• -41%
Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1404 :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1404 :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1404 :: Producent: TRW

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

211,60 zł
124,84 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
GDB1404
Brak danych

Lista parametrów:

Ograniczenia producentaATE
Styk ostrzegawczy o zużyciuPrzygotowany dla wskaznika zużycia
Oznaczenie kontrolneE9 90R 01705/005
Wysokożć [mm]63,6
Długość [mm]155,4
Grubosć [mm]20

Lista zamienników:

BMW34111164627
BMW34111164629
BMW34116761278
BMW34116761280
A.B.S.36998OE
A.B.S.37036
A.B.S.37036OE
ACDelcoAC636981D
APEC brakingPAD1065
ATE13046070892
ATE13046071552
ATE13046370892
ATE13046371552
ATE13047070892
BENDIX571994B
BENDIX573002B
BORG & BECKBBP1590
BOSCH0986424400
BOSCH0986494007
BOSCH0986AB4752
BOSCH0986TB2153
BOSCH0986TB2598
Brake ENGINEERINGPA1932
BREMBOP06022
BREMBOP06065
DELPHILP1608
DELPHILP1843
E.T.F.120773
FEBI BILSTEIN16349
FEBI BILSTEIN16442
FERODOFDB1073
FERODOFDB4753
FERODOFDS1073
FERODOFQT1073
FERODOFSL1073
FIRST LINEFBP3213
fri.tech.2160
fri.tech.2163
FTEBL1470A2
FTEBL1738A2
GIRLING6114042
HELLA8DB355007961
HELLA8DB355010711
ICER181296
JURID571994JAS
JURID573002J
JURID573002JAS
JURID573002JC
KAGER351040
KAWE81488
LEMFÖRDER1588107
LPR05P649
MAGNETI MARELLI363702160411
MAGNETI MARELLI363702161115
MAGNETI MARELLI363702161243
MAPCO6533
METELLI2202070
METELLI2202073
METZGER027025
METZGER096300
MEYLE0252167720
MEYLE0252167720PD
MINTEXMDB1817
MINTEXMDB2107
MINTEXMDK0204
NECTOFD6738A
NECTOFD6738N
NK221523
NK221528
OPTIMAL10279
PAGIDT1103
PAGIDT1103EP
PAGIDT1387
PAGIDT1387EP
PEX7443
PEX7443S
PEX7584
QH Benelux7284
QH Benelux7352
QUINTON HAZELL827000
QUINTON HAZELLBP1423
QUINTON HAZELLBP926
RAMEDERT0600096
RAMEDERT0610038
REMSA027025
REMSA27015
REMSA27025
REMSA827000
ROADHOUSE827000
ROULUNDS RUBBER636981
ROULUNDS RUBBER689481
sbs221523
sbs221528
SCT GermanySP138
SPIDAN32482
SWAG20916349
SWAG20916442
TEXTAR2167703
TEXTAR2167781
TEXTAR2167791
TEXTAR2199003
TEXTAR2199020305
TEXTAR2199081
TEXTAR2199091
TOPRAN500379
TOPRAN500792
TRISCAN811011002
TRISCAN811011010
TRISCAN811011015
TRUSTING2160
TRUSTING2163
VAICOV208100
VAICOV2081001
VALEO301409
VALEO597234
VALEO597330
VALEO598310
VALEO598409
VALEO598811
WOKINGP370315
WOKINGP370325
WOKINGP863300
ZIMMERMANN10262030570
ZIMMERMANN10302030570
ZIMMERMANN216771951
ZIMMERMANN216771952
ZIMMERMANN231831951
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)