• -57%
Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra :: Referencja: 11513 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra :: Referencja: 11513 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra

175,01 zł
75,25 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: komplet uszczelek
Grupa produktów: zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: komplet uszczelek
Grupa produktów: zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
11513
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałGuma
Ciężar [kg]0,23
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 12 0 034 108
BMW11 12 1 703 342
BMW11 12 9 070 532
LAND ROVER9070532
AJUSA11061500
AJUSA56007000
BGARC6554
BGARK6325
CORTECO440093P
ELRING302.350
ELRING318.580
ELRING425.370
ELWIS ROYAL9115413
FAI AutoPartsRC836S
GLASER53278
GLASERV32250
GLASERV32250-00
GOETZE24-27949-00/0
GOETZE50-027949-00
PATRONPG1-6008
PAYENHL736
SWAG20 91 1513
TOPRAN500 937
TRISCAN515-1746
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.10.028
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.10.036
VAN HECKPX1910
VICTOR REINZ15-31401-01
WILMINK GROUPWG1006461
WILMINK GROUPWG1085110
WILMINK GROUPWG1085214
WILMINK GROUPWG1090641
WILMINK GROUPWG1169387
WILMINK GROUPWG1188900
WILMINK GROUPWG1189572
WILMINK GROUPWG1191974
WILMINK GROUPWG1231425
WILMINK GROUPWG1243162
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)