• -41%
Filtr paliwa :: Referencja: V20-0627 :: Producent: VAICO
  • Filtr paliwa :: Referencja: V20-0627 :: Producent: VAICO

Filtr paliwa

52,62 zł
31,05 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: filtr
Grupa produktów: filtr paliwa
Docelowa lokalizacja elementu: układ zasilania paliwem
Dodatkowe informacje: paliwo
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: filtr
Grupa produktów: filtr paliwa
Docelowa lokalizacja elementu: układ zasilania paliwem
Dodatkowe informacje: paliwo

Szczegóły produktu

VAICO
V20-0627
Brak danych

Lista parametrów:

Wysokożć [mm]141
Średnica zewnętrzna [mm]76
Średnica wewnętrzna 1 [mm]63
Średnica wewnętrzna 2 [mm]72
Wymiar gwintu wyjżcieM 16 X 1.5

Lista zamienników:

BMW13 32 2 245 006
BMW13 32 2 246 135
BMW13 32 2 246 974
BMW13 32 7 786 647
ACDelcoXD 9052 E
ALCO FILTERSP-1027
BOSCH1 457 434 324
CHAMPIONL123/606
CHAMPIONL254/606
CHAMPIONL427/606
CLEAN FILTERSDN 877
COMLINEEFF066
COMLINEEFF093
COOPERSFIAAM FILTERSFT5291
COOPERSFIAAM FILTERSFT5609
FEBI BILSTEIN23767
FILTRONPP 850
FILTRONPP 940/1
FILTRONPP 940/2
FRAMP5655
FRAMP9444
HENGST FILTERH117WK
HENGST FILTERH154WK
HOFFER4133
HOFFER4273
KAGER11-0059
KNECHT09654724
KNECHT09689183
KNECHT09896176
KNECHTKC 98/1
KOLBENSCHMIDT50013382
MAGNETI MARELLI150300005602
MAGNETI MARELLI150300012800
MAGNETI MARELLI152071758006
MAGNETI MARELLI152071758008
MAGNETI MARELLI154098961840
MAGNETI MARELLI154098962000
MAGNETI MARELLI213908521000
MAGNETI MARELLI213908558000
MAHLE FILTER09896184
MANN-FILTERWK 845/5
MANN-FILTERWK 845/6
MANN-FILTERWK 845/7
MEAT & DORIA4133
MEAT & DORIA4273
MECAFILTERELG5267
MEYLE312 133 2002
MULLER FILTERFN435
MULLER FILTERFN485
P.B.R.BG-1580
P.B.R.BG-1597
PURFLUXCS486
PUROLATORF67737
QUINTON HAZELLWF8056
QUINTON HAZELLWF8164
QUINTON HAZELLWF8270
SCT GermanyST 349
SOFIMAS 4399 NR
SOFIMAS 8210 NR
SogefiProFT5291
SogefiProFT5609
SWAG20 92 3767
TECNOCARRN128
TECNOCARRN56B
TOPRAN501 194
UFI24.344.00
UFI24.399.00
UNICO FILTERFI 8160/6
UNIFLUX FILTERSXN435
UNIFLUX FILTERSXN647
VAICO20-0627
WIX FILTERSPP 940/1
WIX FILTERSWF8056
WIX FILTERSWF8164
WIX FILTERSWF8270
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)