• -41%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1190 :: Producent: GATES
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1190 :: Producent: GATES

Pasek klinowy wielorowkowy

54,61 zł
32,22 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

GATES
6PK1190
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałEPDM (etylen-propylen-dien-kauczuk)

Lista zamienników:

ACURA31110-RJA-J01
BMW11281710958
CADILLAC12621991
CHEVROLET12621991
CHRYSLER4891704AA
CITROËN5750.ET
CITROËN5750.FG
CITROËN5750.M3
CITROËN5750.VJ
CITROËN5750ET
CITROËN5750FG
CITROËN5750M3
CITROËN5750VJ
DODGE4891704AA
FIAT9641069580
HONDA38920-P8F-A02
HONDA38920-P8F-A04
LANCIA9641069580
MAZDASH0115909
MITSUBISHI1340A052
PEUGEOT5750.FK
PEUGEOT5750.M3
PEUGEOT5750FK
PEUGEOT5750M3
PEUGEOT96410695
RENAULT7700105888
RENAULT7700850766
RENAULT7700853616
RENAULT8200089047
RENAULT8200846156
SEAT036145933AE
AUTEX6PK1190
BANDO6PK1190
BLUE PRINTAD06R1190
BOSCH1 987 947 818
CONTITECH6PK1190
DAYCO6PK1185
FEBI BILSTEIN28932
FLENNOR6PK1190
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1061188
HUTCHINSON1190 K 6
INA537 0197 10
JAPANPARTSDV-6PK1190
JAPKO6PK1190
KAVO PARTSDMV-2055
MAGNETI MARELLI340611001190
NIPPARTSN1061190
OPTIBELT6 PK 1190
OPTIBELT6 PK 1195
QUINTON HAZELLQBR61187
ROULUNDS RUBBER6K1188
ROULUNDS RUBBER6K1190
RUVILLE6PK1190
SKFVKMV 6PK1188
SKFVKMV 6PK1190
SKFVKMV 6PK1193
SNRCA6PK1190
SWAG30 92 8932
TRISCAN8640 601190
VEYANCE6PK1187
VEYANCE6PK1188G
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 750 i,iL 1994-12 2001-11 sedan 326 5379 Benzyna M73 B54 (54121),M73 B54 (54122)