• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK800 :: Producent: CONTITECH
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK800 :: Producent: CONTITECH

Pasek klinowy wielorowkowy

57,22 zł
24,60 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

CONTITECH
6PK800
Brak danych

Lista parametrów:

Ciężar [kg]0,088

Lista zamienników:

CITROËN5750E7
CITROËN5750FS
CITROËN5750FT
CITROËN5750J0
CITROËN5750VL
CITROËN5750YP
CITROËN5750ZF
CITROËN9640115880
CITROËN9640115980
FIAT55202379
FIAT55202584
FIAT71744463
FIAT71746481
FORD1229548
FORD1539585
FORD4M5Q6C301CA
FORD6M5Q6C301FA
MAZDAY60215909
MINI11287795036
MINI9682237080
PEUGEOT5750E7
PEUGEOT5750FS
PEUGEOT5750FT
PEUGEOT5750J0
PEUGEOT5750VL
TOYOTA90916WX001
VOLVO30637504
VOLVO31251775
BOSCH1987948342
DAYCO6PK800
FEBI BILSTEIN38250
GATES68349
GATES6PK803
QUINTON HAZELLQBR6800
ROULUNDS RUBBER6K0800
VEYANCE6PK0800
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R56) One D 2010-07 2013-11 hatchback 90 1598 Olej napędowy N47 C16 A
MINI (R56) Cooper D 2006-11 2010-09 hatchback 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4),W16 D16
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007-10 2010-02 kombi 109 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)
MINI (R56) One D 2009-06 2010-07 hatchback 90 1560 Olej napędowy 9HZ (DV6TED4)