• -41%
Żarówka, oswietlenie pomocnicze Żarówka, reflektor dalekosiężny Żarówka, reflektor Żarówka Żarówka, reflektor Żarówka, reflektor :: Referencja: 8GS 007 949-261 :: Producent: HELLA
  • Żarówka, oswietlenie pomocnicze Żarówka, reflektor dalekosiężny Żarówka, reflektor Żarówka Żarówka, reflektor Żarówka, reflektor :: Referencja: 8GS 007 949-261 :: Producent: HELLA

Żarówka, oswietlenie pomocnicze

173,82 zł
102,55 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: żarówka
Grupa produktów: żarówka, reflektor
Docelowa lokalizacja elementu: oswietlenie
Dodatkowe informacje: reflektor
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: żarówka
Grupa produktów: żarówka, reflektor
Docelowa lokalizacja elementu: oswietlenie
Dodatkowe informacje: reflektor

Szczegóły produktu

HELLA
8GS 007 949-261
Brak danych

Lista parametrów:

Rodzaj lampyD2S (gazowa lampa wyładowcza)
Moc znamionowa [W]35
Rodzaj gniazdaPk32d-2
Napięcie [V]12
Napięcie [V]24
Rodzaj lampyD2S (gazowa lampa wyładowcza)
Moc znamionowa [W]35
Rodzaj gniazdaPk32d-2
Napięcie [V]12
Napięcie [V]24
Rodzaj lampyD2S (gazowa lampa wyładowcza)
Moc znamionowa [W]35
Rodzaj gniazdaP 32 d-2
Napięcie [V]12
Napięcie [V]24
Rodzaj lampyD2S (gazowa lampa wyładowcza)
Moc znamionowa [W]35
Rodzaj gniazdaPk32d-2
Napięcie [V]12
Napięcie [V]24
Rodzaj lampyD2S (gazowa lampa wyładowcza)
Moc znamionowa [W]35
Rodzaj gniazdaPk32d-2
Napięcie [V]12
Napięcie [V]24
Rodzaj lampyD2S (gazowa lampa wyładowcza)
Moc znamionowa [W]35
Napięcie [V]12
Napięcie [V]24
Rodzaj gniazdaPk32d-2

Lista zamienników:

