• -41%
Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1264 :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1264 :: Producent: TRW
  • Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe :: Referencja: GDB1264 :: Producent: TRW

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

217,03 zł
128,05 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: zestaw klocków hamulcowych
Grupa produktów: zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Docelowa lokalizacja elementu: układ hamulcowy
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

TRW
GDB1264
Brak danych

Lista parametrów:

Ograniczenia producentaATE
Styk ostrzegawczy o zużyciuPrzygotowany dla wskaznika zużycia
Oznaczenie kontrolneE9 90R 01705/005
Wysokożć [mm]63,6
Długość [mm]155,4
Grubosć [mm]20

Lista zamienników:

BMW34111163387
BMW34111163953
BMW34111164330
BMW34111164331
BMW34116761277
BMW34116761279
A.B.S.36998
A.B.S.36998OE
ACDelcoAC636981D
APEC brakingPAD953
ATE13046070892
ATE13046370892
ATE13047070892
BENDIX571355B
BENDIX571355X
BENDIX571880B
BORG & BECKBBP1590
BOSCH0986424400
BOSCH0986424485
BOSCH0986494007
BOSCH0986AB4682
BOSCH0986AB4752
BOSCH0986TB2153
BOSCH986424400
Brake ENGINEERINGPA1121
BREMBOP06022
DELPHILP1608
E.T.F.120685
FEBI BILSTEIN16217
FERODOFDB1073
FERODOFDB1074
FERODOFDS1073
FERODOFQT1073
FERODOFSL1073
FIRST LINEFBP3213
fri.tech.2160
FTEBL1470A2
GIRLING6112642
HELLA8DB355007961
HERZOG GERMANY886650
ICER181140
JURID571355D
JURID571355J
JURID571355JAS
JURID571880J
JURID571880JAS
JURID571880JC
KAWE81181
LEMFÖRDER1588107
LPR05P649
MAGNETI MARELLI363702160307
MAGNETI MARELLI363702160411
MAGNETI MARELLI363702161115
MAPCO6533
METELLI2202070
METZGER027015
MEYLE0252167720
MEYLE0252167720PD
MGA236
MGA454
MINTEXMDB1817
MINTEXMDK0204
NECTOFD6738A
NECTOFD6738N
NK221519
OPTIMAL10141
PAGIDT1103
PAGIDT1103EP
PEX7443
PEX7443S
QH Benelux7030
QUINTON HAZELLBP926
RAMEDERT0600096
RAMEDERT0610038
REMSA027015
REMSA27015
ROULUNDS RUBBER636981
RUVILLED72575920
sbs221519
SCT GermanySP138
SPIDAN32260
SWAG20916217
TEXTAR2167703
TEXTAR2167720305
TEXTAR2167781
TEXTAR2167791
TRISCAN811011002
TRUSTING2160
VALEO597234
VALEO598310
WOKINGP370315
ZIMMERMANN10262030570
ZIMMERMANN10302030570
ZIMMERMANN216771951
ZIMMERMANN216771952
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)