• -41%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 780 K 4 :: Producent: HUTCHINSON
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 780 K 4 :: Producent: HUTCHINSON

Pasek klinowy wielorowkowy

26,32 zł
15,53 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy

Szczegóły produktu

HUTCHINSON
780 K 4
Brak danych

Lista parametrów:

Ilożć żeber4
Długość 1 [mm]780

Lista zamienników:

BMW11 28 2 243 732
BMW64 55 2 243 732
BMW64 55 2 245 179
BMW64 55 2 245 451
BMW64 55 2 246 732
DAIHATSU9004831003
DAIHATSU9004831017
DAIHATSU9004831019
FIAT46443510
FIAT46557131
FIAT71739925
HONDA31110-P2J-004
HONDA31110P01003
HONDA31110P01004
HONDA31110P72902
HONDA31110PO1003
HONDA31110PO10032
HONDA31110PO1004
HYUNDAI25212-02552
HYUNDAI2521202550
ISUZU31110P01003
ISUZU31110P01004
KIA25212-02552
KIA2521202550
MAZDAN3H1-15-908
MAZDAN3H115908A
MAZDAN3R1-15-908
MITSUBISHIMD163032
MITSUBISHIMD171373
MITSUBISHIMD334464
MITSUBISHIMD343575
OPEL1854722
OPEL1854725
OPEL64 55 2 245 451
OPEL90509751
OPEL90512538
PROTONMD171373
PROTONPW510943
VAUXHALL1854722
VAUXHALL64 55 2 245 451
VAUXHALL90509751
VOLVO30873534
VOLVOMD343575
CONTITECH4PK778
DAYCO4PK780
GATES4PK780
QUINTON HAZELLQBR4770
SKFVKMV4PK778
SKFVKMV4PK779
SKFVKMV4PK780
SKFVKMV4PK781
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 325 td 1991-09 1998-02 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 (E36) 325 tds 1993-05 1998-02 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 tds 1991-09 1995-09 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E34) 525 td 1993-04 1995-09 sedan 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 1991-12 1997-01 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 td 1993-03 1997-01 kombi 115 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 1995-01 1999-10 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 tds 1996-01 2003-06 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 (E39) 525 td 1997-01 2003-06 sedan 116 2497 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 725 tds 1996-04 2001-11 sedan 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997-03 2004-05 kombi 143 2503 Olej napędowy M51 D25 (256T1)