• -41%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 860 K 4 :: Producent: HUTCHINSON
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 860 K 4 :: Producent: HUTCHINSON

Pasek klinowy wielorowkowy

22,94 zł
13,53 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy

Szczegóły produktu

HUTCHINSON
860 K 4
Brak danych

Lista parametrów:

Ilożć żeber4
Długość 1 [mm]860

Lista zamienników:

BMW11 28 7 512 762
BMW11 28 7 512 971
CITROËN5750-V0
CITROËN5750-XV
CITROËN9643903780
FORD7007791
FORDV94BF6C301BA
MAZDABP4W15907A
NISSAN1172042L02
NISSAN1172042L12
NISSAN1172067S00
PORSCHE99919221450
TOYOTA9091602354
TOYOTA9184008603
TOYOTA9936400860
TOYOTA9936402354
TOYOTA9936420860
TOYOTA9936430860
TOYOTA9936470860
TOYOTA9936480860
DAYCO4PK860E
GATES4PK860
SKFVKMV4PK860
SKFVKMV4PK863
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 222 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-06 2010-03 sedan 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-06 2010-12 kombi 177 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D2)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 2.2 i 2003-10 2005-10 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 d 2004-12 2010-03 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 211 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2),M57 D30 (306D3)