• -57%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1388 :: Producent: DAYCO
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: 6PK1388 :: Producent: DAYCO

Pasek klinowy wielorowkowy

70,88 zł
30,48 zł 
Oszczędzasz 57% !
Ilość
Dostępny info

Opis

Szczegóły produktu

DAYCO
6PK1388
Brak danych

Lista parametrów:

Ilożć żeber6
Długość [mm]1388

Lista zamienników:

BMW11287520199
CHRYSLER04573974
CHRYSLER04573974AE
CHRYSLER4573974
CHRYSLER4573974AE
CITROËN5750GJ
CITROËN5750GP
CITROËN5750S6
CITROËN5750X6
CITROËN96267902
CITROËN9645583280
CITROEN/PEUGEOT5750GJ
CITROEN/PEUGEOT5750GP
CITROEN/PEUGEOT5750GV
CITROEN/PEUGEOT5750S5
CITROEN/PEUGEOT5750S6
CITROEN/PEUGEOT5750X2
CITROEN/PEUGEOT5750X6
CITROEN/PEUGEOT5750Y1
CITROEN/PEUGEOT5750Y6
CITROEN/PEUGEOT5750Y8
FIAT46462517
FIAT46520499
FIAT71746714
FIAT71753880
FIAT94633780
FIAT9463378080
FIAT96267903
FIAT9626790380
FIAT9638463980
FIAT9664471589
MINI11287520199
OPEL1340042
OPEL1340064
OPEL55577638
PEUGEOT5750EN
PEUGEOT5750GP
PEUGEOT5750S5
PEUGEOT5750X2
PEUGEOT5750Y1
PEUGEOT5750Y6
SUZUKI9514179JA0
BOSCHF000KR9236
BOSCHF000KR9292
CONTITECH6PK1388
CONTITECH6PK1390
GATES6PK1390
HUTCHINSON1387K6
HUTCHINSON6K1389
SKFVKMV6PK1388
SNRCA6PK1387
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
MINI (R50, R53) Cooper S 2002-03 2006-09 hatchback 163 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI kabriolet (R52) Cooper S 2004-07 2007-11 kabriolet 170 1598 Benzyna W11 B16 A
MINI (R50, R53) Cooper S 2004-07 2006-09 hatchback 170 1598 Benzyna W11 B16 A