• -57%
Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra :: Referencja: 27493 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra :: Referencja: 27493 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra

201,12 zł
86,48 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: komplet uszczelek
Grupa produktów: zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: komplet uszczelek
Grupa produktów: zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
27493
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałACM (poliakryl-kauczuk)
Ciężar [kg]0,250
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 12 0 030 496
AJUSA56036600
CORTECO440088P
DPH115425
ELRING318.600
ELRING382.750
FAI AutoPartsRC1100S
GLASERV36833
GLASERV36833-00
GOETZE24-29076-01/0
PATRONPG1-6017
PAYENHM5069
SWAG20 92 7493
TOPRAN501 250
TRISCAN515-1765
VAN HECKPX2186
VICTOR REINZ15-33077-02
WILMINK GROUPWG1006485
WILMINK GROUPWG1009556
WILMINK GROUPWG1084234
WILMINK GROUPWG1087071
WILMINK GROUPWG1176989
WILMINK GROUPWG1188907
WILMINK GROUPWG1191976
WILMINK GROUPWG1243180
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 525 i 2000-09 2003-06 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E39) 530 i 2000-09 2003-06 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 320 i 2000-09 2005-02 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 (E46) 330 i 2000-06 2005-02 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000-09 2004-05 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000-09 2005-02 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000-06 2005-02 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2000-09 2004-05 kombi 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 (E46) 325 i 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000-06 2007-12 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000-09 2006-07 coupe 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E39) 520 i 2000-09 2003-06 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000-09 2004-05 kombi 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000-09 2007-12 kabriolet 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000-09 2006-07 coupe 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 2000-09 2005-02 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001-06 2005-02 hatchback 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW Z4 (E85) 3.0 i 2003-02 2005-10 kabriolet 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW Z4 (E85) 2.5 i 2003-02 2005-12 kabriolet 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 (E60) 520 i 2003-07 2010-03 sedan 170 2171 Benzyna M54 B22 (226S1)
BMW 5 (E60) 530 i 2003-07 2010-03 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 5 (E60) 525 i 2003-09 2010-03 sedan 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 525 i 2004-06 2010-12 kombi 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 2.5 i 2004-01 2006-08 samochód terenowy zamknięty 192 2494 Benzyna M54 B25 (256S5)
BMW X5 (E53) 3.0 i 2000-05 2006-12 samochód terenowy zamknięty 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i,Li 2003-03 2008-07 sedan 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)
BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000-06 2006-07 coupe 231 2979 Benzyna M54 B30 (306S3)