 A
MINI (R56) One 2009-03 2010-03 hatchback 75 1397 Benzyna N12 B14 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2009-03 - kabriolet 120 1598 Benzyna N12 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2009-03 - kabriolet 174 1598 Benzyna N14 B16 A
BMW 1 (E81) 116 i 2008-11 2012-09 hatchback 122 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E81) 130 i 2006-09 2012-09 hatchback 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW X5 (E70) M 2009-09 2013-06 samochód terenowy zamknięty 555 4395 Benzyna S63 B44 A
BMW X6 (E71, E72) M 2009-09 2014-06 samochód terenowy zamknięty 555 4395 Benzyna S63 B44 A
MINI (R56) John Cooper Works 2008-03 2013-11 hatchback 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI kabriolet (R57) John Cooper Works 2008-03 - kabriolet 211 1598 Benzyna N14 B16 C
MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works 2008-03 2012-08 kombi 211 1598 Benzyna N14 B16 C
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i xDrive 2009-09 2015-12 sedan 408 4395 Benzyna N63 B44 A,N63 B44 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 760 i 2009-09 2015-12 sedan 544 5972 Benzyna N74 B60 A
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i 2009-10 - hatchback 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i 2009-10 - hatchback 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW X1 (E84) xDrive 28 i 2009-10 2015-06 kombi 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2007-10 2013-10 coupe 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 5 (F10, F18) 523 i 2009-12 - sedan 204 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (F10, F18) 528 i 2010-02 - sedan 258 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 (F10, F18) 535 i 2009-12 - sedan 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 (F10, F18) 550 i 2010-02 - sedan 408 4395 Benzyna N63 B44 A,N63 B44 B
MINI (R56) One 2010-03 2013-11 hatchback 75 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) One 2010-03 2013-11 hatchback 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper 2009-09 2013-11 hatchback 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI (R56) Cooper S 2010-03 2013-11 hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) One 2010-03 2015-06 kombi 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper 2010-03 2015-06 kombi 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 2010-03 2015-06 kombi 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI kabriolet (R57) One 2010-03 - kabriolet 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper 2010-03 - kabriolet 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI kabriolet (R57) Cooper S 2010-03 - kabriolet 184 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW 3 (E90) 320 i 2007-03 2011-12 sedan 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 CD,N46 B20 CC,N46 B20 E,N46 B20 C
BMW 5 (F10, F18) 550 i xDrive 2010-08 - sedan 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i xDrive 2010-09 - hatchback 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive 2010-09 - hatchback 408 4395 Benzyna N63 B44 A
BMW 5 Touring (F11) 523 i 2010-09 - kombi 204 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 528 i 2010-09 - kombi 258 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 i 2010-09 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW X3 (F25) xDrive 35 i 2010-09 - samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N55 B30 A
MINI COUNTRYMAN (R60) One 2010-06 - hatchback 98 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper 2010-06 - hatchback 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S 2010-06 - hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 2010-06 - hatchback 184 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW Z4 (E89) sDrive 35 is 2010-09 - kabriolet 340 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW X1 (E84) sDrive 18 i 2010-01 2015-06 kombi 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X1 (E84) xDrive 25 i 2010-01 2015-06 kombi 218 2996 Benzyna N52 B30 A
MINI CLUBMAN (R55) One 2009-03 2010-02 kombi 95 1397 Benzyna N12 B14 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i 2013-11 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW X5 (E70) xDrive 35 i 2012-02 2013-06 samochód terenowy zamknięty 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 325 i 2007-07 2013-12 coupe 211 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive 2013-11 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 3 coupe (E92) M GTS 2007-03 2013-12 coupe 450 4361 Benzyna S65 B44 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i 2012-06 - kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 3 Touring (F31) 328 i 2012-06 - kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 i, Li 2012-07 2015-12 sedan 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 2012-07 2015-12 sedan 354 2979 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N55 B30 A
BMW 1 (F20) 114 i 2011-11 - hatchback 102 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 6 coupe (F13) 650 i 2011-10 - coupe 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 6 coupe (F13) 650 i xDrive 2011-11 - coupe 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 3 coupe (E92) 316 i 2007-09 2013-12 coupe 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 C,N46 B20 E
BMW 1 kabriolet (E88) 135 i 2008-03 2013-12 kabriolet 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 coupe (E92) 320 i 2007-06 2013-12 coupe 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E81) 118 i 2006-09 2012-09 hatchback 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i xDrive 2011-11 - sedan 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S JCW 2012-09 - hatchback 218 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW 1 (F20) M 135 i 2011-11 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) M 135 i xDrive 2012-02 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i xDrive 2011-11 - kabriolet 449 4395 Benzyna N63 B44 A,N63 B44 B
