• -41%
Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1530DTE :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1530DTE :: Producent: TRW

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

242,74 zł
143,22 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
GDB1530DTE
Brak danych

Lista parametrów:

Ograniczenia producentaATE
Długość [mm]123,1
Wysokożć [mm]59,2
Grubosć [mm]17
Styk ostrzegawczy o zużyciuPrzygotowany dla wskaznika zużycia
System hamulcowyOkładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu
System hamulcowyRównież dla nawiercanych tarcz hamulcowych
Oznaczenie kontrolneE9 90R-02A1148/0785

Lista zamienników:

ALPINA34216761248
BMW34211163324
BMW34211163326
BMW34211163833
BMW34211164581
BMW34211164582
BMW34212157576
BMW34212180421
BMW34212357231
BMW34213403241
BMW34216750160
BMW34216752632
BMW34216761240
BMW34216761247
BMW34216761248
BMW34216761250
BMW34216761251
BMW34216790071
A.B.S.36715
ACDelcoAC661481D
APEC brakingPAD956
ATE13046070792
ATE13047070792
BENDIX571918B
BENDIXDB1397
BORG & BECKBBP1562
BORG & BECKBBP1844
BORG & BECKBBP1871
BORG & BECKBBP1872
BOSCH0986424365
BOSCH0986494006
BOSCH0986TB2204
BOSCH0986TB2205
BOSCHF03B150262
BREMBOP06020
BREMBOP06044
DELPHILP1143
E.T.F.120652
E.T.F.121102
FEBI BILSTEIN16175
FEBI BILSTEIN16549
FERODOFDB1483
FERODOFQT1483
FERODOFSL1483
FIRST LINEFBP3504
fri.tech.5760
FTEBL1329A2
HELLA8DB355006691
HELLA8DB355008091
HERZOG GERMANY886715
ICER181549
ICER181552
JURID571918J
JURID571918JAS
KAWE81116
KAWE81602
LEMFÖRDER2485504
LPR05P1231
MAGNETI MARELLI363702160650
MAPCO6774
METELLI2205600
METZGER038120
MEYLE0252148717
MEYLE0252148717PD
MINTEXMDB2004
MINTEXMDB2418
MINTEXMDB2534
NECTOFD6957A
NK221518
OPTIMAL12143
PAGIDT1117
PAGIDT1230
PAGIDT1563
PAGIDT1563EP
PEX7583
PEX7583S
QH Benelux2939
QH Benelux7538
QUINTON HAZELLBLF1018
QUINTON HAZELLBP1357
QUINTON HAZELLBP827
RAMEDERT0610203
REMSA038120
REMSA038130
REMSA38120
REMSA38130
ROULUNDS RUBBER661481
RUVILLED68374270
sbs221518
SCT GermanySP271
SPIDAN32156
SPIDAN32469
SWAG20916175
SWAG20916549
TEXTAR2148701
TEXTAR2148703
TEXTAR2148717205
TEXTAR2148781
TEXTAR2148791
TOPRAN500794
TRISCAN811011005
TRISCAN811011019
TRUSTING5760
TRWGDB1530
VAICOV208117
VALEO301580
VALEO597257
VALEO597323
VALEO598580
WOKINGP281320
WOKINGP281330
ZIMMERMANN212821701
ZIMMERMANN214871701
ZIMMERMANN214871702
ZIMMERMANN214871709
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 163 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 4.8 is 2004-04 2006-09 samochód terenowy zamknięty 360 4799 Benzyna N62 B48 A
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 2.0 i 2005-07 2008-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) 2.5 si 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z4 coupe (E86) M 2006-03 2009-01 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2007-09 2009-03 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) xDrive 20 i 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X3 (E83) xDrive 25 i 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW X3 (E83) xDrive 30 i 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 272 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008-09 2010-08 samochód terenowy zamknięty 177 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2008-09 2011-12 samochód terenowy zamknięty 143 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d 2008-09 2011-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-09 2006-12 samochód terenowy zamknięty 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2009-04 2011-12 samochód terenowy zamknięty 136 1995 Olej napędowy N47 D20 C
BMW X3 (E83) 2.5 si xDrive 2006-07 2008-12 samochód terenowy zamknięty 211 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 3 (E46) 330 i 2001-01 2005-04 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44