• -57%
Uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów :: Referencja: 26028 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów :: Referencja: 26028 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów

131,70 zł
56,63 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: uszczelnienie
Grupa produktów: uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: uszczelnienie
Grupa produktów: uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
26028
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałACM (poliakryl-kauczuk)
Ciężar [kg]0,158
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 12 2 246 996
AJUSA11079500
BGARC9340
CORTECO026559P
DPH--
ELRING166.260
ELRING302.180
GLASER53723
GLASERX53723-01
GOETZE50-029148-00
PAYENJM5118
SWAG20 92 6028
TOPRAN500 939
TRISCAN515-1761
VAN HECKPX01952
VICTOR REINZ71-33896-00
WILMINK GROUPWG1007430
WILMINK GROUPWG1086759
WILMINK GROUPWG1160452
WILMINK GROUPWG1182530
WILMINK GROUPWG1189597
WILMINK GROUPWG1191911
WILMINK GROUPWG1221679
WILMINK GROUPWG1247273
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 320 d 1998-04 2001-09 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000-03 2001-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 (E39) 520 d 2000-02 2003-06 sedan 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000-02 2003-09 kombi 136 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 (E46) 318 d 2001-09 2003-03 sedan 116 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002-03 2005-02 kombi 115 1951 Olej napędowy M47 D20 (204D1)