• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1605 :: Producent: CONTITECH
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1605 :: Producent: CONTITECH

Pasek klinowy wielorowkowy

94,79 zł
40,76 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

CONTITECH
6PK1605
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,165

Lista zamienników:

BMW11287509385
BMW11287526928
BMW11287529742
BMW11287544787
BMW11287631819
BMW11288510238
BMW11288512248
BMW7529742
BMW7544787
BMW7631819
BMW8510238
CITROËN5750Q5
CITROËN5750R2
CITROËN5750S9
FIAT9620550980
GENERAL MOTORS8980071350
GENERAL MOTORS98007135
LANCIA9620550980
OPEL6340618
OPEL6340658
PEUGEOT5750M1
PEUGEOT5750Q5
PEUGEOT5750R2
PEUGEOT5750R7
PEUGEOT5750S9
PEUGEOT96205509
PEUGEOT96236952
PEUGEOT96251516
RENAULT7439146900
RENAULT8200078576
RENAULT8200833543
RENAULT96251516
VOLVO9146900
BOSCH1987946029
DAYCO6PK1606
FEBI BILSTEIN28957
FEBI BILSTEIN39791
GATES6PK1605
ROULUNDS RUBBER6K1605
VEYANCE6PK1605
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 1 (E81) 120 d 2007-03 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E81) 120 d 2006-09 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 116 d 2008-12 2012-09 hatchback 116 1995 Olej napędowy N47 D20 A
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 122 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 136 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 118 d 2003-11 2012-09 hatchback 143 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 163 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C
BMW 1 (E87) 120 d 2003-11 2012-09 hatchback 177 1995 Olej napędowy M47 D20 (204D4),N47 D20 A,N47 D20 C