• -41%
Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1261 :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1261 :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1261 :: Producent: TRW

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

248,26 zł
146,47 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
GDB1261
Brak danych

Lista parametrów:

Ograniczenia producentaATE
Długość [mm]156,4
Wysokożć [mm]73,55
Grubosć [mm]19
Styk ostrzegawczy o zużyciuPrzygotowany dla wskaznika zużycia
Oznaczenie kontrolneE9 90R 01705/035 Ext

Lista zamienników:

ALPINA34116761252
BMW34111163227
BMW34111163307
BMW34111165227
BMW34112180419
BMW34112229031
BMW34112282090
BMW34112282165
BMW34112282166
BMW34112282556
BMW34112357230
BMW34113427503
BMW34116761252
A.B.S.36961
A.B.S.36961OE
APEC brakingPAD948
ATE13046070782
ATE13047070782
BENDIX571873B
BORG & BECKBBP1595
BOSCH0986424584
BOSCH0986424767
BOSCH0986494028
BOSCH0986TB2292
BOSCH0986TB2743
BOSCHF03B150261
Brake ENGINEERINGPA1237
BREMBOP06018
BREMBOP06021
BREMBOP06048
DELPHILP1003
E.T.F.120774
FEBI BILSTEIN16345
FERODOFDB997
FERODOFDB998
FERODOFDS998
FERODOFQT997
FERODOFQT998
FERODOFSL997
FERODOFSL998
FIRST LINEFBP3220
fri.tech.5750
FTEBL1644A2
GIRLING6112612
HELLA8DB355008281
ICER181530
JURID571873J
JURID571873JAS
KAGER350552
KAWE81123
LEMFÖRDER2072004
LPR05P771
MAGNETI MARELLI363702160368
MAPCO6708
METELLI2205590
METZGER059610
MEYLE0252148619
MEYLE0252148619PD
MGA494
MINTEXMDB1745
NECTOFD6695A
NECTOFD6809A
NK221517
OPTIMAL10081
PAGIDT1136
PAGIDT1136EP
PEX7631
PEX7631S
QH Benelux2959
QUINTON HAZELLBLF1052
QUINTON HAZELLBP1052
RAMEDERT0610697
RAMEDERT0610698
RAMEDERT0610765
REMSA059600
REMSA059610
REMSA59600
REMSA59610
ROULUNDS RUBBER605381
RUVILLED68175600
sbs221517
SCT GermanySP327
SPIDAN32453
SWAG20916345
TEXTAR2148602
TEXTAR2148604
TEXTAR2148619305
TEXTAR2148681
TEXTAR2148691
TOPRAN500834
TRISCAN811011006
TRISCAN811011026
TRUSTING5750
TRWGDB1261DTE
VAICOV208114
VALEO301412
VALEO597231
VALEO598412
WOKINGP496300
WOKINGP496310
ZIMMERMANN10251930570
ZIMMERMANN214861901
ZIMMERMANN214861902
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44