• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 5PK890 :: Producent: CONTITECH
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 5PK890 :: Producent: CONTITECH

Pasek klinowy wielorowkowy

65,58 zł
28,20 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy

Szczegóły produktu

CONTITECH
5PK890
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,083

Lista zamienników:

BEDFORD91099884
BMW11281703943
BMW11281726690
BMW1703943
BMW1726690
BMW1730185
FORD1370974
FORD1563258
FORD6M5Q6C301BA
FORD6M5Q6C301BB
LANCIA98455448
PORSCHE99919225050
PORSCHE99919225950
TOYOTA99365-50890
TOYOTA99365-80890
TOYOTA99365-90890
TOYOTA9936590890
VOLVO30777531
VOLVO8692811
BOSCH1987947913
DAYCO5PK890HD
FEBI BILSTEIN28832
FEBI BILSTEIN28833
GATES58356
GATES58356XS
GATES5PK890
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1050890
QUINTON HAZELLQBR5888
ROULUNDS RUBBER5K0890
VEYANCE5PK0890
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E28) 520 i 1986-12 1987-12 sedan 150 1990 Benzyna M20 B20 (206KA)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)