• -41%
Kompresor, klimatyzacja :: Referencja: 89034 :: Producent: NISSENS
  • Kompresor, klimatyzacja :: Referencja: 89034 :: Producent: NISSENS

Kompresor, klimatyzacja

1 187,77 zł
700,78 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: kompresor
Grupa produktów: kompresor, klimatyzacja
Docelowa lokalizacja elementu: klimatyzacja
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: kompresor
Grupa produktów: kompresor, klimatyzacja
Docelowa lokalizacja elementu: klimatyzacja
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

NISSENS
89034
Brak danych

Lista parametrów:

Ograniczenia producentaDENSO
Śr. koła pasowego [mm]110
Pojemnożć skokowa kompresora [ccm]160
Napięcie robocze [V]12
Dolot - sr. [mm]28,4
Wylot - śr. [mm]15,3
Ilożć oleju [ml]200
Olej do sprężarkiPAG 46
ID kompresora7SBU16C
Liczba rowków5
Czynnik chłodzącyR134a
Ilosć biegunów1
Czężć nowa
WersjaPREFILLED PAG-OIL
WersjaO-RINGS INCLUDED

Lista zamienników:

ALPINA6.904.014
ALPINA6.904.015
ALPINA6.904.018
ALPINA6.910.458
ALPINA6.910.459
ALPINA6.910.460
ALPINA6.911.340
ALPINA6.911.341
ALPINA6.911.342
ALPINA6.914.370
ALPINA6452.6.904.014
ALPINA6452.6.904.015
ALPINA6452.6.904.018
ALPINA6452.6.910.458
ALPINA6452.6.910.459
ALPINA6452.6.910.460
ALPINA6452.6.911.340
ALPINA6452.6.911.341
ALPINA6452.6.911.342
ALPINA6452.6.914.370
ALPINA6452.8.362.414
ALPINA6452.8.363.485
ALPINA6452.8.377.241
ALPINA6452.8.377.244
ALPINA6452.8.377.744
ALPINA6452.8.379.924
ALPINA6452.8.381.233
ALPINA6452.8.385.919
ALPINA6452.8.385.921
ALPINA6452.8.385.922
ALPINA6452.8.386.451
ALPINA6452.8.910.459
ALPINA8.362.414
ALPINA8.363.485
ALPINA8.377.241
ALPINA8.377.244
ALPINA8.377.744
ALPINA8.379.924
ALPINA8.381.233
ALPINA8.385.919
ALPINA8.385.921
ALPINA8.386.451
BMW6.904.014
BMW6.904.015
BMW6.904.018
BMW6.910.458
BMW6.910.459
BMW6.910.460
BMW6.911.340
BMW6.911.341
BMW6.911.342
BMW6.914.370
BMW6452.6.904.014
BMW6452.6.904.015
BMW6452.6.904.018
BMW6452.6.910.458
BMW6452.6.910.459
BMW6452.6.910.460
BMW6452.6.911.340
BMW6452.6.911.341
BMW6452.6.911.342
BMW6452.6.914.370
BMW6452.8.362.414
BMW6452.8.363.485
BMW6452.8.377.241
BMW6452.8.377.244
BMW6452.8.377.744
BMW6452.8.379.924
BMW6452.8.381.233
BMW6452.8.385.919
BMW6452.8.385.921
BMW6452.8.385.922
BMW6452.8.386.451
BMW6452.8.910.459
BMW8.362.414
BMW8.363.485
BMW8.377.241
BMW8.377.244
BMW8.377.744
BMW8.379.924
BMW8.381.233
BMW8.385.919
BMW8.385.921
BMW8.386.451
4SEASONS58752
AKS DASIS850535N
AKS DASIS851366N
AKS DASIS851421N
AKS DASIS852170N
AUTO AIR GLOUCESTER146464R
AVA QUALITY COOLINGBWAK017
AVA QUALITY COOLINGBWAK237
AVA QUALITY COOLINGBWK015
AVA QUALITY COOLINGBWK017
AVA QUALITY COOLINGBWK181
AVA QUALITY COOLINGBWK237
AVA QUALITY COOLINGBWK386
BEHR HELLA SERVICE8FK351108151
BEHR HELLA SERVICE8FK351176011
BEHR HELLA SERVICE8FK351176171
BEHR HELLA SERVICE8FK351176181
BEHR HELLA SERVICE8FK351176501
DELPHI100033
DELPHITSP0155206
DELPHITSP0155371
DELPHITSP0159371
DENSO4471002821
DENSO4471002822
DENSO4471007470
DENSO4471007471
DENSO4471007473
DENSO4471007474
DENSO4471007600
DENSO4471007601
DENSO4471007602
DENSO4471007603
DENSO4471600340
DENSO4471602160
DENSO4471702820
DENSO4471702821
DENSO4471702822
DENSO4471702823
DENSO4471702824
DENSO4471702850
DENSO4471702851
DENSO4471702852
DENSO4471702853
DENSO4471705370
DENSO4471705371
DENSO4471705372
DENSO4471705373
DENSO4471705770
DENSO4471705771
DENSO4471705940
DENSO4471705941
DENSO4471705942
DENSO4471705943
DENSO4471707690
DENSO4471708423
DENSO4471708430
DENSO4471708431
DENSO4471708432
DENSO4471708433
DENSO4471708434
DENSO4471708439
DENSO4471708440
DENSO4471708441
DENSO4471708442
DENSO4471708443
DENSO4471708444
DENSO4471708449
DENSO4471708450
DENSO4471708452
DENSO4471709240
DENSO4471709241
DENSO4471709250
DENSO4471808432
DENSO4471909440
DENSO4471909450
DENSO4472009500
DENSO4472009501
DENSO4472009502
DENSO4472009504
DENSO4472009505
DENSO4472009506
DENSO4472009507
DENSO4472009508
DENSO4472009509
DENSO4472009544
DENSO4472009548
DENSO4472009750
DENSO4472009790
DENSO4472009791
DENSO4472009792
DENSO4472009800
DENSO4472009801
DENSO4472208020
DENSO4472208021
DENSO4472208022
DENSO4472208023
DENSO4472208025
DENSO4472208110
DENSO4472208111
DENSO4472208112
DENSO4472208113
DENSO4472208114
DENSO4472208750
DENSO4472208751
DENSO4472208760
DENSO4472600780
DENSO4722008111
DENSO4722008113
DENSO4722008114
DENSODCP05014
DENSODCP05015
DENSODCP05016
DENSODCP05018
DENSODCP05019
DRI700510010
ELSTOCK510010
FRIGAIR92030040
FRIGAIR92030042
FRIGAIR92030071
HC-PARTSAC154
KLITECHKT1770
KLITECHKT1770N
KLITECHKT6464
KLITECHKT6464N
KLITECHKT6464OE
LIZARTE810865008
LIZARTE810866008
LUCASACP109
NRF32123
NRF32123G
NRF32128G
NRF32176
SCHLIECKMANN6006K015
SCHLIECKMANN6006K017
SCHLIECKMANN6006K181
SCHLIECKMANN6006K386
TEAMEC8629501
VALEO699323
VALEO699387
VALEO699823
VAN WEZEL0600K015
VAN WEZEL0600K017
VAN WEZEL0600K181
VAN WEZEL0600K237
VAN WEZEL0600K386
WAECO8880100181
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)