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i 2011-10 - kabriolet 449 4395 Benzyna N63 B44 B,N63 B44 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i 2012-10 2015-12 sedan 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i xDrive 2012-10 2015-12 sedan 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 328 i xDrive 2011-10 - sedan 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i xDrive 2011-10 - sedan 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i 2012-05 - hatchback 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive 2012-05 - hatchback 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 316 i 2012-10 - sedan 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 3 (F30, F35, F80) ActiveHybrid 2012-01 - sedan 340 2979 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) ActiveHybrid 2012-07 - sedan 306 2979 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N55 B30 A
MINI (R56) John Cooper Works GP 2012-09 2013-11 hatchback 218 1598 Benzyna N18 B16 C
BMW 3 (E90) 318 i 2007-06 2011-12 sedan 136 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 E
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2007-09 2012-09 hatchback 122 1599 Benzyna N43 B16 A
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 156 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC,N46 B20 B
BMW 1 (E87) 120 i 2007-02 2012-09 hatchback 170 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 130 i 2005-03 2012-09 hatchback 258 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 AF,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 1 (E87) 130 i 2005-03 2012-09 hatchback 265 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 AF,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 2 coupe (F22, F87) 220 i 2013-10 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i 2013-10 - kabriolet 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) M 235 i 2013-10 - coupe 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i 2013-10 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 1 (F21) 114 i 2011-12 - hatchback 102 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 116 i 2011-12 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 118 i 2012-07 - hatchback 170 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 125 i 2011-12 - hatchback 218 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 1 (F21) M 135 i 2011-12 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F21) M 135 i xDrive 2012-02 - hatchback 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 i 2011-09 - coupe 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 Gran Coupe (F06) 650 i 2011-11 - coupe 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) 650 i xDrive 2011-11 - coupe 449 4395 Benzyna N63 B44 B
MINI CLUBVAN (R55) Cooper 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI CLUBVAN (R55) One 2012-12 - nadwozie pełne / kombi 98 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW Z4 (E89) sDrive 18 i 2013-04 - kabriolet 156 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 2013-03 - hatchback 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i 2013-03 - hatchback 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i 2013-03 - hatchback 306 2979 Benzyna N55 B30 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper 2012-04 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper S 2012-04 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 2012-04 - coupe 184 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works 2012-09 - coupe 218 1598 Benzyna N18 B16 C
BMW 5 (F10, F18) ActiveHybrid 2011-09 - sedan 306 2979 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N55 B30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 2012-07 2015-12 sedan 320 2979 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i xDrive 2013-03 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i 2013-03 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 kabriolet (F12) 640 i xDrive 2013-01 - kabriolet 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 coupe (F13) 640 i xDrive 2013-01 - coupe 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 i xDrive 2013-01 - coupe 320 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6 2012-12 - coupe 560 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 3 Touring (F31) 328 i xDrive 2012-06 - kombi 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive 2012-06 - kombi 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i 2012-02 - sedan 170 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 3 kabriolet (E93) 320 i 2007-03 2013-12 kabriolet 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 5 (F10, F18) 550 i 2013-05 - sedan 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 5 (F10, F18) 550 i xDrive 2013-05 - sedan 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 5 Touring (F11) 550 i 2013-05 - kombi 449 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 2013-03 - hatchback 184 1997 Benzyna N20 B20 A,N20 B20 B
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i xDrive 2013-03 - hatchback 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i xDrive 2013-03 - hatchback 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i 2013-07 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i xDrive 2013-07 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i 2013-07 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive 2013-07 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i 2013-11 - samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 Gran Turismo (F07) 528 i 2013-08 - hatchback 245 1997 Benzyna N20 B20 A
MINI (F56) Cooper 2013-12 - hatchback 136 1499 Benzyna B38 A15 A
MINI (F56) Cooper S 2013-12 - hatchback 192 1998 Benzyna B48 A20 A,B46 A20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) M3 2014-01 - sedan 431 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 2014-01 - coupe 431 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i 2014-03 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i xDrive 2014-01 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 2014-03 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i 2014-03 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive 2014-03 - coupe 245 1997 Benzyna N20 B20 A,N26 B20 A
