• -41%
Zestaw łożysk koła :: Referencja: 10-1339 :: Producent: IJS GROUP
  • Zestaw łożysk koła :: Referencja: 10-1339 :: Producent: IJS GROUP

Zestaw łożysk koła

406,68 zł
239,94 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

IJS GROUP
10-1339
Brak danych

Lista parametrów:

Felga, ilosć otworów4
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyZ lewej
Strona zabudowyZ prawej
Śr. flanszy [mm]137

Lista zamienników:

BMW31226756889
BMW6756889
MINI07119903675
MINI07119904141
MINI1226756889
MINI31106772434
MINI31106773005
MINI31116756876
MINI31226756889
MINI38100409318
Automotive BearingsPWK0530
DELPHIBK1269
FAG713 6493 50
FEBI BILSTEIN22315
FIRST LINEFBK891
FLENNORFR590050
IPD30-4935
MOOGBM-WB-11318
MS (Motor Service)390 4464
NK754006
OPTIMAL501161
QUINTON HAZELLQWB1268
QUINTON HAZELLQWB1389
RUVILLE6250
sbs754006
SKFVKBA 3674
SNRR162.50
SPIDAN27384
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) One 2001-06 2006-09 hatchback 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper 2001-06 2006-09 hatchback 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2002-03 2006-09 hatchback 163 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
MINI (R50, R53) Works 2003-11 2006-09 hatchback 210 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) One 2004-07 2007-11 kabriolet 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper 2004-07 2007-11 kabriolet 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2004-07 2006-09 hatchback 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) John Cooper Works 2004-07 2007-11 kabriolet 210 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV
MINI (R50, R53) John Cooper Works 2006-03 2006-09 hatchback 218 1598 Benzyna W11 B16 A