• -41%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1555 :: Producent: GATES
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1555 :: Producent: GATES

Pasek klinowy wielorowkowy

67,14 zł
39,61 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

GATES
6PK1555
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałEPDM (etylen-propylen-dien-kauczuk)

Lista zamienników:

ALPINE11281437929
AUDI06D 903 137 F
BMW11281427250
BMW11281437368
BMW11281437929
BMW11281703561
BMW11281726689
BMW11287512970
BMW11287516181
BMW11287529738
BMW11287544786
CHEVROLET55563925
CHEVROLET55563926
CHEVROLET55563927
CHEVROLET55564673
CHEVROLET55580052
FORD1011691
FORD1686231
FORD1700744
FORD1760373
FORD7008652
FORD948F6C301DA
FORDBM5Q6C301AA
FORDBM5Q6C301AB
FORDBM5Q6C301DA
LAND ROVER1703561
OPEL1340275
OPEL55563925
PORSCHE99919236550
ROVERGMB61553
ROVERPQS101210
SAAB55563925
VAUXHALL1340275
VAUXHALL55563925
VOLVO31330157
VOLVO3434934
VOLVO3454405
VOLVO3473198
VOLVO9180701
VW03L903137H
VW044903137G
BANDO6PK1555
BLUE PRINTAD06R1555
BOSCH1 987 947 949
CONTITECH6PK1555
DAYCO6PK1555
FEBI BILSTEIN28952
FLENNOR6PK1555
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1061555
HUTCHINSON1555 K 6
HUTCHINSON1557 K 6
INA530 0071 10
INA530 0399 10
INA530 0496 10
INA537 0014 10
JAPANPARTSDV-6PK1555
JAPKO6PK1555
KAVO PARTSDMV-1037
MAGNETI MARELLI340611001555
NIPPARTSN1061555
OPTIBELT6 PK 1555
QUINTON HAZELLQBR61555
ROULUNDS RUBBER6K1555
RUVILLE6PK1555
SKFVKMV 6PK1555
SKFVKMV 6PK1558
SNR6PK1555
SNRCA6PK1555
SWAG20 92 8952
TRISCAN8640 601555
VEYANCE6PK1555E
VEYANCE6PK1555G
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.8 1996-01 2000-07 kabriolet 194 2793 Benzyna M52 B28 (286S2),M52 B28 (286S1)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A