BMW 1 (F20) 125 i 2013-03 - hatchback 238 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 1 (F21) 125 i 2013-03 - hatchback 238 1997 Benzyna N20 B20 A
MINI (F56) One 2014-03 - hatchback 102 1198 Benzyna B38 A12 A
BMW X1 (E84) sDrive 16 i 2013-03 2015-06 kombi 143 1592 Benzyna N20 B16 A
BMW i8 (I12) hybrid 2014-03 - coupe 231 1499 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny B38 K15 A
BMW 5 (F10, F18) M5 2014-01 - sedan 575 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 6 coupe (F13) M6 2014-02 - coupe 575 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 6 kabriolet (F12) M6 2014-02 - kabriolet 575 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6 2014-02 - coupe 575 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6 2013-11 - coupe 560 4395 Benzyna S63 B44 A
BMW 5 (E60) 540 i 2005-09 2010-02 sedan 306 3982 Benzyna N62 B40 A
BMW X3 (F25) sDrive 20 i 2014-02 - samochód terenowy zamknięty 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X4 (F26) xDrive 20 i 2014-04 - samochód terenowy zamknięty 184 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X4 (F26) xDrive 28 i 2014-04 - samochód terenowy zamknięty 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW X4 (F26) xDrive 35 i 2014-04 - samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW i3 (I01) Hybrid 2013-08 - hatchback 102 647 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny W20K06A,IB1P25B
BMW 2 Active Tourer (F45) 225 i 2014-09 - hatchback 231 1998 Benzyna B48 A20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4 2014-07 - kabriolet 431 2979 Benzyna S55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) M 235 i xDrive 2014-07 - coupe 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 228 i 2014-07 - coupe 245 1997 Benzyna N26 B20 A,N20 B20 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i 2014-07 - kabriolet 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive 2014-07 - kabriolet 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive 2014-07 - coupe 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive 2014-07 - coupe 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 i, Li xDrive 2012-07 2015-12 sedan 320 2979 Benzyna N55 B30 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S 2014-07 - hatchback 190 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 2014-07 - hatchback 190 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper S 2014-07 - coupe 190 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 2014-07 - coupe 190 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW X6 (F16, F86) xDrive 50 i 2014-08 - samochód terenowy zamknięty 450 4395 Benzyna N63 B44 B
BMW 5 (F10, F18) M5 2014-07 - sedan 600 4395 Benzyna S63 B44 B
MINI (F55) Cooper 2014-07 - hatchback 136 1499 Benzyna B38 A15 A
MINI (F55) Cooper S 2014-07 - hatchback 192 1998 Benzyna B48 A20 A,B46 A20 A
MINI (F56) One First 2014-06 - hatchback 75 1198 Benzyna B38 A12 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 2014-07 - coupe 122 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i 2011-10 2013-07 sedan 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i xDrive 2011-10 2013-07 sedan 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i 2013-07 - sedan 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 335 i xDrive 2013-07 - sedan 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i 2012-01 2013-07 kombi 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i xDrive 2012-01 2013-07 kombi 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i 2013-07 - kombi 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 335 i xDrive 2013-07 - kombi 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i 2013-03 2014-03 hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i xDrive 2013-03 2014-03 hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i 2013-07 - hatchback 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 i xDrive 2014-03 - hatchback 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i 2013-07 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive 2013-07 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 (F10, F18) 535 i xDrive 2013-07 - sedan 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i 2013-11 - samochód terenowy zamknięty 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive 2014-07 - kabriolet 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i 2013-10 - kabriolet 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i 2014-03 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive 2014-07 - coupe 340 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 kabriolet (F23) 220 i 2014-11 - kabriolet 184 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 2 kabriolet (F23) 228 i 2014-11 - kabriolet 245 1997 Benzyna N20 B20 A
BMW 2 kabriolet (F23) M 235 i 2014-11 - kabriolet 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW X6 (F16, F86) xDrive 35 i 2014-12 - samochód terenowy zamknięty 306 2979 Benzyna N55 B30 A
MINI (F55) One 2014-11 - hatchback 102 1198 Benzyna B38 A12 A
BMW i3 (I01) Electric 2014-09 - hatchback 170 - - -
BMW i3 (I01) Hybrid 2014-09 - hatchback 170 647 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny IB1P25B,W20K06A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 i 2014-11 - hatchback 192 1998 Benzyna B48 A20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 225 i xDrive 2014-11 - hatchback 231 1998 Benzyna B48 A20 B
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 2014-11 - hatchback 122 1598 Benzyna N18 B16 A
MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 2014-11 - coupe 122 1598 Benzyna N18 B16 A
BMW X5 (F15, F85) M 2014-12 - samochód terenowy zamknięty 575 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW X6 (F16, F86) M 2014-12 - samochód terenowy zamknięty 575 4395 Benzyna S63 B44 B
