• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 5PK975 :: Producent: CONTITECH
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 5PK975 :: Producent: CONTITECH

Pasek klinowy wielorowkowy

61,92 zł
26,62 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy

Szczegóły produktu

CONTITECH
5PK975
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,09

Lista zamienników:

ALFA ROMEO60808793
BMW11281736988
DAIHATSU9004831005
DAIHATSU9004831500
FIAT46413020
FIAT7706132
HONDA31110PT0004
JAGUAREBC11306
LANCIA7706132
MAZDAF80215907
MAZDAF80215907A
MAZDAF80215907X
OPEL1340724
OPEL90299503
TOYOTA9008091055
TOYOTA9936500960
TOYOTA9936500970
TOYOTA9936550960
VAUXHALL90299503
BOSCH1987947813
DAYCO5PK975
FEBI BILSTEIN28842
QUINTON HAZELLQBR5975
ROULUNDS RUBBER5K0975
VEYANCE5PK0975
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 211 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)