• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 4PK860 :: Producent: CONTITECH
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 4PK860 :: Producent: CONTITECH

Pasek klinowy wielorowkowy

40,44 zł
17,39 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy

Szczegóły produktu

CONTITECH
4PK860
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,066

Lista zamienników:

BMW11287512971
BMW11287631814
BMW7512971
BMW7631814
CITROËN5750Q9
CITROËN5750V0
CITROËN5750XV
CITROËN9643903780
FORD7007791
MAZDABP4W-15-907A
NISSAN1172067S01
TOYOTA9091602354
TOYOTA90916023548P
TOYOTA9936400860
TOYOTA9936420860
TOYOTA9936430860
TOYOTA9936470860
TOYOTA9936480860
BOSCH1987947827
DAYCO4PK862
FEBI BILSTEIN28784
FLENNOR47243
GATES4PK860
LEMFÖRDER21269
QUINTON HAZELLQBR4863
ROULUNDS RUBBER4K0860
VEYANCE4PK0863
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW X5 (E53) 4.4 i 2003-12 2006-09 samochód terenowy zamknięty 320 4398 Benzyna N62 B44 A,N62 B44
BMW X5 (E53) 4.8 is 2004-04 2006-09 samochód terenowy zamknięty 360 4799 Benzyna N62 B48 A
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006-01 2007-12 kabriolet 163 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A