• -41%
Filtr powietrza :: Referencja: A325 :: Producent: PURFLUX
  • Filtr powietrza :: Referencja: A325 :: Producent: PURFLUX
  • Filtr powietrza :: Referencja: A325 :: Producent: PURFLUX

Filtr powietrza

37,99 zł
22,41 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: filtr
Grupa produktów: filtr powietrza
Docelowa lokalizacja elementu: zasilanie powietrzem
Dodatkowe informacje: powietrze
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: filtr
Grupa produktów: filtr powietrza
Docelowa lokalizacja elementu: zasilanie powietrzem
Dodatkowe informacje: powietrze

Szczegóły produktu

PURFLUX
A325
Brak danych

Lista parametrów:

Długość [mm]254
Szerokość [mm]214
Wysokożć [mm]58

Lista zamienników:

ACPC2281E
ACPC2282E
ACPC2283E
ACPC2285E
ACPC487
ACPC488
BMW13711736675
BMW13721433933
BMW13721702158
BMW13721736675
BMW13721747280
FORD5019408
FORD5025136
FORD900X9601IA
GENERAL MOTORS25062055
GENERAL MOTORS25062406
GENERAL MOTORS834285
GENERAL MOTORS834286
GENERAL MOTORS90108603
GENERAL MOTORS90220955
GENERAL MOTORS90220970
GENERAL MOTORS90284766
PEUGEOT1444Q7
VAG058133843
VAG058133843D
VAG058133843M
VAG58133843
VAG8D0133843
A.P.AP331
A.P.AP634
ALCO (ZYPERN)MD076
ALCO (ZYPERN)MD9090
ALCO (ZYPERN)MD9092
ALCO (ZYPERN)MD9252
ALCO (ZYPERN)MD9620
BALDWINPA4091
BOSCH1457429869
BOSCH1457429870
BOSCH1457429877
BOSCH1457433698
BOSCH1457433763
BOSCH1900004000
BOSCHBAF9870
BOSCHS3310
BOSCHS3698
BOSCHS9869
BOSCHS9870
BOSCHS9877
CHAMPAP221
CHAMPAP226
CHAMPIONU567/606
CHAMPIONU569/606
CHAMPIONU570/606
CLEAN FILTERSFAP5305
CLEAN FILTERSMA679
CLEAN FILTERSMA699
CLEAN FILTERSMA699/A
COOPERSAG936
COOPERSFIAAM FILTERSPA7090
COOPERSFIAAM FILTERSPA7091
CROSLAND8070
CROSLAND902
CROSLAND9247
DELPHIAF0012
EUROFILTER17-22
EUROFILTER17-55
FILTRONAP063/1
FILTRONAP182
FRAMCA4508
FRAMCA5107
FRAMCA5108
HENGST FILTERE161L
HENGST FILTERE161L01
HENGST FILTERE206L
MAHLE FILTERLX422
MAHLE FILTERLX448
MAHLE FILTERLX622
MANN-FILTERC26144
MANN-FILTERC26151
MANN-FILTERC26168
MANN-FILTERC26168/2
MECAFILTEREL3638
MECAFILTERELP3516
MECAFILTERELP3519
MECAFILTERELP3638
MECAFILTERELP3846
MECAFILTERELP9082
MOTORCRAFTEFA478
MOTORCRAFTEFA523
MOTORCRAFTEFA7029
P.B.R.AI-5019
P.B.R.AI-5020
PURFLUXA325
PURFLUXA940
PURFLUXA941
PUROLATORA37082
PUROLATORA37985
PUROLATORA47039
SOFIMAS3029A
SOFIMAS3192A
SOFIMAS6230A
SOFIMAS7230A
SogefiProPA7090
SogefiProPA7091
TECNOCARA326
TECNOCARA327
TEHO2347
UFI3002900
UFI3019200
UFI3092400
UFI3094400
UNICO FILTERAE2556/1
UNICO FILTERAE2557
UNIPARTGFE1131
UNIPARTGFE2344
VALEO585018
VALEO585033
VALEO585034
WIX FILTERS42295
WIX FILTERSWA6220
WIX FILTERSWA9405
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44
BMW X5 (E53) 4.8 is 2004-04 2006-09 samochód terenowy zamknięty 360 4799 Benzyna N62 B48 A