• -15%
#Listwa zderzaka P L E39. :: Referencja: 51118226561 :: Producent: OE BMW
  • #Listwa zderzaka P L E39. :: Referencja: 51118226561 :: Producent: OE BMW

#Listwa zderzaka P L E39.

68,19 zł
57,96 zł 
Oszczędzasz 15% !
Listwa ozdobna / ochronna, zderzak
Ilość
Dostępny info

Opis

Listwa ozdobna / ochronna, zderzak

Szczegóły produktu

OE BMW
51118226561
Brak danych

Lista parametrów:

Strona zabudowyZ przodu z lewej
Obrobiony mechanicznieZ otworem (otworami) dla formowania / tasmy ochronnej
Tylko w połączeniu z0639485
Szerokosć 1 [mm]36
JakożćEquipart
Strona zabudowyZ przodu z lewej
Obrobiony mechanicznieZ otworem (otworami) dla formowania / tasmy ochronnej
Tylko w połączeniu z0639485
Szerokosć 1 [mm]36
JakożćEquipart

Lista zamienników:

BMW5111-8226-561
BMW51118184497
BMW51118226561
ARGENTUM1214423
AUGROS3510006D
AUGROS3510174C
BINDER1743,325,1
BINDER1743,325,2
DIEDERICHS1223153
JOHNS2016171
KLOKKERHOLM0065923
PRASCOBM0441246
SCHLIECKMANN117423
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)