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 2014-11 - hatchback 122 1598 Benzyna N16 B16 A
BMW 2 coupe (F22, F87) 218 i 2015-03 - coupe 136 1499 Benzyna B38 B15 A,B38 A15 MO
BMW 2 kabriolet (F23) 218 i 2015-03 - kabriolet 136 1499 Benzyna B38 B15 A,B38 A15 MO
BMW 1 (F21) 116 i 2015-03 - hatchback 109 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 1 (F21) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) 120 i 2015-03 - hatchback 177 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F21) M 135 i 2015-03 - hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F21) M 135 i xDrive 2015-03 - hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) 116 i 2015-03 - hatchback 109 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 1 (F20) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) 120 i 2015-03 - hatchback 177 1598 Benzyna N13 B16 A
BMW 1 (F20) M 135 i 2015-03 - hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 1 (F20) M 135 i xDrive 2015-03 - hatchback 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 i 2015-03 - nadwozie wielkopojemne (MPV) 136 1499 Benzyna B38 A15 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 i 2015-03 - nadwozie wielkopojemne (MPV) 192 1998 Benzyna B48 A20 A
BMW X6 (F16, F86) xDrive 35 i 2015-02 - samochód terenowy zamknięty 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 kabriolet (F23) M 235 i xDrive 2015-07 - kabriolet 326 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 i 2015-07 - nadwozie wielkopojemne (MPV) 102 1499 Benzyna B38 A15 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 318 i 2015-07 - sedan 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 330 i 2015-07 - sedan 252 1998 Benzyna B48 B20 A,B48 B20 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 330 i xDrive 2015-07 - sedan 252 1998 Benzyna B48 B20 A,B48 B20 B
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i 2015-07 - sedan 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i xDrive 2015-07 - sedan 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 318 i 2015-07 - kombi 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 3 Touring (F31) 330 i 2015-07 - kombi 252 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 330 i xDrive 2015-07 - kombi 252 1998 Benzyna B48 B20 A,B48 B20 B
BMW 3 Touring (F31) 340 i 2015-07 - kombi 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i xDrive 2015-07 - kombi 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d 2015-07 - kombi 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 2015-07 - kombi 190 1995 Olej napędowy B47 D20 A
BMW X3 (F25) sDrive 18 i 2014-04 - samochód terenowy zamknięty 170 1592 Benzyna N20 B16 A
BMW 6 kabriolet (F12) M6 2015-07 - kabriolet 600 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 6 coupe (F13) M6 2015-07 - coupe 600 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6 2015-07 - coupe 600 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e 2015-09 - samochód terenowy zamknięty 313 1997 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny N20 B20 A
BMW 7 (G11, G12) 740 i 2015-09 - sedan 326 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 7 (G11, G12) 750 i xDrive 2015-09 - sedan 450 4395 Benzyna N63 B44 C
BMW 1 (F20) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 1 (F21) 118 i 2015-03 - hatchback 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW X6 (E71, E72) M 2015-07 2014-06 samochód terenowy zamknięty 575 4395 Benzyna S63 B44 B
BMW X1 (F48) xDrive 20 i 2015-09 - samochód terenowy zamknięty 192 1998 Benzyna B48 A20 A
BMW X1 (F48) xDrive 25 i 2015-09 - samochód terenowy zamknięty 231 1998 Benzyna B48 A20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i 2015-07 - coupe 136 1499 Benzyna B38 B15 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i 2015-07 - sedan 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 320 i xDrive 2015-07 - sedan 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i 2015-07 - kombi 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive 2015-07 - kombi 184 1998 Benzyna B48 B20 A
BMW X1 (F48) sDrive 18 i 2015-11 - samochód terenowy zamknięty 136 1499 Benzyna B38 A15 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 220 i 2014-11 - hatchback 163 1998 Benzyna B48 A20 A
BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 i 2015-03 - nadwozie wielkopojemne (MPV) 163 1998 Benzyna B48 A20 A
BMW X1 (F48) sDrive 20 i 2015-09 - samochód terenowy zamknięty 192 1998 Benzyna B48 A20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 2013-03 - hatchback 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 2013-03 - hatchback 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i 2013-11 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive 2013-11 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i 2014-07 - kabriolet 163 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 2014-03 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive 2014-03 - coupe 163 1997 Benzyna N20 B20 B,N20 B20 A
BMW 2 Active Tourer (F45) 216 i 2015-11 - hatchback 102 1499 Benzyna B38 A15 A
BMW 7 (G11, G12) 750 i 2015-11 - sedan 450 4395 Benzyna N63 B44 C
BMW 5 (F10, F18) 520 i 2013-08 - sedan 184 1592 Benzyna N20 B16 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i 2015-07 - kombi 360 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i xDrive 2015-07 - kombi 360 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 i 2015-10 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive 2015-10 - kombi 306 2979 Benzyna N55 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 330 e 2016-01 - sedan 252 1998 Hybryda silnik benzynowy / elektryczny B48 B20 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i xDrive 2015-10 - sedan 360 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 3 (F30, F35, F80) 340 i 2015-10 - sedan 360 2998 Benzyna B58 B30 A
BMW 5 (F10, F18) 520 i 2015-11 - sedan 170 1592 Benzyna N20 B16 A