AUWÄRTER11028729
AUWÄRTER1510.050.00
BMW63 12 8 361 007
BMW8 361 007
BOMAG057 511 80
CLAAS001 758 00
DAF088 2009
DEMAG42108012
DEMAG42440912
DEMAG76961873
FAUN9970 701 6350
FENDTX 825.283.214.000
HYMER1758324
JOHN DEEREL1 50 689
JUNGHEINRICH51067163
KÄSSBOHRER7.582.010.000.0
KOMATSU76961873
KRONE200802330
LIEBHERR7 026 907
MAN07.92008-1805
MITSUBISHIZ0430103
NEOPLAN1102 872 9
O & K2764317
O & K2764366
OPEL20 98 946
PORSCHE962.631.031.40
SCANIA20 223 991
SISU187-009-0381
TEREX5350642349
TOYOTADYX00-99654
VW4B0 941 473
VWN10 445 701
BERU0 500 812 001
BOSCH1 307 337 018
BOSCH1 987 302 904
HELLA007 949-107
HELLA007 949-155
HELLA007 949-156
HELLA007 949-261
HELLA8GS 007 949-107
HELLA8GS 007 949-155
HELLA8GS 007 949-156
HERTH+BUSS ELPARTS89 901 220
OSRAM66240
PHILIPS85122
PHILIPS85122 HID+
TRIFA02002
TRIFA02002-11-19-5001
VEMOV99-84-0014
VEMOV99-84-0015
VEMOV99-84-0016
VEMOV99-84-0017
VEMOV99-84-0018
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i,Li 2003-01 2008-07 sedan 445 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2005-03 2008-07 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d 2005-03 2005-08 sedan 300 4423 Olej napędowy M67 D44 (448D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i 2005-03 2009-12 sedan 306 3999 Benzyna N62 B40 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 2005-03 2008-07 sedan 250 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 2003-02 2005-08 sedan 435 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i 2003-09 2005-12 sedan 329 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2010-03 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 545 i 2004-06 2010-12 kombi 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 (E60) M5 2004-09 2010-03 sedan 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E36) 316 i 1993-07 1998-02 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 318 i 1990-12 1993-10 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 316 i 1993-09 1999-04 coupe 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1994-01 1999-04 kabriolet 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1992-10 1995-01 coupe 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994-01 1995-10 kabriolet 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 318 i 1993-10 1998-02 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1995-01 1995-10 coupe 295 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 318 i 1995-07 1999-10 kombi 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 (E36) M3 3.2 1995-09 1998-02 sedan 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 Compact (E36) 316 g 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Dwupaliwowy M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E36) 316 i 1996-01 1999-10 kombi 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) M3 3.0 1994-08 1995-09 sedan 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2005-12 sedan 329 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1997-09 1999-04 kabriolet 243 3152 Benzyna S52 B32 (326S2)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-09 1999-04 coupe 243 3152 Benzyna S52 B32 (326S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1995-09 1999-04 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2003-12 kombi 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i 2001-11 2003-12 sedan 328 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1993-03 1995-12 kabriolet 136 1796 Benzyna M42 B18
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 100 1596 Benzyna M40 B16 (164E1)
BMW 3 (E36) 316 i 1993-07 1998-02 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 318 i 1990-12 1993-10 sedan 113 1796 Benzyna M40 B18 (184E1)
BMW 3 (E36) 318 is 1993-03 1998-02 sedan 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992-03 1995-10 coupe 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 316 i 1993-09 1999-04 coupe 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1994-01 1999-04 kabriolet 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 318 tds 1995-01 1998-02 sedan 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds 1995-01 2000-08 hatchback 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-11 1995-08 hatchback 140 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1992-10 1995-01 coupe 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994-01 1995-10 kabriolet 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds 1995-01 1999-10 kombi 90 1665 Olej napędowy M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 318 i 1993-10 1998-02 sedan 115 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1995-01 1995-10 coupe 295 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 318 is 1995-09 1999-04 coupe 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 318 i 1995-07 1999-10 kombi 116 1796 Benzyna M43 B18 (184E2)
BMW 3 (E36) 318 is 1995-09 1998-02 sedan 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1995-07 2000-08 hatchback 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 (E36) M3 3.2 1995-09 1998-02 sedan 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 coupe 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1995-10 1999-04 kabriolet 321 3201 Benzyna S50 B32 (326S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 Compact (E36) 316 g 1994-03 2000-08 hatchback 102 1596 Dwupaliwowy M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) 316 i 1990-09 1993-09 sedan 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Compact (E36) 316 i 1998-12 2000-08 hatchback 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 3 Touring (E36) 316 i 1996-01 1999-10 kombi 102 1596 Benzyna M43 B16 (164E2)
BMW 3 (E36) M3 3.0 1994-08 1995-09 sedan 286 2990 Benzyna S50 B30 (306S1)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 2002-10 2005-02 sedan 258 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 1994-09 1995-12 hatchback 136 1796 Benzyna M42 B18 (184S1)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2005-12 sedan 329 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.2 1997-09 1999-04 kabriolet 243 3152 Benzyna S52 B32 (326S2)
BMW 3 coupe (E36) M3 3.2 1995-09 1999-04 coupe 243 3152 Benzyna S52 B32 (326S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1995-09 1999-04 kabriolet 140 1895 Benzyna M44 B19 (194S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 318 i 1993-03 1995-12 kabriolet 136 1796 Benzyna M42 B18
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V12 1987-09 1994-09 sedan 300 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E32) 735 iL 1986-09 1992-12 sedan 185 3430 Benzyna M30 B34 (346KB),M30 B34 (346EC)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E46) 318 i 1998-02 2001-09 sedan 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 328 i 1998-02 2000-06 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 (E46) 323 i 1998-03 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 (E46) 320 i 1998-03 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999-04 2000-09 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1999-04 2000-06 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E46) 316 i 1998-09 2005-02 sedan 105 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999-10 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999-08 2000-09 coupe 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S4)
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999-11 2001-09 coupe 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 7 (E38) 740 d 1999-05 2001-11 sedan 245 3901 Olej napędowy M67 D39 (398D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 118 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999-10 2000-06 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000-04 2000-09 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S4)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-06 2006-07 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2001-04 2007-12 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 316 i 2000-04 2005-02 sedan 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000-04 2006-07 coupe 105 1596 Benzyna M43 B16 (164E3)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001-06 2005-02 hatchback 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 6 (E63) 650 Ci 2005-09 2010-12 coupe 355 4799 Benzyna N62 B48 A
