• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 5PK975 :: Producent: DAYCO
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 5PK975 :: Producent: DAYCO

Pasek klinowy wielorowkowy

43,31 zł
18,62 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

DAYCO
5PK975
Brak danych

Lista parametrów:

Ilożć żeber5
Długość [mm]975

Lista zamienników:

ALFA ROMEO60808793
BMW11281736988
BMW11287833266
CITROEN/PEUGEOT575079
CITROEN/PEUGEOT93502642
CUMMINS513863K
DAEWOO96144933
DAIHATSU9004831005
DAIHATSU9004831500
DAIMLEREBC11306
FIAT46413020
FIAT46770222
FIAT60808793
FIAT71739911
FIAT7706132
GENERAL MOTORS1340724
GENERAL MOTORS90299503
JAGUAREBC11306
JAGUARNBD3700BA
LANCIA7706132
MAZDAF80215907
MAZDAF80215907A
MAZDAF80215907X
MITSUBISHIMD325262
OPEL1340724
OPEL90299503
PEUGEOT575079
TOYOTA9008091050
TOYOTA9008091055
TOYOTA9936500960
TOYOTA9936500980
TOYOTA9936510980
TOYOTA9936520970
TOYOTA99365209708P
TOYOTA9936520980
VAUXHALL90299503
BOSCH1987947812
BOSCH1987947813
BOSCH1987947919
BOSCH9105250970
BOSCH9105250975
CONTITECH5K970
CONTITECH5K975
CONTITECH5PK975
CONTITECH6547106
CONTITECH6547125
FERODO972K5
FERODO972PK5
GATES58363
GATES5PK978
HUTCHINSON968K5
HUTCHINSON970K5
HUTCHINSON975K5
HUTCHINSON977K5
KLEBER975K5
KÜHLER SCHNEIDER078PV
LUCAS DIESELKJB975
MOPRODMMR5970
MOPRODMMR5975
MOTORCRAFTEJK970
MOTORCRAFTEJK975
OPTIBELT970PK5
OPTIBELT975PK5
SKFVKMV5PK970
SKFVKMV5PK975
SKFVKMV5PK980
SNRCA5PK975
TRW49050975
UNIPARTGMB50975
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 5 (E39) M5 1998-10 2003-06 sedan 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)
BMW 5 (E34) 530 i V8 1992-09 1995-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V8 1992-09 1997-01 kombi 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 218 2997 Benzyna M60 B30 (308S1)
BMW 5 (E34) 540 i V8 1992-09 1995-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992-04 1994-09 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993-09 1997-01 kombi 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1994-10 2001-11 sedan 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 840 i 1993-02 1996-02 coupe 286 3982 Benzyna M60 B40 (408S1)