• -41%
Lusterko zewnętrzne :: Referencja: 5402-04-1129954P :: Producent: BLIC
  • Lusterko zewnętrzne :: Referencja: 5402-04-1129954P :: Producent: BLIC
  • Lusterko zewnętrzne :: Referencja: 5402-04-1129954P :: Producent: BLIC

Lusterko zewnętrzne

399,81 zł
235,89 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

BLIC
5402-04-1129954P
Brak danych

Lista parametrów:

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzneOgrzewana
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzneWypukły
Strona zabudowyZ prawej
Tryb pracyElektryczny
Cecha chemicznaLakierowalny

Lista zamienników:

MINI51167030634
MINI51167058076
MINI51167058076+5116703063
MINI81167058062
ALKAR6140952
SCHLIECKMANN10501802
TYC322-0001
VAN WEZEL0502808
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) One 2001-06 2006-09 hatchback 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper 2001-06 2006-09 hatchback 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2002-03 2006-09 hatchback 163 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
MINI (R50, R53) Works 2003-11 2006-09 hatchback 210 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) One 2004-07 2007-11 kabriolet 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper 2004-07 2007-11 kabriolet 116 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2004-07 2006-09 hatchback 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) John Cooper Works 2004-07 2007-11 kabriolet 210 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV
MINI (R50, R53) S Works 2003-11 2005-06 hatchback 200 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One 2003-04 2006-09 hatchback 75 1398 Benzyna W10 B14 A
MINI (R50, R53) John Cooper Works 2006-03 2006-09 hatchback 218 1598 Benzyna W11 B16 A