• -41%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1640 :: Producent: GATES
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1640 :: Producent: GATES

Pasek klinowy wielorowkowy

71,36 zł
42,10 zł 
Oszczędzasz 41% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

GATES
6PK1640
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałEPDM (etylen-propylen-dien-kauczuk)

Lista zamienników:

BMW11287515316
BMW11287532146
BMW11287552236
BMW11287631811
CITROËN96765531
CITROËN9676553180
FORD1102827
FORD1125415
FORD1206466
FORD1731727
FORD1C1Q6C301DA
FORD1S7Q6C301CA
FORD2C1Q6C301AA
FORDCC1Q6C301CB
JAGUAR1S7Q6C301CA
JAGUARC2S27001
MERCEDES-BENZ0039932196
MERCEDES-BENZA0039932196
MITSUBISHIM819189
PEUGEOT96765531
PEUGEOT9676553180
RENAULT7700860463
RENAULT7700869538
RENAULT7701064344
RENAULT7701065995
RENAULT8200058139
SUBARU8092-21050
SUBARU80922-1100
VOLVO30819189
VOLVO31216255
VOLVO31216255-5
VOLVO7700869538
VOLVO8200058139
VOLVO8642562
VOLVO9146160
VW062145933
AUTEX6PK1640
BANDO6PK1640
BLUE PRINTAD06R1640
BOSCH1 987 948 305
BOSCH1 987 948 492
CONTITECH6PK1642
DAYCO6PK1635
DAYCO6PK1637E
DAYCO6PK1640
FEBI BILSTEIN39793
FLENNOR6PK1640
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1061638
HUTCHINSON1637 K 6
HUTCHINSON1640 K 6
HUTCHINSON1642 K 6
HUTCHINSON1644 K 6
INA537 0128 10
JAPANPARTSDV-6PK1640
JAPANPARTSDV-6PK1645
JAPKO6PK1645
KAVO PARTSDMV-5529
MAGNETI MARELLI340611001642
NIPPARTSN1061640
OPTIBELT6 PK 1642
QUINTON HAZELLQBR61637
QUINTON HAZELLQBR61638
ROULUNDS RUBBER6K1462
ROULUNDS RUBBER6K1642
SKFVKMV 6PK1636
SKFVKMV 6PK1637
SKFVKMV 6PK1640
SKFVKMV 6PK1642
SNR6PK1640
SNRCA6PK1640
SWAG60 93 9793
TRISCAN8640 601640
VEYANCE6PK1637
VEYANCE6PK1637E
VEYANCE6PK1637G
VEYANCE6PK1640
VEYANCE6PK1640E
VEYANCE6PK1640G
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001-06 2005-02 hatchback 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001-09 2005-02 hatchback 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 318 i 2001-09 2005-02 sedan 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-02 2005-02 sedan 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001-09 2005-02 kombi 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002-03 2005-02 kombi 115 1796 Benzyna N46 B18 A,N42 B18 A
BMW 1 (E81) 116 i 2007-03 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E46) 316 i 2002-06 2005-02 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002-06 2006-07 coupe 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 (E90) 316 i 2006-02 2011-12 sedan 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002-06 2005-02 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A,N40 B16 A
BMW 1 kabriolet (E88) 120 i 2008-03 2013-12 kabriolet 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 C,N46 B20 E
BMW 1 kabriolet (E88) 118 i 2008-09 2013-12 kabriolet 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 coupe (E82) 120 i 2009-09 2013-10 coupe 156 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001-09 2006-07 coupe 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001-09 2007-12 kabriolet 143 1995 Benzyna N46 B20 A,N42 B20 A
BMW Z4 (E85) 2.0 i 2005-03 2009-02 kabriolet 150 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 B
BMW 1 (E81) 120 i 2006-09 2012-09 hatchback 156 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 C
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 136 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 116 i 2003-11 2012-09 hatchback 115 1596 Benzyna N45 B16 A
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 129 1995 Benzyna N46 B20 B
BMW 1 (E87) 118 i 2004-07 2012-09 hatchback 143 1995 Benzyna N43 B20 A
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 150 1995 Benzyna N46 B20 B,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC
BMW 1 (E87) 120 i 2003-11 2012-09 hatchback 156 1995 Benzyna N46 B20 A,N46 B20 BD,N46 B20 C,N46 B20 CC,N46 B20 B