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2008-09 2009-12 kabriolet 234 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-09 2005-02 hatchback 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW Z4 coupe (E86) M 2006-03 2008-12 coupe 320 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 320 d 2001-09 2005-02 sedan 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001-09 2005-02 kombi 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW Z4 (E85) 3.2 2005-09 2007-12 kabriolet 320 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001-09 2007-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003-11 2006-07 coupe 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003-03 2005-02 hatchback 115 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) M3 2003-06 2006-07 coupe 360 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 6 (E63) 645 Ci 2004-01 2005-08 coupe 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci 2004-04 2005-08 kabriolet 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 6 (E63) 630 i 2004-09 2010-07 coupe 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2004-09 2010-07 kabriolet 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 (E46) 318 d 2003-03 2005-02 sedan 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003-03 2005-02 kombi 116 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW Z4 (E85) 2.0 i 2005-03 2009-02 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 B
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-06 2005-02 kombi 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 6 kabriolet (E64) 650 i 2005-07 2010-07 kabriolet 367 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 6 (E63) 650 i 2005-07 2010-07 coupe 367 4799 Benzyna N62 B48 B
BMW 5 (E60) 523 i 2005-07 2010-03 sedan 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW 6 (E63) M 2005-09 2010-07 coupe 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2005-09 2009-02 kabriolet 177 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 2.5 si 2005-09 2009-02 kabriolet 218 2497 Benzyna N52 B25 A
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2006-01 2008-12 kabriolet 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006-03 2009-01 coupe 265 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2005-02 2007-12 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 A
BMW Z4 (E85) M 2006-03 2009-02 kabriolet 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW Z4 coupe (E86) M 2006-03 2009-01 coupe 343 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 6 kabriolet (E64) M 2006-07 2010-07 kabriolet 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2005-03 2006-07 coupe 150 1995 Benzyna N46 B20 A
BMW 5 (E60) 530 i 2005-03 2010-03 sedan 254 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 6 (E63) 630 i 2007-07 2010-07 coupe 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 6 (E63) 635 d 2007-07 2010-07 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 6 kabriolet (E64) 635 d 2007-07 2010-07 kabriolet 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2007-07 2010-07 kabriolet 272 2996 Benzyna N53 B30 A
BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001-10 2002-12 hatchback 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E60) 520 i 2006-12 2010-03 sedan 163 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 105 1596 Benzyna N40 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 Touring (E46) 323 i 1999-10 2000-12 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2006-12 kabriolet 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-04 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci 2004-04 2005-12 kabriolet 329 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 (E63) 645 Ci 2004-01 2005-12 coupe 329 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 6 kabriolet (E64) 650 i 2005-09 2010-12 kabriolet 355 4837 Benzyna N62 B48 B
BMW 6 (E63) 650 i 2005-09 2010-12 coupe 355 4837 Benzyna N62 B48 B
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i 2003-09 2005-12 sedan 329 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 3 kabriolet (E46) M3 3.2 2000-09 2006-12 kabriolet 320 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW 3 coupe (E46) M3 2000-09 2006-07 coupe 320 3246 Benzyna S54 B32 (326S4)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2001-09 2003-12 samochód terenowy zamknięty 355 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 si 2005-09 2008-12 kabriolet 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006-03 2007-12 coupe 218 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 1 (E81) 125i 2007-09 2011-12 hatchback 305 2979 Benzyna N54 B30 A
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2003-12 kombi 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E70) xDrive 35 d 2008-09 2012-12 samochód terenowy zamknięty 269 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E46) 320 d 1998-02 2005-04 sedan 129 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999-10 2001-09 kombi 116 1895 Benzyna M43 B19 (194E1)
BMW 3 (E46) 330 i 2001-01 2005-04 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i 2001-11 2003-12 sedan 328 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 (E60) 540 i 2005-09 2010-02 sedan 306 3982 Benzyna N62 B40 A
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2006-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2002-12 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 2000-06 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-12 kabriolet 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 325 2000-09 2005-04 sedan 186 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 6 (E63) 630 i 2007-07 2010-07 coupe 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i 2007-07 2010-07 kabriolet 272 2996 Benzyna N52 B30 A,N52 B30 B,N52 B30 BF
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 728i X 1995-11 2001-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 540 i 1996-04 2003-06 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW 5 (E39) 520 i 1999-04 2003-06 sedan 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1999-04 2004-05 kombi 136 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E39) M5 1998-09 2003-06 sedan 313 4988 Benzyna M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i,Li 2003-01 2008-07 sedan 445 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2005-03 2008-07 sedan 258 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d 2005-03 2005-08 sedan 300 4423 Olej napędowy M67 D44 (448D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i 2005-03 2009-12 sedan 306 3999 Benzyna N62 B40 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 2005-03 2008-07 sedan 250 2996 Benzyna N52 B30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 2003-02 2005-08 sedan 435 5972 Benzyna N73 B60 A
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 545 i 2003-09 2010-03 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 545 i 2004-06 2010-12 kombi 333 4398 Benzyna N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 (E60) M5 2004-09 2010-03 sedan 507 4999 Benzyna S85 B50 A
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 2.0 d 2004-10 2010-12 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 3.0 i 2004-01 2006-12 samochód terenowy zamknięty 228 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.0 i 2005-07 2008-08 samochód terenowy zamknięty 150 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)