• -11%
Pasek klinowy :: Referencja: 11231709638 :: Producent: OE BMW
  • Pasek klinowy :: Referencja: 11231709638 :: Producent: OE BMW

Pasek klinowy

47,20 zł
42,01 zł 
Oszczędzasz 11% !
Pasek klinowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Pasek klinowy

Szczegóły produktu

OE BMW
11231709638
Brak danych

Lista parametrów:

Długość [mm]865
Szerokość [mm]10

Lista zamienników:

AUDI023 145 271B
AUDI023145271
AUDI027903137A
BMW11231709636
BMW11231709638
BMW1709638
BMW32411270869
CITROËN5434219Y
CITROËN5490500Y
DAIHATSU2611251121
DAIHATSU9952100860
FIAT0000007763319
FIAT4458068
FIAT7692829
FORD6044992
FORD6058200
FORD71HF8620CA
FORD76HF8620BA
FORD78HF8620CA
HONDA31110PH90040
ISUZU9136711860
LANCIA4458068
LANCIA7765716
LEYLAND13H1329
MERCEDES-BENZ0049978292
MERCEDES-BENZ0059975792
MERCEDES-BENZ0059979292
MERCEDES-BENZA0049978292
MERCEDES-BENZA0059975792
MERCEDES-BENZA0059979292
MITSUBISHI030768
MITSUBISHIMD011351
MITSUBISHIMD030768
NISSAN11720E3000
NISSAN11720E3010
NISSAN11720E3011
NISSAN11720E3015
NISSAN11720S0101
NISSAN2106778500
OPEL1340678
RENAULT7700614038
ROVERGFB120
SEAT027903137A
SEAT54 903 137
TALBOT427169
TOYOTA9091602024
VW023 145 271B
VW023145271
VW023145271A
VW027903137A
VW074145271J
CONTITECHAVX10X865
FAI AutoParts10AV0863
QUINTON HAZELLQBA863
TOPRAN101 033
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E21) 318 i 1979-11 1982-08 sedan 105 1766 Benzyna M10 B18 (184VA)
BMW 3 (E30) 324 d 1985-09 1991-08 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 3 (E30) 324 td 1987-09 1991-08 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 324 td 1988-01 1993-06 kombi 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E28) 524 d 1986-03 1987-12 sedan 86 2443 Olej napędowy M21 D24 (246DA)
BMW 5 (E28) 524 td 1983-09 1987-12 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TA)
BMW 5 (E34) 524 td 1988-03 1995-09 sedan 115 2443 Olej napędowy M21 D24 (246TB)
BMW 5 (E34) 530 i 1988-01 1991-08 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 5 (E34) 535 i 1988-01 1995-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 5 (E34) M5 1988-10 1992-05 sedan 315 3535 Benzyna S38 B36 (366S1)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 197 2986 Benzyna M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL 1986-12 1994-09 sedan 188 2986 Benzyna M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1992-09 sedan 211 3430 Benzyna M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL 1986-09 1987-12 sedan 220 3430 Benzyna M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1986-07 1991-06 sedan 195 2303 Benzyna S14 B23 (234S2),S14 B23 (234S1),S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1987-02 1989-05 sedan 200 2303 Benzyna S14 B23 (234S2)
BMW 3 (E30) M3 2.3 1989-06 1991-06 sedan 215 2303 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) M3 EVO II 2.5 1990-01 1992-01 sedan 238 2467 Benzyna S14 B25 (254S1)
BMW 3 (E30) M3 EVO I 2.3 1988-10 1990-10 sedan 220 2302 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 3 kabriolet (E30) M3 2.3 1988-06 1991-06 kabriolet 195 2303 Benzyna S14 B23 (234EA)
BMW 3 (E30) 320 is 1988-05 1990-12 sedan 192 1990 Benzyna S14 B20 (204EA)
BMW 5 (E12) 518 1974-07 1981-05 sedan 90 1766 Benzyna M10 B18 (184VB)