• -11%
Pasek klinowy :: Referencja: 11511711091 :: Producent: OE BMW
  • Pasek klinowy :: Referencja: 11511711091 :: Producent: OE BMW

Pasek klinowy

87,89 zł
78,22 zł 
Oszczędzasz 11% !
Pasek klinowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Pasek klinowy

Szczegóły produktu

OE BMW
11511711091
Brak danych

Lista parametrów:

Długość [mm]960
Szerokość [mm]10

Lista zamienników:

BEDFORD7203068
BERLIET5000666893
BERLIET5000786662
BMW1151 1711 091
BMW11511706710
BMW12311254885
BMW12311288475
BMW1706710
BMW1711091
CHRYSLER4483457
COMMER007020
DAIHATSU99321-50961
DAIHATSU9932150961
FIAT4610657
FIAT4616155
FIAT4624733
FIAT4625683
FIAT4625686
FIAT4688859
FIAT7580223
FORD404E8620
HONDA31110-671-0030
HONDA31110-689-0030
HONDA311106710030
HONDA31110671030
HONDA31110PB1003
HYUNDAI25211-32000
HYUNDAI25211-32400
IVECO4837096
MAN6580490001
MAZDAB601-18-381
MAZDAE301-18-381
MAZDAE301181
MAZDAE30118381
MAZDAE356-18-381
MAZDAE35618381
MAZDAN370-13-813A
MAZDAN37013813A
MERCEDES-BENZ0009976192
MERCEDES-BENZ0009977392
MERCEDES-BENZ0029979592
MERCEDES-BENZ0049978092
MERCEDES-BENZ0069971892
MERCEDES-BENZ0069977692
MERCEDES-BENZ007753109507
MERCEDES-BENZ0079977392
MERCEDES-BENZ69971892
MERCEDES-BENZA0009976192
MERCEDES-BENZA0009977392
MERCEDES-BENZA0029979592
MERCEDES-BENZA0049978092
MERCEDES-BENZA0069971892
MERCEDES-BENZA0069977692
MERCEDES-BENZA007753109507
MERCEDES-BENZA0079977392
MITSUBISHIMD025523
MITSUBISHIMH014065
MITSUBISHIMH014066
NISSAN11720-H9911
NISSAN11721-H7200
NISSAN11721-H7210
OPEL1340718
OPEL1340735
OPEL1340753
OPEL90.352.616
OPEL90169079
OPEL93182257
OPEL94333098
PEUGEOT575014
TALBOT1238402
TALBOT75221594
TOYOTA90916-02098
TOYOTA90916-02123
TOYOTA9091602123
TOYOTA99332-60975
TOYOTA9933260975
VAUXHALL90169079
VOLVO960285
VW044903137D
VW044903137M
VW068903137T
VW21903137A
CONTITECHAVX10X960
FAI AutoParts10AV0963
QUINTON HAZELLQBA963
TOPRAN101 504
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika