• -41%
Zestaw osłon, półoż napędowa :: Referencja: 1122 :: Producent: CEVAM
  • Zestaw osłon, półoż napędowa :: Referencja: 1122 :: Producent: CEVAM
  • Zestaw osłon, półoż napędowa :: Referencja: 1122 :: Producent: CEVAM

Zestaw osłon, półoż napędowa

44,38 zł
26,19 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

CEVAM
1122
Brak danych

Lista parametrów:

Strona zabudowyOprawa skrzyni biegów
Średnica wewnętrzna 1 [mm]20
Średnica wewnętrzna 2 [mm]66
Wysokożć [mm]80
MateriałNBR (Nitril-Butadien-kauczuk)

Lista zamienników:

FIAT46308326
MITSUBISHIMR911161
MITSUBISHIMR911162
NISSAN39741BM726
NISSAN39741BM728
OPEL1603226
OPEL31607518258
OPEL39741BM725
OPEL39741BM727
OPEL93170398
ROVERGDG163
ROVERTDR100920
TOYOTA442705060
TOYOTA443802081
TOYOTA443802170
TOYOTA443805080
TOYOTA443805110
TOYOTA443805170
TOYOTA443805240
VAUXHALL1603226
VOLVO30899069
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) One 2001-06 2006-09 hatchback 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2002-03 2006-09 hatchback 163 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 75 1364 Olej napędowy 1ND
MINI (R50, R53) Works 2003-11 2006-09 hatchback 210 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) One 2004-07 2007-11 kabriolet 90 1598 Benzyna W10 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2004-07 2006-09 hatchback 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) One D 2003-06 2006-09 hatchback 88 1364 Olej napędowy 1ND-TV
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 163 1598 Benzyna W11 B16 A